EBB Group - Eski Skyblock tadında..

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sunucu adresi: 46.20.1.139:1228
Hakkımızda
2013 yılından itibaren farklı oyunlarda , değişik isimlerde sunduğumuz hizmeti kalıcı olarak bir çatı altında toplamaya çalışıyoruz.Yegane amacımız değişik konseptte sunucular açarak oyunculara eski tatları yaşatmak.Bunu yaptıkmı bilinmez , zamanla yapılanlar , yapılmayanları aratacak ve beta sürüm bitiminde tam anlamıyla sunucumuz oturmuş olucaktır.Adminlerin yaş ortalamasının belirli bir seviyeden yüksek olması , sunucudaki adalet gibi birçok kavramı dengelemede yardımcı olacak haksızlığa yer vermemek için çalışmalar sürdürecektir.

Sunucudaki Amaç

Zor şartlar altında size verilen adada yaşam sürebilmek yaptığınız görevler sayesinde büyümeye çalışmak, başkalarına karşı ayakta durabilmek ve hatta savunma durumundan çıkıp saldırıcı bir politika izleyerek sunucudaki diğer oyunculara karşı ezici güçle hükmetmek!
"Bunu yapmak çok kolay olmasada imkansız değil."
Ayrıca bunlar olurken kurduğunuz ada arkadaşlarınızla turnuvalara katılabilir,kendinizi oradada kanıtlayabilirsiniz. PvP turnuvaları yapılırken turnuvalar diğer oyuncular tarafındanda izlenilsin diye Twitch üzerinden canlı yayın yapılacak , bu sayede turnuvalardaki hem zevk , hemde tecrübeler artacak.

Türkçe pluginler!
Baştada bassetmiştik ya, yegane amacımız sizlere zevkli, keyifli bir oyun sunmak. Bunun için komutlar artık Türkçe! İstediğin amaçlar artık bir kod uzağında!

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal olsun kendine özgü bir sever ve konu böyle devam edin :)

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@bydemir06 değerli yorumunuz için teşekkür ederim.şu an için geriye kalan tek planımız sunucuyu doldurmak ve ardından özlenen lapissiz sunuculara da el atmak. :alay: (foruma tam alışamamın azizliğine uğruyorum, tanıtım güncellenecek)

Rezerve* sunucu rehberi yer alacak

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
plugin paketi ve map altıntıymış pardon video ' ya kandım sunucuya gireyim dedim rezillik yakıştıramadım.

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@bydemir06 video, forumdaki konuya görsellik katsın diye entegre edildi.Zaten izlediyseniz survival sunucuya ait bir şey olduğunu anlamış olduğunuzu düşünüyorum.Sunucuya gelirsek sunucumuz şuanda beta durumunda, beta sürümünde pluginler ve map farklılık gösterebilir.tabii ki "güzellik" kavramı kişiden kişiye değişim gösterebilir.Şayet ki alıntıysa mesele bu platformdaki hiçbir sunucuya girip zevkli bir oyun oynayamazsınız (SonOyuncu-HUB / RoninBT-Creative harici)Bence alıntı olayından çok oynadığınız oyunun zevk vermesi, lagsız bir oynanım ile keyif alabilmek.[DOUBLEPOST=1438186667,1438155746][/DOUBLEPOST]

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana göre (Bilmem başkaları için sanırım geçerli değil) ''vay efendim map aalıntıymış yok efendim plugin hazır alınmış'' bunların tamamen gereksiz olduğu düşünüyorum. Sunucu sahibininde belirttiği gibi önemli olan oyun ortamında keyifli ve sıkıntısız bir oyun sunabilmek.Sunucuyu gayet başarılı buldum beta dan çıkıldığında daha güzel olacağını tahmin eder başarılarınızın devamını dilerim...

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw de Açık Buldum Özelden Mesaj At Söylıyım

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@YKemal İşim yüzünden gün boyunca yarı aktif olarak sunucuda bulunuyorum bu sırada birçok sistem getirmeye çalışıyorum fakat bunları yaparken skyblock'un skyblock'tan çıkmasını istemeyerek yapıyoruz.
@Ultraxp sunucuda bulmuş olduğunuz bir açık değildir, loglardan sürekli olarak takipteyim.Bassettiğiniz olay kapatıldı. :)

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek o değil vip falan verirsen asıl bugu soleyebılırım yoksa herkes ogrenır ve başka sw lerde çalışmaz

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Ultraxp vip falan verilmeyecek açıkçası vip almak için başka bir yalan bulman daha mantıklı olurdu en azından yaş betimlemesine karşın gelebilirdin :)

Ultraxp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ufak falan değil liseliyim sende fotoğrafın gerçekse baya bı buyuksun ve bolse sw flaan açarken bılgılı birine danışmanı öneririm iyi günler

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Server güzel yani karla kasılan skyblock değil en azından ama 1 bug buldum özelden atıyorum.

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
01/08/2015 Sunucu IP Adresi
Sunucu IP adresi yenilenmiştir. Yeni ip adresi: 46.20.1.139:1228 adreslerini ekleyebilirsiniz. Eski sunucuyu listeden silip yeniden eklemeniz yeterli olacaktır.

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bence yakın bir zamanda yeni pluginler ekleyip mapide değişin. Alıntı olmak hiç hoş değildir. Ben pluginden hiç anlamazdım kendi sunucumu 1 ayda açtım. Buildi arkadaşım yapmıştır. Yani biraz emek verseydiniz daha iyi olurdu.