Yardım Elohell'in Kanıtını mı İstiyorsunuz? Hesabımı Resimli Açıklıyorum

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tertemiz lose'lar...elohell yok diyenlere...
Ekli dosyayı görüntüle 174658
gösterdiğin maçların bir çoğu 30dk nın üstünde, burda ki durumun sorumlusu bir nevi sensin yani. kısa sürede maçı kazanabilicek karakterler almıyorsun. fizz ile late'de taşıman zor zaten. ve takımına kill salmadığını fark ettim, herkeste assist ama tüm killer sende... elohell diye bir şey yok oyuna suç atmayı kes ve adam akıllı karakterler oyna. başka karakter dene başka lane dene sürekli aynı şeyi yaparak farklı sonuç bekleyenin ne olduğunu albert beyciğimizi söylemiş zamanında

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Birincisi elohell diye bir şey tabii ki var kardeşim, Riot'un cevap verdikleri bronz ağlamaları olan kişiler ayrı.

Şu videoda, ki kendisi cha dünya swain birincisi, elohell üzerine video ki streamlerinde de sorulan sorularda var olduğunu çıkmanın zor olduğunu söylüyor, bu adamdan iyiysen oley kardeş.

İkincisi, konuya zank diye 4 farklı şampiyonla ss koymuşum, üstüne oynadığım diğer mid champ ve üstüne diğer koridorda oynadığım 20'den fazla şampiyonu koymuşum gelmiş boş yapıyorsun.

Üstüne konuyu okumadan, kill salmamışın laga luga muhabbeti yapıyorsun, beğenmiyorsan konumu yazma kafana silah dayayan yok yani burda kardeş.

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birincisi elohell diye bir şey tabii ki var kardeşim, Riot'un cevap verdikleri bronz ağlamaları olan kişiler ayrı.

Şu videoda, ki kendisi cha dünya swain birincisi, elohell üzerine video ki streamlerinde de sorulan sorularda var olduğunu çıkmanın zor olduğunu söylüyor, bu adamdan iyiysen oley kardeş.

İkincisi, konuya zank diye 4 farklı şampiyonla ss koymuşum, üstüne oynadığım diğer mid champ ve üstüne diğer koridorda oynadığım 20'den fazla şampiyonu koymuşum gelmiş boş yapıyorsun.

Üstüne konuyu okumadan, kill salmamışın laga luga muhabbeti yapıyorsun, beğenmiyorsan konumu yazma kafana silah dayayan yok yani burda kardeş.
oyun çöp zaten bence boşa zaman harcama eşleştirme sistemi desen leş ceza sistemi desen leş sen mal dersin ban yersin adam allaha söver her maç ban yemez

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

xd eleştiride mi yapamıycaz karşim? elohell yok diyorum. eşleştirme sistemi kötüyse ben napıyım, oyuna suç atmaktan başka bir şey yapmıyorsun ki chal. olanlar nasıl oluyor? onlar bronzdan golddan plattan gelmişler oralara bi anda chaldan başlamıyorlar ki, demek ki elohell diye bir şey yok ve kötü oynadığınız gerçeğini kabul edemiyorsunuz, o kadar kill'in olması oyunu kazandırmaya yetmez, diğer bir kısmı da oyun bilgisi, sen sadece kill almışsın çalmışsın bişiler yapmışsın ama muhtemelen oyun hk. çok az bilgin olduğundan dolayı riot seni bir türlü yükseltemiyor ileri ki ranklara. öz eleştiri yapmayı öğren.

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şu videonun bu dakikasından itibaren iyi izleyin.

Plat değilim belki ama gümüşü haketmiyorum, bunun sebebi bu eşleştirme sistemi.

Eğer maçlarımı low gümüşlerle atmak yerine gold1-2 mmr'da atsam kendimi geliştirebilicem.

Zaten o eloda kda düşerse bilirimki o elonun oyuncusuyum ve kendimi geliştirmem lazım.

