DisguiseShop - Metin2 Tipi Pazar

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir Açığa Rastladım Fiyatını Yazarken geçerli sayı belirtin diyor ve sonrasında slot bolmesi kappanıyor eşya yok oluyor
+ oyuncular pazarı görüntülemiyor

Kullandığım Sürüm 1.8.8
Kullandığım Java 8

Bu Arada Tebrik Ederim Güzel Çalışma Olmuş

Bir Açığa Rastladım Fiyatını Yazarken geçerli sayı belirtin diyor ve sonrasında slot bolmesi kappanıyor eşya yok oluyor

Kullandığım Sürüm 1.8.8
Kullandığım Java 8
An İnrernal Hatası Veriyor Görüntülenme Sorununda

buraksz

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Kullandığım Sürüm 1.8.8
Kullandığım Java 8

Dosya 1.8.8 olmasına ragmen 1.8 sunucuda 0 sorun ile kullanıyorum ,

senden kaynaklanan bir sorun

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Kullandığım Sürüm 1.8.8
Kullandığım Java 8

Bahsettiğin sorunla karşılaşmadım ProtocolLib ve LibsDisguises sürümlerinizi kontrol edin. ProtocolLib'in son developer sürümü olacak, LibsDisguises'ın ise Spigot'ta belirtilen 1.8.8 uyumlu sürümü.

Fury33

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Libs disguises ve protocollib sürümlerinizin doğru olduğuna emin olun ikisininde spigot sayfalarında belirtilen sürümlere sahip olması gerek. Eğer gereksinimler düzgün çalışmıyorsa pluginin çalışmaması gayet normal. Sorunu çözemezsen 2 plugininde sürümünü /ver <pluginadı> yazarak öğren ve buraya yaz yardımcı olmaya çalışırım. (Java 8 kullanman gerekiyor olabilir. Java 8 ile compile ettim)
mahsuru yoksa, sourceyi alabilirmiyim?

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
hayır, o anlamda demedim, sen kendi isteğinle atarmısın demek istemiştim dostum :D
Bende atamam demişim yukarıda açık bir şekilde. Emek vererek hazırladığım bir şeyin kaynak kodunu sana vermek isteseydim open source olarak compile etmeden paylaşırdım. Tıpkı FactionBoard'da yaptığım gibi.

Salvator

play.tartaruscraft.net Minecraft MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bahsettiğin sorunla karşılaşmadım ProtocolLib ve LibsDisguises sürümlerinizi kontrol edin. ProtocolLib'in son developer sürümü olacak, LibsDisguises'ın ise Spigot'ta belirtilen 1.8.8 uyumlu sürümü.
Sizin Paylaştığınız Sürümü Kullandım Spigot Sürümüm 1.8.8 Java Sürümü Java 8 Pazar Kurulduğu Zaman Pazar Görüntüle Komutunu Kullanınca An İnternal Hatası Veriyor Özelden Skpe Adresinizi Verebilerseniz Daha İyi Bir Şekilde Anlatıyım Böyle Zor Oluyor Şimdiden Teşekkürler

Fury33

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bende atamam demişim yukarıda açık bir şekilde. Emek vererek hazırladığım bir şeyin kaynak kodunu sana vermek isteseydim open source olarak compile etmeden paylaşırdım. Tıpkı FactionBoard'da yaptığım gibi.
tamam dostum , problem yok. decompile hiç yapmadım. bunun içinde gerek yok zaten

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sizin Paylaştığınız Sürümü Kullandım Spigot Sürümüm 1.8.8 Java Sürümü Java 8 Pazar Kurulduğu Zaman Pazar Görüntüle Komutunu Kullanınca An İnternal Hatası Veriyor Özelden Skpe Adresinizi Verebilerseniz Daha İyi Bir Şekilde Anlatıyım Böyle Zor Oluyor Şimdiden Teşekkürler
LibsDisguises: "https://www.spigotmc.org/resources/libs-disguises.81/download?version=69816"
ProtocolLib: "http://ci.dmulloy2.net/job/Protocol...ct/modules/ProtocolLib/target/ProtocolLib.jar"

Bu sürümleri deneyin eğer başarılı olamazsanız skype adresim "personinblack." (Lütfen konsolda bu iki plugine ait bir hata olup olmadığınıda kontrol edin)

RigbGT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
İnventory click event hatası alıyorum @Salvator ile aynı sürümü kullanıyorum ve java 8 en son attığınız linklerdeki pluginlerin sürümünüde denedim ama pazar kur seçeneğine tıklayınca İnventroy click event hatası alıyorum

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İnventory click event hatası alıyorum @Salvator ile aynı sürümü kullanıyorum ve java 8 en son attığınız linklerdeki pluginlerin sürümünüde denedim ama pazar kur seçeneğine tıklayınca İnventroy click event hatası alıyorum
Hemen bi' üstünde paylaştığım sürümleri mi kullanıyorsun? Aldığın hata nedir? Spigot sürümün nedir? ("/ver" komutunun tam çıktısı) Bu bilgileri verirsen yardımcı olabilirim.

RigbGT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hemen bi üstteki sürümleri kullanıyorum.
Hata Kodu http://i.hizliresim.com/mEMVV0.png
Ver komutu http://i.hizliresim.com/E3m77Z.png
Resim yüklenmez diye hizliresime yükledim.İnşallah çözüm bulursunuz.İyi forumlar
Birincisi kullandığın spigot sürümü yanlış. Şu sürümü kullanmalısın 1.8.8'in en güncel halidir. "http://www.mediafire.com/download/mgrord6mrd8q3pd/server.jar" Eğer bu işlem sorununu çözmezse muhtemelen Windows bir makineye sahipsin demektir. Sunucu başlangıcında herhangi bir hata var mı diye kontrol et. Muhtemelen LibsDisguises ile alakalı bir hata çıkacaktır. Bu hatayı bende kendi Windows bilgisayarımda alıyorum ve bu yüzden kendi bilgisayarımda LibsDisguises kullanamıyorum ve maalesef çözümünü bulamadım.