[Destek] - Sunucu Takımı Kuruyoruz | Mimar - Reklamcı - Pluginer - Skripter vs. | Devamı İçerde!

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostu mHerşeyi Plugine Sıkıştırmak İstemezsin D: Bir Saat Onlar iÇİN Kod Yazıcan Hepsi İçin Ayrı Ayrı Paket Yapıcan Sonrada Test Edicen Çalışıp Çalmadığını Skript Sadece Hafif işler İçin Mesela Her Giren İtem Vermek Yad Giriş Mesajı İçin

yada menü yaparsın filan minigames yapmamanı tavsiye ederim sw gider çok hit olan bir sw ise
sen hiç plugin yazdın mı? yazmadığın için böyle bi tabir kullanıyorsun her şeyi plugine sıkıştırmak , önce bi plugin yazmanın ne demek olduğunu bi öğren sonra konuş derim, skripti kullanmanızı hiç önermiyorum sebebi çok basit zaten plugin dev. var ufacık bi şeymi var yani on rain cancel event mi? yaz o zaman plugin in bi kenarına bi paket aç listeners diye koy oraya dursun orda hiçde karışıklık yapmaz.

Huzi01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pluginer Arıyosan Gelebilirim

3 Yılık Deneyimim var

Skype Adresim Alibey312

jackopmackop

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adım : kaan yunus
soy adım : karaduman
kaç yıldır minecraft oynuyorsun : 8 senedir oynıyorum 3senedi oyuncu olarak geçti..
yaşım : 18
skype adresim : bitcheslovecake25
skript kodlama ve builder işlerinde uzmanım fakat yardım etmek istemiyorum skript konusunda yardımcı olabilirim sadece skypeden yazarsınız.

mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostu mHerşeyi Plugine Sıkıştırmak İstemezsin D: Bir Saat Onlar iÇİN Kod Yazıcan Hepsi İçin Ayrı Ayrı Paket Yapıcan Sonrada Test Edicen Çalışıp Çalmadığını Skript Sadece Hafif işler İçin Mesela Her Giren İtem Vermek Yad Giriş Mesajı İçin
yada menü yaparsın filan minigames yapmamanı tavsiye ederim sw gider çok hit olan bir sw ise
Asıl ben sana gülüyorum. Afedersin ama şu an tamamen akılsızca cevaplar veriyorsun. Adam sadece bir taka skript dev. istememiş. Java dev de istemiş. Zaten skript dev de sadece bir skript kodlamayacaktır. Hala boş konuşuyorsun. Böyle uzayacaksa bırak daha cevap verme bana sıkıldım artık
bakın canlar, adam eğer geliştirici olarak sunucuya alınırsa işi eklenti geliştirmek olur, harcadığı enerji veya zaman fark etmez çünkü işi o. skript ile 5 dakika yapacağını javayla 10 dakikada yapar, ama sunucuya koyulunca daha hızlı, daha iyi ve daha hafif çalışır. daha kolay diye skript kullanılırsa o sunucu yavaşlar ve oyuncunun oyun kalitesi düşer. kapiş?

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bakın canlar, adam eğer geliştirici olarak sunucuya alınırsa işi eklenti geliştirmek olur, harcadığı enerji veya zaman fark etmez çünkü işi o. skript ile 5 dakika yapacağını javayla 10 dakikada yapar, ama sunucuya koyulunca daha hızlı, daha iyi ve daha hafif çalışır. daha kolay diye skript kullanılırsa o sunucu yavaşlar ve oyuncunun oyun kalitesi düşer. kapiş?
Canım benim bunu ben de kabul ediyorum. Skripter alıp ya da almamak konuyu açan arkadaşa kalmış bir şey. Ama skripter almak da kişiye göre mantıklı gelebilir. Fazla da performans açığı olmaz. +120 onlinede sunucumda birkaç skript vardı ve sorun da olmuyordu.

Matsuri1230

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad: Mert
Soyad (Fazla Önemli Değil): K***
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş: 16
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 4
Skype Adresi: Mit K*r*
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın:15
(Sadece Mimar) Kendi Mimarine 10 Üzerinden Kaç Verirsin?: Bu işe kendini adamışlara karşı iem 10/6 veririm ama ortak bir değer olarak verisekte 8/10
(Sadece Mimar) Yaptığın bir Mimarinin Resmini At:

KadirACA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad: Kadir
Soyad (Fazla Önemli Değil): ***
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş: 12
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 1.5
Skype Adresi: Skypem yok ama facem var
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın:5 6 kere
(Sadece Mimar) Kendi Mimarine 10 Üzerinden Kaç Verirsin?: 8
(Sadece Mimar) Yaptığın bir Mimarinin Resmini At: Malesef hiç çekmedim ama serverde görürsünüz

tolhan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Ahmet Faruk
Soyad (Fazla Önemli Değil): ****
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş: 18
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 4 - 4.5
Skype Adresi: tolhan007
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın: 4 (SKRİPTER)
(Sadece Mimar) Kendi Mimarine 10 Üzerinden Kaç Verirsin?:
(Sadece Mimar) Yaptığın bir Mimarinin Resmini At:

Ferrinor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Ferit
Soyad (Fazla Önemli Değil):Tanışırsak Belki
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş:15
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:5
Skype Adresi:ferit6134
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın:7

cancancan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Can
Soyad (Fazla Önemli Değil): Ünal
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş: 17
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 4,5 Yıl Sanırsam
Skype Adresi: emrecanunal1
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın: Birçok kez ve büyük sunucularda. (Moderator,Admin,Rehber)
(Sadece Mimar) Kendi Mimarine 10 Üzerinden Kaç Verirsin?: 3
(Sadece Mimar) Yaptığın bir Mimarinin Resmini At: yapmadım..

Joe_server

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Talha
Soyad (Fazla Önemli Değil): Uyar
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş: 16
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 4 yıl
Skype Adresi: kraloyuncu25
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın: 20+ (kuruculukta dahil çoğu yetkilerde görev aldım özellikle admin ve BaşRehber olarak)

3dg4life

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Ali Samet
Soyad (Fazla Önemli Değil): vermek istemiyorum
(Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş:12
Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:3
Skype Adresi:Alibeyamcapvo
Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın:3 ( 3 kere serverda calıstım birinde admindim diyerinde pluginer diyerinde mimar ama bi sakatlık cıkarabilirim bilmeden :D )
PLUGİNER VE YA ADMİN OLABİLİRİM