Ddtank/BomBom PVP Sunucu Kurma

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler bilenler yardım edebilir. Dosyalar hazır tek eksik kurmak. Denedim daha önce videolara bakarak olmadı. Eğer bana bu sunucuyu kurarsanız ödül olarak/mükafatlarım(isteyenlere):

1. PVP Sunucumda 1 günlüğüne bedava itemler
2. PVP Sunucumda sınırsız 3 item
3. PVP Sunucumda isteğe bağlı +28 level
4. PVP Sunucumda 30 günlük +12 level silah
5. PVP Sunucumda son olarak 30 günlüğüne zırh/giysi seti

Size tam 5 adet ödül!

Haydi bakalım başlayalım.

flintandsteel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bombomu ifsa etmedimmi azeri ermeni diye sjshhshs

[2000 liler gelmeden soyleyeyim, dalga geciyorum.]

Ultimix94 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adam dilenci misali bedava isteyip "ciddi konu" diyor. Yardım edecek kimseyi bulamayacaksın. :lol::lol::lol:

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 kişi buldum. Siz öyle sanın.
Tamam paşam, 13-14 yaşındaki sincap arkadaşlarınla kurabilirsin elbette. Kuruluma para veremeyen sincaplar aylık 50-60 lira host parası ve yıllık 20 lira domain parası mı verecek? Bu oyunun korsan sunucusunu açtığında başına gelecekleri bir düşün bakalım. :lol::lol:
Elbette biri firmaya bildirecek, gerçi siz daha açmayı bilmiyorsunuz ama. :D:lol::alay::şapka:

mehmetustaoyunda

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tamam paşam, 13-14 yaşındaki sincap arkadaşlarınla kurabilirsin elbette. Kuruluma para veremeyen sincaplar aylık 50-60 lira host parası ve yıllık 20 lira domain parası mı verecek? Bu oyunun korsan sunucusunu açtığında başına gelecekleri bir düşün bakalım. :lol::lol:
Elbette biri firmaya bildirecek, gerçi siz daha açmayı bilmiyorsunuz ama. :D:lol::alay::şapka:
Yav adam sana para ile yaptırmadı diye neden tutuşuyorsun sen ?

yavhehe55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yav adam sana para ile yaptırmadı diye neden tutuşuyorsun sen ?
Sorun para değil. Her gün onlarca forum kurulumu, modifikasyon kurulumu, portal kurulumu vs. yapıyoruz zaten. Sorun sincabın yardım edecek kişiyi enayi yerine koymaya çalışması. Hem dilenir gibi yardım istiyor, ücretli destek olayım diyince "Tamam git o zaman" diyen bir sincaba neden yardım edeyim? Adam akıllı öğrenciyim, "ücretsiz destek olabilir misin" dese bir sorun olmayacaktı. Neyse sincap arkadaşlarıyla kurmaya çalışsın şimdi. :lol::lol::alay:

mehmetustaoyunda

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sorun para değil. Her gün onlarca forum kurulumu, modifikasyon kurulumu, portal kurulumu vs. yapıyoruz zaten. Sorun sincabın yardım edecek kişiyi enayi yerine koymaya çalışması. Hem dilenir gibi yardım istiyor, ücretli destek olayım diyince "Tamam git o zaman" diyen bir sincaba neden yardım edeyim? Adam akıllı öğrenciyim, "ücretsiz destek olabilir misin" dese bir sorun olmayacaktı. Neyse sincap arkadaşlarıyla kurmaya çalışsın şimdi. :lol::lol::alay:
Aslında doğru söylüyorsun konu başlığını Ddtank/BomBom Pvp Sunucusunda Yardım Edicekler İçeri yapsa buradada anlatsa arkadaşlar arasında oynuyacağım ücretsiz yapsanız filan.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Tamam paşam, 13-14 yaşındaki sincap arkadaşlarınla kurabilirsin elbette. Kuruluma para veremeyen sincaplar aylık 50-60 lira host parası ve yıllık 20 lira domain parası mı verecek? Bu oyunun korsan sunucusunu açtığında başına gelecekleri bir düşün bakalım.
:lol:
Biz ekip kurar yine yaparız sen gelipte burada konuyu dağıtmaya çalışma, laf atmaya çalışma kaybol konudan.

TheEverCraftTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi ve tek ödül 'GM' alabilirsin kuran kişiyi bence daha adaletli olur :)