Efsane Sunucu Geri Dönüyor! Lodos Gaming Yetkili Alımları Başvurusu (Admin, Moderatör, Mimar, Rehber) TÜRKİYE'DE BİR İLK! Devamı içeride...

ropetr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba @_Alecks_

Israrla konuya cevap vermeniz ve polemik içerisine girmeniz doğru bir davranış değildir, konunun sahibi olduğum için cevabınıza her defasında yanıt vermek durumunda kalıyorum.

Öncelikle yaşınızın küçük olduğunu tahmin ettiğimi belirtmem hakaret amaçlı veya dalga amaçlı bir söylem değildir, bilmenizi isterim. Yaşınızın ortalamadan küçük olduğunu söyleyerek aslında dile getirmek istediğim mesaj: iş/meslek hayatınızın olmadığını vurgulamaktır. Bu nedenle burada açtığım konuyu bir "oyundan ibaret" olarak görmüyorum. Temel farkımız sanıyorum ki bu.

Ayrıca şurada şöyle bir mesaj yazmışsınız:

""bir minecraft sunucusunda yetkili olabilmek için" başvuru formunu doldurduğu bilincinde olduğunu düşünüyoruz :) "
BEEP! Yanlış düşünceye sahipsiniz. Eğer öylelerden olsaydım niye daha fazla bilgi isterdimki?

Burada zaten sizin böyle bir düşüncede olduğunuzu değil, sizin dışınızdaki insanların böyle bir düşünce ile başvuru formunu doldurduğunu belirtmek istedik.

"Siz, formu beyan ettiğiniz şekilde algılamış olabilirsiniz ancak, lâkin diğer insanların "bir minecraft sunucusunda yetkili olabilmek için" başvuru formunu doldurduğu bilincinde olduğunu düşünüyoruz :)"

Ek olarak konu içerisinde yine her zaman olduğu gibi konunun dışına saparak kendinizi kanıtlama çabasına girmişsiniz. Size burada daha satırlarca metin dolusu cevap yazabilirim ancak bu davranışımla polemiği daha da uzatmış olmamla beraber yalnızca kendimi yormuş olurum. Görüyorum ki yazdıklarımdan pek bir şey anlamış değilsiniz.

Profilinize discord hesabımı bırakıyorum. Benimle iletişime geçersen bahsi geçen tüm konularda sesli olarak daha fazla konuşabiliriz.

Teşekkürler.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba @_Alecks_

Israrla konuya cevap vermeniz ve polemik içerisine girmeniz doğru bir davranış değildir, konunun sahibi olduğum için cevabınıza her defasında yanıt vermek durumunda kalıyorum.

Öncelikle yaşınızın küçük olduğunu tahmin ettiğimi belirtmem hakaret amaçlı veya dalga amaçlı bir söylem değildir, bilmenizi isterim. Yaşınızın ortalamadan küçük olduğunu söyleyerek aslında dile getirmek istediğim mesaj: iş/meslek hayatınızın olmadığını vurgulamaktır. Bu nedenle burada açtığım konuyu bir "oyundan ibaret" olarak görmüyorum. Temel farkımız sanıyorum ki bu.

Ayrıca şurada şöyle bir mesaj yazmışsınız:

Burada zaten sizin böyle bir düşüncede olduğunuzu değil, sizin dışınızdaki insanların böyle bir düşünce ile başvuru formunu doldurduğunu belirtmek istedik.

"Siz, formu beyan ettiğiniz şekilde algılamış olabilirsiniz ancak, lâkin diğer insanların "bir minecraft sunucusunda yetkili olabilmek için" başvuru formunu doldurduğu bilincinde olduğunu düşünüyoruz :)"

Ek olarak konu içerisinde yine her zaman olduğu gibi konunun dışına saparak kendinizi kanıtlama çabasına girmişsiniz. Size burada daha satırlarca metin dolusu cevap yazabilirim ancak bu davranışımla polemiği daha da uzatmış olmamla beraber yalnızca kendimi yormuş olurum. Görüyorum ki yazdıklarımdan pek bir şey anlamış değilsiniz.

Profilinize discord hesabımı bırakıyorum. Benimle iletişime geçersen bahsi geçen tüm konularda sesli olarak daha fazla konuşabiliriz.

Teşekkürler.
Bütün yanlış anlaşılmalar konusunda üzgünüm.
-"Burada zaten sizin böyle bir düşüncede olduğunuzu değil, sizin dışınızdaki insanların böyle bir düşünce ile başvuru formunu doldurduğunu belirtmek istedik."
Burada gerçekten alınmıştım. Gerçekten ciddi bir şekilde anlama sorunlarımın olduğunu fark ettiğimi söylemek istiyorum.
-"Ek olarak konu içerisinde yine her zaman olduğu gibi konunun dışına saparak kendinizi kanıtlama çabasına girmişsiniz."
Malesef bu da doğru. Konuyu saptırdım. Üzgünüm.
-Hatalarımın yeni farkında olduğumu söylemek isterim. Bildirdiğiniz için teşekkürler.
Ve sizde lütfen Benim dediğim gibi konuyu ayrıntılı yapmaya da özen gösterin lütfen. Gerçekten bu işe önem verdiğinizi biliyorum ve sizin gibi bir iş adamını da rahatsız etmek de bir sorun oluyor benim içinde.
Umarım istediğiniz tarzdan yetkililerinizi bulursunuz ve sunucunuzu yükseklere taşırsınız.

Teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

ropetr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve sizde lütfen Benim dediğim gibi konuyu ayrıntılı yapmaya da özen gösterin lütfen. Gerçekten bu işe önem verdiğinizi biliyorum ve sizin gibi bir iş adamını da rahatsız etmek de bir sorun oluyor benim içinde.
Umarım istediğiniz tarzdan yetkililerinizi bulursunuz ve sunucunuzu yükseklere taşırsınız.

Geri bildiriminiz için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Sunucumuz açıldıktan sonraki aşamada tekrardan yetkili alımına ihtiyaç duyarsak bundan sonraki açacağımız konuyu/konuları verdiğiniz direktifler doğrultusunda dikkatli bir şekilde oluşturmaya gayret göstereceğiz.

İyi akşamlar dileriz.

ZondalfTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba
Suncucunuza Buildlırlık Başvurusu Yaptım

Sizin Gibi Bir Sunucuda Çalışmak
Beni Gururlandırcak

İyi Günler

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Uygun Fiyata Skript, Map, Tasarım, Plugin Paketi satıyoruz ulaşmak istersen Discordum: iAli#8886