Ancak bu (attığım 20 kadar şampiyondaki) mükemmel KDA'larla oyun taşınmıyorsa bunun suçu eşleştirme sistemi.

Eğer skorlarım kötü olsa, KDA *** gibi olsa ve atlayamasam bunun sebebi tabii ki de benim.

Eskiden gümüş1-gold maçlarımda plat gelmişti, plata çıkmış ama Allah'a emanet, ya arkadaşı maç atmış ya da eloboost KDA birkaç heroda iyi diğerlerinde *** gibi, o ve onun gibiler o eloyu haketmiyorlar mesela.

poturtek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu videonun bu dakikasından itibaren iyi izleyin.

Plat değilim belki ama gümüşü haketmiyorum, bunun sebebi bu eşleştirme sistemi.

Eğer maçlarımı low gümüşlerle atmak yerine gold1-2 mmr'da atsam kendimi geliştirebilicem.

Zaten o eloda kda düşerse bilirimki o elonun oyuncusuyum ve kendimi geliştirmem lazım.

Ancak bu (attığım 20 kadar şampiyondaki) mükemmel KDA'larla oyun taşınmıyorsa bunun suçu eşleştirme sistemi.

Eğer skorlarım kötü olsa, KDA *** gibi olsa ve atlayamasam bunun sebebi tabii ki de benim.

Eskiden gümüş1-gold maçlarımda plat gelmişti, plata çıkmış ama Allah'a emanet, ya arkadaşı maç atmış ya da eloboost KDA birkaç heroda iyi diğerlerinde *** gibi, o ve onun gibiler o eloyu haketmiyorlar mesela.
dostum anlamadığın şey ne biliyor musun? ben gümüşte olsam yani senin hesabın bende olsa ben plata çıkarım ama sen çıkamıyorsun, bunun sebebi senin gümüş-altın arası bir oyuncu olman. lolde ki kural şudur, eğer gümüşten altına çıkmak istiyorsan altın gibi değil plat 4 gibi oynaman gerekir. eğer altından plata çıkmak istiyorsan elmas 4 gibi oynaman gerekir. elmasa çıkmak istiyorsan vs. vs. vs. böyle gider.

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Keşke çelıncır olsamda maç taşısam lan, ne kötü oyuncuyum lan ben.
asdasfasgds.JPG

sdfsdfsdgsdgs.jpg

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Takıma katku yap yauvv, killeri toplama yovvv, lebilenk

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Elohell için gerçekten tek çözüm, bulunduğun ligten iki lig üste bir ormancı duo bulup çıkmak.

Ya tanıdık ya da para vereceksin.

Winrate'yi yükseltip, normal maçlar atmak.

Çünkü kimse dikkat etmiyor ama elohell'den yakınma sebebi, lig atlayamamak değil (şahsım için en azından çünkü yeri geldi, gold-plat çocuklarla maç veya vs'de atıyorum)

Asıl önemli olan, oynadığın o kırk dakikalık maçın seviyesinin ortalama bronz-gümüş skalasında olması ve kendini geliştirmek için, takım oyunu için sana bir fırsat sunmaması, nadir dengeli geçen maçlar dışında aslında eşleştirme sisteminin bokluğunun asıl kötü yanı, zevkli maçlar yaşayamamak.

Güzel, dengeli, çekişmeli bir maç sonu lose'u, kolay bir win'e tercih ederim, zevk almıyorum zaten winlerden.

Lose'dan yakınmıyorum.

Maçların kalitesizliğinden yakınıyorum.

2-3 maç iğrenç bir şekilde maçı kaybediyorum, ardından bir maç çok kolay bir win geliyor.

20-22lp gidip, 17 gelince işte olduğun yerde sayıyorsun, orda bir ayda kalırsın, altı ayda, bir senede.

