1.7.2

1. AlcatrazGM

BordoTeam | Survival | 1.7.2 | Aile Ortamı |

<<>> BordoTeam <<>> - %100 Survival Server - - Sanal Chest Sistemi - - Lagsız Server, Google Sunuculu Özel Serverimiz - - Silk Spawner - - Zaman Zaman Eventler - - Gün Geçtikçe Eklenen Yenilikler - >>>>> Senide Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız... <<<<< IP : 35.227.69.139 Sunucu Sürüm ...
  2. R

HedefCraft Eglence / Seri PVP / İlgili Adminler / UcuzMarket

Serverimizin IP Adresi: hedefcraft.globalgameserver.com:1168 Serverimizin Sayılı IP Adresi: 46.20.1.98:1168 Serverin Türü: Faction/Factions Server GB: 4 GB Server Kapasitesi:24 Kişilik Server Hakkında Önemli Bilgiler : Serverimizde Belirli Yerlerde Hack (Hile) Kullanılması Serbesttir. Oyundaki...
  3. R

Dünyalar arası geçiş yaptıktan sonra prefixler gidiyor

Merhabalar Benim 1.7.2 faction serverim var mv corede bir dünyadan başka bir dünyaya geçince prefixler sıfırlanıyor Kurucu iken [Default] oluyor.Bir kaç dünya olduğu için hepsinde yetkilileri ayarlamak zor oluyor lütfen bir çare bulun Bir sorunum daha var Bu sorunda ise pvp yi açıyorum ama...
  4. F

Minecraft 1.8 Survival Sunucu Alım var!

Arkadaşlar 1.8 server kurmak istiyorum bu serveri öncelikle hamachi kurup yardımcı olabilecek arkadaşlarla buildleri warpları herşeyi ayarladıktan sonra açmayı düşünüyorum.Build benden sorulur geleceğin mimarıyım,plugin mi benim soyadım coder diyen varsa bana ulaşsın. Facebook ...
  5. F

1.8 Server kurmak için yardımcı lazım

Arkadaşlar 1.8 server kurmak istiyorum bu serveri öncelikle hamachi kurup yardımcı olabilecek arkadaşlarla buildleri warpları herşeyi ayarladıktan sonra açmayı düşünüyorum.Build benden sorulur geleceğin mimarıyım,plugin mi benim soyadım coder diyen varsa bana ulaşsın. Facebook ...
  6. MhmdAkgn01

FireSurvival - 1.7 / 1.8 FireSurvival.Nitrado.Net /Sanal Market/Açık Artırma/Ticaret/Spawner Kazma

Sunucu Bilgileri ; Sunucu Ip Adresi ; FireSurvival.Nitrado.Net Sunucu Sürümü ; 1.7 / 1.8 Sunucu Kişi Kapasitesi 24 Slot Sunucu Belleği 4 GB Sunucudan Özellikler Sanal Market Köylü Ticaret Açık artırma Spawner Kazma Ticaret Enchli Elma Yasak /Sat Ve Daha Fazlası Yetkililer...
  7. A

BlackShadow Alım Ve Destekçisini Arıyor!

.
  8. SonPro

IP : mycraft.batihost.com | FACTION | +15 KISIDE VIP CEKILISI |KAPANMA RISKI YOKTUR

MERHABALAR ..... :cay: BUGÜN SİZLERE FACTİON SERVERIMI TANITICAM ! ARKADAŞLAR SERVER BUİLDLERİ GÜZELDİR ! SİZDE BU EGLENCEYİ YAŞAYACAKSANIZ IP : mycraft.batihost.com SÜRÜM : 1.7x - 1.8x +15 KİŞİDE VİP CEKİLİŞİ VİP SATIŞLARIMIZ AKTIFTIK SERVER KAPANMAYACAKTIR ! %100 GÜVENCELİ İNŞALLAH BÜYÜK BİR...
  9. ensiha

Çılgın Advert Sistemi | Buğsuz | Sorunsuz | Kullanışlı | Satış İlanı | Ensiha Farkıyla

Skript SkQuery Advert.sk - 1 KB # 28.05.2017 'de Güncellendi VirüsTotal @Emrsmsk @StableDeveloper @Dantero @Bartuzen @imFoRTe @Weak @bikkik @jackopmackop @TheLucifer @Blueyescat @Darkkandadr @afesraca @MahquM @Shiptar @Minecraftplayerr @BurakCG @wlen12 @Cresties @ILieWorldI Not: Bir...
  10. E

Kilit Network | Rutbe Hammadde! Oto Lapis Satış | Köylü Takas | Effektli Eşyalar ....

KİLİT NETWORK Faction / Survival Merhaba değerli sunucu arayan oyuncular, eğer kalitenin fark yarattığı, herkesin rekabet içinde olduğu, klan savaşlarının bitmediği bir sunucu arıyorsanız tam adresindesiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından sizler için hazırlanmış bir sunucu! Hileleri engellemek...
  11. K

Alımlar Bitmistir !!

Arkadaşlar Skype İletişime Geçin : Bay_Memo 1905 1.7.2 Serveridir Gelin Warplara Yardım Edin Başvuru Formu : İsim : Soyad : Yaş : Nerde Oturuyorsun : Skype Adresin : Neden Bizim Serverimiz : Kaç Saat Aktifsin : Hangi Yetki : (DipNot : Aktiflik Süresi Göze Alınacaktır.) Servere 1 2 dk Bekleyin...
  12. K

REKLAM - lukamc.serverminer.com 1.7.2 survıval 60 kişi kapasitelı kapanma riski yok 0 lag !!

