Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Medyaya bir ekran görüntüsü eklemeyi unutmuşum, rastgele ışınlanma özelliği;

ruddeTR Skype veya Teamspeak3 kullanıyormusun?. Bu Arada serverin bir teamspeak3 ü olursa daha güzel olur. Skype veya teamspeak3 varsa verirmisin?
Sunucunun Ts3 adresi mevcut, açılınca adresi sunucu içerisinde /iletişim komutundan alabilirsin.
Skype adresim kullanıcı başlığımda yazıyor (hazar.akbuz)

SkyMrEnes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok iyi son dakikalari çok heyecanlıyım :) açılınca büyük bir event olur :D inş

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yukarıda .net yazıyor, aşağıda ki resimli şeylerde .com yazıyor. Şaşırtıcı...

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server güzel ancak hatalarınız var. İlk gün diyedir sanırsam :) Başarılarınız Devamını Dilerim

mineciKıraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber açığı var demişsiniz hala devam ediyormu alımlar ??? @ruddeTR tam olarak sayamadığım kadar serverde rehber mod vb oldum sizede her türlü yardımda buluna bilirim yaş 16 skype akif.acar25 kırmızı resim var

Son düzenleme:

Taha2112

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rehber Olabilirm 5 Serverde Rehberim

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
.net .com kararsızlığının sebebi önce .com alınıp hosting şirketinin gerekli bilgileri doğru sağlayamamasıydı bizde farklı bir hosting şirketinden .net olarak aldık .com'ları tek tek .net olarak düzelteceğiz yakın zamanda sunucu daha yeni açıldığı için sıkıntılar olabiliyor.

Rehber açığı var demişsiniz hala devam ediyormu alımlar ??? @ruddeTR tam olarak sayamadığım kadar serverde rehber mod vb oldum sizede her türlü yardımda buluna bilirim yaş 16 skype akif.acar25 kırmızı resim var
Devam ediyor. Gün içerisinde alacağım.

Server güzel ancak hatalarınız var. İlk gün diyedir sanırsam :) Başarılarınız Devamını Dilerim
Maalesef :)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayret ettim, gerçekten ilk defa yenilikçi bir faction sunucusu görüyorum. Farklı şeyler eklenmek istenmiş, harita tasarımı olsun gerçekten çok hoş olmuş, isim her ne kadar yaratıcı olmasa bile konu tasarımı üzerine gayet güzel oturmuş. Ancak tam en yüksek puanımı bu sunucuya veriyorum derken o lapis olayını gördüm, kursağımda kaldı. Malesef, tüm bu yenilikçi düşünceleriniz arasında en ortada çok pis sırıtıyor şu lapis olayı, fakat genel bakarsak gerçekten çok güzel bir sunucu olmuş diyebilirim :) 7.5/10

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayret ettim, gerçekten ilk defa yenilikçi bir faction sunucusu görüyorum. Farklı şeyler eklenmek istenmiş, harita tasarımı olsun gerçekten çok hoş olmuş, isim her ne kadar yaratıcı olmasa bile konu tasarımı üzerine gayet güzel oturmuş. Ancak tam en yüksek puanımı bu sunucuya veriyorum derken o lapis olayını gördüm, kursağımda kaldı. Malesef, tüm bu yenilikçi düşünceleriniz arasında en ortada çok pis sırıtıyor şu lapis olayı, fakat genel bakarsak gerçekten çok güzel bir sunucu olmuş diyebilirim :) 7.5/10
Lapis olmasa sunucularında pek fazla oyuncu bulunamaz o yüzden eklemişler. Zaten fazla para vermiyor çok az

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...