EBB Group - Eski Skyblock tadında..

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Nigganetwork şu an yaptığınız saygısızlığın umarım bir özür ile geri dönüşü olur spawn ve pluginler buradakiler ile aynı değil sadece resimler eski olarak kalmış.Ön yargı insanları geriliğe öteler.

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Treil o zaman videonuzu update leyin yapılabilecek bir şey yok servere girdim hiçbir warpı yok arenanın alt blockları kırılıyor normal dünyadan toprak kasılabiliyor. Rezalet yapmadan serveri neden açıyorsunuz

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım konu iğnelemeyi meslek edindiniz kimse gelip size sunucumda oynayın demiyor forumda üslup denilen bir konu sizin gibiler yüzünden oldukça düşük. Bir yorum yapmadan önce ilk olarak beyninizle düşünün.Konuyu baltalamaktan dolayı rapor edildiniz, gidip kendi çöplüğünüzde takılmanız en iyisi olacak.Aynı platformda yer alıyoruz birbirimizi düşürmeye çalışmak bir işe yaramaz.Yaptığınız şey anca sizi küçük düşürür

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin görüşlerime saygı duymanız gerekmektedir. Bir şey dedik diye atar gider geliştirin sunucunuzu laf almayın.

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler saygısızlık yapılmadığı sürece ki üst yorumlarda görebilirsiniz, eleştirilere açığız. Konu hakkında sizinle daha fazla polemiğe girme gereği duymuyorum.Gerekli işlemleri adminler yapacaktır

Nigganetwork

Play.NiggaNetwork.Net !
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben zaten belirli bir saygı çerçevesinde açıklarınızı söğlüyorum kuduran sizsiniz tatli bir dille anlatsaydınız belki ikna olabilirdim. Hemen atar yapıyorsunuz.[DOUBLEPOST=1438468238,1438468190][/DOUBLEPOST]Bende biraz sert çıkıştım özür dilerim ama onu o şekilde anlatmamanız gerekiyordu.