DEATHBOT Saldırı Sorunu

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar artık bıktım bu deathbot saldırısından sunucumu oynanmaz hale getiriyor bunu nasıl önlerim bana yardımcı olurmusunuz?

Hertürlü authme denedim ama lag oluyor çok fena
6GB ramlı sunucumda bot yüzüdnen 12.3 tps görüyorum

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bunu authme ile önleyemezsin skriptde bir işe yaramaz sunucunuz vds'mi acaba yoksa web panel olarak mı açtınız?

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Authme ile engellersiniz aylardır bu konuyu bekliyordum Authme configini aç ve blacklist diye bir şey var orayı bul orada yasaklı ülkeler var oraya şunları yaz

-DE
-US

botlar bu iki bölgeden atılıyor bu bölgeleri banlarsan birdaha bot sorunun olmayacaktır anlamazsan rabisu.com dada authme ile botları engellemek konu başlıklı bi şey var orda bunun daha detaylısı yazıyor

RovemT

Skripter & PlugineR
En iyi cevaplar
0
Authme ile engellersiniz aylardır bu konuyu bekliyordum Authme configini aç ve blacklist diye bir şey var orayı bul orada yasaklı ülkeler var oraya şunları yaz

-DE
-US

botlar bu iki bölgeden atılıyor bu bölgeleri banlarsan birdaha bot sorunun olmayacaktır anlamazsan rabisu.com dada authme ile botları engellemek konu başlıklı bi şey var orda bunun daha detaylısı yazıyor
hocam dediğim gibi sadece tr giriş yapabiliyor ama lag oluyor işte o sıkıntı botlar swye giremiyor ama lag yapıyor

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hocam dediğim gibi sadece tr giriş yapabiliyor ama lag oluyor işte o sıkıntı botlar swye giremiyor ama lag yapıyor
Kullandığın hosting rabisuysa vds ye gerek kalmadan bungeecord kurulumu yapıyolardı ancak senden karşılığında 2 sunucu parasını ödemeni istiyolar

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

-DE
-US

Senin hiçbir bilgin yok bu konuda :))

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Senin hiçbir bilgin yok bu konuda :))

Ben genelde bot saldırılarını engellemiyorum sunucu kiraladığım zaman aldığım makinalar güçlü oluyor ve botları engelliyor. Benim yaptığım korumalar authme den ülke banlamak başka bi koruma kullanmıyorum gerekte duymuyorum. Ben diğer sunucular gibi saldırı almıyoruz şu anlık gerek yok değilde direk saldırı almamak taraftarıyım kurduğum her serverin çakmalobisi olur buyüzden bot korumalarını önermeye biraz yetersiz kalabilirim ancak önerdiğim şey etkilidir etkisiz değil.

Hocam çok saçma bu ama sonuçta firma yani
Mesajımı yarım yamalak yazmışım kusurabakma bi işle uğraşıyodum sürenin dolmasını beklerken alel acele yazdım serverine çakmalobi kurarsan sorunun çözülücek ancak bu çakmalobide oyuncuların elinde pusulayla yönlendirilmesin veya komut yazarak yönlendirilmesin skript ile 32 saniye bekletilip yönlendirilsin botlar eğer sunucuda maximum 29 saniye duruyor diye biliyorum umarım yakında engellersin dostum

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Başka bir konuda tekrar belirttiğim gibi şimdi de belirtiyorum; botları önlemek için, siteden kayıt özelliği getirmeniz daha elverişli olacaktır.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben genelde bot saldırılarını engellemiyorum sunucu kiraladığım zaman aldığım makinalar güçlü oluyor ve botları engelliyor. Benim yaptığım korumalar authme den ülke banlamak başka bi koruma kullanmıyorum gerekte duymuyorum. Ben diğer sunucular gibi saldırı almıyoruz şu anlık gerek yok değilde direk saldırı almamak taraftarıyım kurduğum her serverin çakmalobisi olur buyüzden bot korumalarını önermeye biraz yetersiz kalabilirim ancak önerdiğim şey etkilidir etkisiz değil.
Sunucun varsa ver adresini bak etkilimi sen daha tanımıyorsun botu :))

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucun varsa ver adresini bak etkilimi sen daha tanımıyorsun botu :))

Sunucum kapalı 0 dan baştan dizayn ediyorum zaten siteden kayıt sisteminide 3 gün önce aktif ettim şimdi sunucuyu açsamda siteden kayıt olduğu için bir şey yapamazsın :D

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucum kapalı 0 dan baştan dizayn ediyorum zaten siteden kayıt sisteminide 3 gün önce aktif ettim şimdi sunucuyu açsamda siteden kayıt olduğu için bir şey yapamazsın :D
siteden kayıt boş iş proxyi görünce ortada sunucuyu bırak site kalıyormu birde ona bak :)

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim ile özel bir şekilde iletişime geçerseniz, size son derece özel atılan botları bile engelleyebileceğiniz bir eklenti sağlayabilirim.