Bunun senin kötü olmanla zerre alakası yok, en azından kendim ve benim gibi oynadığı herolara hakim olup belki gümüşte takılı kaldığından yükselmeyen oyun-makro bilgisinden dolayı kaybeden çok oyuncu var.

Tilt meselesi tabi ayrı bir konu.

Oyuna başlayınca sustur yazmayı tavsiye etmiyorum, direkt ayarlar sayfasından, tüm sohbeti kapatmanızı tavsiye ederim, kazara unuturda saçma sapan çelincır takım arkadaşınızın yazdıklarını görmeyin diye.

Üçten fazla ping atanın pinginide susturun.

Genelde ormancı ve sup oluyo bu ahmaklar.

He, şu yukarıda yazdığım, bulunduğun ligde altı ay kalma, bilmem bir sene kalma mevzusu sadece sık oynadığı şampiyonları ile "kötü skor yapan" veya "tilt olup feedleyen" tayfa için geçerli değil.

Sen gelmiş adamlara kill verip, ormancı diye ağlıyosan, supum kötü diye ağlıyosan, o olmaz, o bronz ağlaması zaten.

Ancak ilk postumda attığım gibi oynadığım yaklaşık 20 küsür şampiyonun hiçbirinde ortalamada kötü bir KDA'm yok.

Suplarda asist sayım, diğer rollerde ise kill sayım, kesinlikle ölüm sayımdan az değil, bu çok güzel bir istatistik gümüş elo için.

Bu arada, "chalenger olanlar nasıl oluyo ehiri ehiri öv öv" diye havlayan bi mal grubu var, bak sığır kardeşim.

Senin master,chalenger dediğin adamların büyük çoğunluğu, competitive-esnek yani arkadaşlarıyla atan adamlar.
Soloq'da çok nadir insan, yetenekliyse kısa sürede yükselebilir ki çoğu zaten oyunlara meraklı veya MOBA geçmişi olan insanlar oluyor, çevremden biliyorum.

Yani ben gibi oyunu totalde 2-3 senedir oynayan birisi max o da iyiyse (ortalama olarak diyorum bronz-ve elmas istisnalar harici) max plata kadar çıkar, oyunu öğreten, birlikte girdiği bi insan evladı varsa daha kolay tırmanır.

Maçların kalitesizliği birazda bu paradokstan.

Takım oyunu, ancak bireysel oynadığın bir eşleştirme sistemi oluyor.

Ve bu tıpkı, bilmediğin bir ülkeye dil bilmeden gitmen veya yüzme bilmeden havuza atlaman gibi bi şey.

Ama havuza attığın halde adam yüzmeyi başardıysa, ona geri dönüş olarak bir motivasyon ödülü vermen gerekir.

Hani Lp vermezsin belki ama düşürme de.

Maçı lose oldu, olabilir tabi ama adam kırk dakkasını verip oynadıysa ve bi şeylere çabaladıysa ödüllendir yani bunu.

Geçenlerde mobile legends oynamaya başladım.

Bildiğin adamlar benim düşündüğüm sistemi tak diye yapmışlar.

Maçta MVP'ysen, benim maçlarımda olduğu gibi, sana bir koruma puanı veriyor, yıldızın,puanın, MMR'ın düşmüyor.

Nice.

Özet: İlk item büyübüken, ikinci rabadon.

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık bu tarz elohell maçlarında afk kalıyorum bi süre sonra kafama göre farm.
Skor bu maçta bu yüzden düşük zaten bi *** farketmediği için.
Karşı SKT bizimki galacticos.

afdsf.JPG

Javert7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Topa attığım roamın haddi hesabı yok, Heca'ya midde kill sal, bota roam, ama yaşı küçük abi aptallarla oynadığımız ya da abi beynine sahip yetişkin salaklarla oynadığımız için maç gidiyor, sonra "övövövöv 1000 maç atmış gümüşte, hakediyoon övövövöv" laflarını duyuyoz, aynen kardeşim, gümüşü hakediyorum, aynen.

asds.JPG