Dota 2 Mi Lol Mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LoL çünkü DOTA 2 daha kolay ve böyle zorlayıcı bir yanı yok yani biraz ormanda kasılsan tüm oyuncuları eziceksin.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
6.82 Patch ile Dota 2 = Dota 3 lel what? Açıkcası Dota 2 her türlü üstün geliyor. Mekanik, grafik, oynayış stilleri, turnuvalar. Dota her zaman comeback ile ünlüdür. Ancak lolde böyle bir şey lategame'de mümkün değil.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
6.82 Patch ile Dota 2 = Dota 3 lel what? Açıkcası Dota 2 her türlü üstün geliyor. Mekanik, grafik, oynayış stilleri, turnuvalar. Dota her zaman comeback ile ünlüdür. Ancak lolde böyle bir şey lategame'de mümkün değil.
Bence 6.82 ile oyun sıkıcı ve oyundan soğutucu metasindan kurtulmus oldu :)

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
(Tro)lolololollll

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Lol > Dota *grabs popcorn* (͡° ͜ʖ ͡°)
(Genelde Facebook üzerinde herhangi bir LoL / DotA paylaşımının altına böyle bir yorum yaparsan kaos yaratırsın. Evde denemeyin.)

Bana soracak olursanız DotA 2 bence tercih edilmesi gereken oyun.
Yukarıda bahsedilmiş "240 level = 1 level" mevzusundan +1 alan oyunun oyuncu kitlesi daha kaliteli olduğu gibi para ile karakter, kostüm, rün, güçlendirici cisim v.b materyallerin alınması mümkün değil ki bu da bir artıdır. Oyuncular arası rekabetin gidişatını oyuncuların maddi durumu yerine yeteneğinin belirlemesi en doğru olandır. :sgül:

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Dota 2'nin asıl yazılışı dotA dır DotAYok (Kalıcı Yasaklanma) LoL para istiyen bir oyun DotA da öyle bir şey yok :D

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dota 2'nin asıl yazılışı dotA dır DotAYok (Kalıcı Yasaklanma) LoL para istiyen bir oyun DotA da öyle bir şey yok :D
yanlis biliyorsun. DotA 1 de ole yaziliyordu fakat copyrightden dolayi sadece dota 2 yani defence of the ancients diye bir acilimi yok direk dota 2

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışmaya gerek yok. Defence of the Ancients 2 tabii ki :) Hem oynayışı hem metası(LoL de latede oyun çevrilmiyor.) ve grafikleri ile çok üstün. Ve en önemlisi lolde sürü sepet ekstra güç sağlayan eşya var. Rünler, kabiliyetler ve aç bir para sistemi. Lolün grafiklerinin daha iyi olduğunu ve dota2 nin daha kolay olduğunu iddia edecek kadar fanatik bir LoLcü kesimi sayesinde lol ayaktadır.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tartışmaya gerek yok. Defence of the Ancients 2 tabii ki :) Hem oynayışı hem metası(LoL de latede oyun çevrilmiyor.) ve grafikleri ile çok üstün. Ve en önemlisi lolde sürü sepet ekstra güç sağlayan eşya var. Rünler, kabiliyetler ve aç bir para sistemi. Lolün grafiklerinin daha iyi olduğunu ve dota2 nin daha kolay olduğunu iddia edecek kadar fanatik bir LoLcü kesimi sayesinde lol ayaktadır.
anlatamiyorum galiba defence of the ancients diye bir acilimi yok artik direk DOTA 2.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LoL oynadım Dota2 oynamadım ama dota2

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...