Dev Saray...(İPTAL)

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
lifetaker döktürmüs yine :D şaka bir yana tam orta olmuş burdan güzel gözükmüyor ama devamını tam bilmiyorum çok iyi bir şey de çıkabilir ortadan biraz daha iyi de ama ortadan asagi düsüreceğini düşünmüyorum :D

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
lifetaker döktürmüs yine :D şaka bir yana tam orta olmuş burdan güzel gözükmüyor ama devamını tam bilmiyorum çok iyi bir şey de çıkabilir ortadan biraz daha iyi de ama ortadan asagi düsüreceğini düşünmüyorum :D
Olumsuz yorumlardan dolayı bırakmıştım ama destek gelirse devam edicem daha değişik bi stille

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada bu şimdiye kadar yaptığım 2. yapı denememİlkini hiç anlatmayayım :D:D:D Yani daha çoooook acemiyim :)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçük yapılarla başla builde.Yapabildiğin kadar ayrıntı yap.Bi müddet sonra göreceksin ilerleme katettiğini.

IWhyReis804

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
iyi olmamıs söleyem ben bundan iyi yapıyom :D
bu saray deil kale olur anca
ben epic spawn yaparım hertürlü birçok sw de builderdim baya geliştirdim şimdide para karşılıgı epic spawn yapıyoz 1 günde kos kocaman yer

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
iyi olmamıs söleyem ben bundan iyi yapıyom :D
bu saray deil kale olur anca
ben epic spawn yaparım hertürlü birçok sw de builderdim baya geliştirdim şimdide para karşılıgı epic spawn yapıyoz 1 günde kos kocaman yer
Tamam kale olsun bu.Bide build dersi verebilirmisin boş vaktin varsa ?

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bence Hiç Başlama .
Sayın cbg2002 siz böylelerini aldırmayınız. İnsan bir yapıyı yapmak istediği için yapar başkaları beğensin diye değil.Eğer bunu yaparken eğleniyorsanız ve bu zamanın sizin için anlamlı olduğuna inanıyorsanız zaten hiçbir yorum önemli olmayacaktır.Size iyi akşamlar dilerim.

ImprudentAxe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sayın cbg2002 siz böylelerini aldırmayınız. İnsan bir yapıyı yapmak istediği için yapar başkaları beğensin diye değil.Eğer bunu yaparken eğleniyorsanız ve bu zamanın sizin için anlamlı olduğuna inanıyorsanız zaten hiçbir yorum önemli olmayacaktır.Size iyi akşamlar dilerim.
Arkadaşa Özel Build Dersi Vereceğimi Kendisi Bile Biliyor. Lütfen Bilip Bilmeden Konuşmayınız.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Kötü yorumlara aldırma. İlk yapımı görsen sen de gülersin. Herkes kötü başlar. Kimseden ders almaya da çalışma bence. Bu yetenek kendini kendine deneme yanılma ile gelişir.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Tartışmasız doğru olanla tartışmaya girmenin mantığı yoktur zaten.