1.7.2 Survival 60 kişi kapasiteli kapanma riski yok 0 lag GELİN !! 15 Kişi Gelince Sürpriz Event Olacak KOŞ !!! lukamc.serverminer.com
  13. erdemalsirts

Erdemcraftings %100 Faction Emek Server/Edit İksir/Edit Kazma/Kredi ile bedava VIP/8 GB RAM

Sunucumuz yenilendi! Tamı tamına sunucumuz 2013 yılından, 2016 yılına kadar sizlere hizmet vermekteyiz! NOT: SUNUCUMUZDA EDİT İKSİR SİSTEMİ BULUNMAKTADIR ACELE 4 İÇMELİK İKSİR VS. SADECE ERDEMCRAFTINGS SUNUCUMUZDA BULUMAKTADIR! TÜRKİYE'DE BİR İLK! Sunucumuz 50 kişiliktir... Sunucumuzun IP...
  14. C

Konu Silinsin. Böyle bir Sunucu Yok / Kaldırıldı

Konu Silinsin. Şu Sunucuyu Görmek İstemiyorum Teşekkür Ederim Konuyu açmama Sağlayan Moderatöre. Allah yardımcısı olsun onun sayesinde açtım konuyu. Şimdide Silinmesini İstiyorum. Sunucuyla ilgili yaptığım bütün yorumları / kötü yorumlardan özür diliyorum. Haklısınız. Hadi Gençler Kendinize İyi...
  15. K

MekaSky Skyblock Sunucu

Arkadaşlar server nitradodan. Ekibimle çoğu şeyini hallettik. Serveri açmak için gereken parada eksik var. Eksiği tamamlayabilicek olan kişilerle detaylı görüşelim. Karşılığında adminlik,modluk,builderlik,mimarlık vb. yetkiler verebilirim. Tabi oyun bilgisine göre. Herkese iyi oyunlar. Skype...
  16. C

Konu Silinsin ( Konu Taşındı )

Konu Silisin. Konu Survival Sunucular Bölümüne Taşınılmıştır
  17. little_pro

Gonya NeTWoRK TR / Serverımız Açıldı / Gta * Faction * Skyblock * Asit Adası * /

reklam kaldırıldı Serverı Bıraktım
  18. serhat111995

1.8.8 Skin gözüküyor,lapis yok,edit yok,emek server!

konu kapansın
  19. S

RollerCraft.duckdns.org / Rütbeli Faction / 1.7.2 / VIP Çekilişleri / Eventler /Alımlar GELL!!

RollerCraft.duckdns.org • Serverimiz Factiondur.Rütbe Sistemi Mevcuttur. • Serverimizde X r a y Koruması Mevcuttur. • Serverimizde Oto Arsa Sistemi Mevcuttur. • Serverimizde Kafa Düşürme Sistemi Mevcuttur. • Serverimiz Full Pvp Faction'dur.Clansızda ws atabilirsiniz. • Server şu an Sıfırlanmış...
  20. Erennost

|SkyKing | SkyBlock | Minecraft'ı Eğlenerek Yaşa | 1.7.2|

Sunucu IP Adresi: SkyKing.nitrado.net Sunucu Sürümü: 1.7.2 Toplam RAM Miktarı: 2 gb artacak Sunucu Kapasıtesi: 18 kişilik artacak...
  21. C

eskiler.nitrado.net Yetkili alımları

Sunucumuza 'ben bu işi yapabilirim, küfür etmem, bilgiliyimdir.' diyen arkadaşlarımızı bekleriz. Alımlarımız: 1 Admin --> Pluginleri bilmeli çoğu komutu bilmelidir. (Bilginizi sorunca %100 10/10 vb. şeyler der iseniz direkt reddedilirsiniz.) Item ve Yetki vermemelidir. 1-2 Moderator -->...
  22. HeroSurvival95

|| - HeroSurvival.Nitrado.Net - || Açık Artırma || Sanal Market || Köylü Ticaret || 1.7.x - 1.8.x ||

IP : HeroSurvival.Nitrado.Net Sürüm : 1.7.X - 1.8.X Server Slot : 42 ( Kesin Artırılacak ) Ram : 6 Gb ( Kesin Artırılacak ) Lokasyon : Türkiye Hosting : Nitrado ✔ Ipeksi İle Spawner ✔ Köylü Ticaret ✔ Açık Artırma ✔ Sanal Market ✔ /Sat ✔ Ve Daha Fazlası Burda ... Biz Kimiz ? Biz Survival...
  23. lTRlWolf

Efsane craft ip:mc01.serveromat.net:18840 Adaletli Sw

Efsane Crafta Hoşgeldiniz Emeğinizin karşılığını verebilmek için 3 ayı peşin ödenmiştir 2 gb ram 50 kişiliktir (ihtiyaca göre artırılabilir Adaletli Adminler Savaştan Kaçış Engellenmiştir yani Emek Sw dir Küfürsüz bir oyun Rehber alımımız olucaktır mc01.serveromat.net:18840 Panelimiz...
  24. ToprakM

ekmek

sucuk
  25. CubeKerem

Minecraft 1.7.2 için Mc server arıyorum

Bana önerebileceğiniz 1.7.2 için güzel mc serverler varmı?:hmm: