Neler Yeni

Yardım Elohell'in Kanıtını mı İstiyorsunuz? Hesabımı Resimli Açıklıyorum

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Adam elohelli kanıtlamak isterken elohell destanı yazmış. Tebrik ediyorum. Bunu yarınlarımıza aktarmak için bi müzeye almalıyız.

erini

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Son 5 senedir sürekli olmasada LOL oynarım.İki hesabım vardır TR de 268 lvl,EUW 320 lvl.
Gelelim elo konusuna yada rank atlama konusuna.Öncelikle oyunda türkiyede oynuyorsanız rank atlamak için
uğraşmamanızı tavsiye ederim.Rank atlamak için birçok yasal olmayan ve
resmi ve gayri resmi para kazanan kişileri geçmeniz gerekir.Solo oynayarak rank atlamak hemen hemen imkansızdır.Bazı kiişler veya gruplarla arkadaşlık ederseniz yada paranız bol ise elmas olmanız çok kolay.Elmasdan sonra ise işler zorlaşır.Şayet destek ekibiyle aranız iyi ise sizi anında plat yapabilirler yada olmanızı kolaylaştırabilirler.Anlamanız gereken bunun birçok insanın para kazandığı ve türlü dolaplar dönen bir sektör olduğu.Yani sizler veya eğlence için oynayanlar için rank atlamaya çalışmak en iyi ihtimalle banlanmanıza neden olur.Çok ama çok iyi bir oyuncu olabilirsiniz.Hatta süper yetenekli ama yükse elolarda hesap satanlar,hackerlar,oyundan para kazanan siteler,e-sporcular,riot çalışanları sizce para kazanmalarına engel olacak oyunculara izin verirlermi?Oyunda özellikle TR de oyuncu kitlesi olarak en tepedekiler kesinlikle bu işin içindeler.Neden hepsi youtube ve benzeri yerlerde yayın yapıyor?Hemen her oyun sonuçları önceden belli bir şekilde oynanıyor.Şayet okadar iyi oynasalardı önceki ve daha kötü oynadığım zamanlarda bu oyuncular bana karşı kaybetmezlerdi.Yani sizce benim TR de ligim nedir?Demir.Peki EUW?Top 100.Aradaki fark nedir?Orda bu tip kemikleşmiş çeteler yok.Kim iyi oynuyorsa kazanır.Çok daha az hile yapan ve daha iyi çalışan bir rapor sistemi var.Ligin hileli olduğuna nasıl bukadar eminim diye merak edenler için şunu yazayım.Uzun süre önce forumlar kapanmadan birçok destek ekibi çalışanı arkadaş listemdeydi.Benim plata çıkmam için ayarlamalar bile yaptılar ama ben kabul etmedim.Peki neden bana bu iyiliği yaptılar?
Bu bende gizli kalsın ama sonuçta olay büyüdü ve forumların kapatılmasını destek ekibinin başındaki kişinin kovulmasını sağlamam ile benim destek erişiminden banlanmamla sonuçlandı.Oyunda değil.Onu yapamazlar çünkü bu sefer oyunu kapattırırdım.Boşuna kendinizi yormayın.Hile hurda olmadan imkansızdır.Buda son zamanlardaki bir oyunum.Haa oyunu kaybettim.Soloda iki kişi vardı ve bizim takımda ve sup adc filan yoktu.Bu nedenlede umursamadan oynadım ki TR de hiç ama hiç umursamam.Yıllardır küfür edilmeyen veya düzgünce oynana bir oyun görmedim ki buna en üst seviyedekilerde dahil.