Crash eklentımı denemek ıcın sunucu acıyorum ama başlat.bat hata verıyor

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
The system cannot find the path specified.
Press any key to continue . . . bu hatayı alıyorum

Shaity

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başlat.bat kodunu atarsan yardımcı olayım

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Echo OFF
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xmx1024M -Xms1024M -jar craftbukkit.jar
PAUSE

xXDavcerXx

damnant quod non intelligunt.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe konumunda belirtilen dosyayı bulamadığını söylüyor. Çalıştır programını açın ve %ProgramFiles%\Java\jre7\bin yazın. Eğer bir klasör açılıyorsa orada Java.exe adında bir dosya olup olmadığına bakın. (Kusura bakmayın mac kullandığım için hatırlamıyorum Java path'i bu muydu diye.) Ayrıca .bat dosyası ile craftbukkit.jar dosyasının aynı konumda olup olmadığını kontrol edin.
Tabi sisteminize direk java yolunu atayıp çalıştırılabilir bat dosyalarında java argümanıyla kullanmanın daha sağlıklı olduğunu hatırlatayım.

- İyi forumlar.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
e
%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe konumunda belirtilen dosyayı bulamadığını söylüyor. Çalıştır programını açın ve %ProgramFiles%\Java\jre7\bin yazın. Eğer bir klasör açılıyorsa orada Java.exe adında bir dosya olup olmadığına bakın. (Kusura bakmayın mac kullandığım için hatırlamıyorum Java path'i bu muydu diye.) Ayrıca .bat dosyası ile craftbukkit.jar dosyasının aynı konumda olup olmadığını kontrol edin.
Tabi sisteminize direk java yolunu atayıp çalıştırılabilir bat dosyalarında java argümanıyla kullanmanın daha sağlıklı olduğunu hatırlatayım.

- İyi forumlar.
eger klasor acılmıyor ıse xd