|* Elysium NETWORK *| Tam Sürümüyle | Özel Sistemler | 7/24 | 0 Lag & Loss

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saat 3-4 Arası Yeterli Aktiflik Olursa Sunucudaki Herkese
3 Adet Ağır Alkol(3 Kere Çok Ara Vermeden İçerseniz Sarhos Olursunuz)
1 Seviye Banka Leveli
Ve Event Olacaktır :)

Renklerin ustası olarak anılan büyük bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. Büyük usta öğrencisini uğurlarken, yaptığı resmi şehrin en kalabalık meydanına koymasını ve yanına da kırmızı bir kalem bırakmasını,halktan beğenmedikleri yerlere çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmesini istemiş.

Öğrenci birkaç gün sonra resme bakmaya gittiğinde resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş.

Üzüntüyle ustasına gitmiş. Usta ressam üzülmemesini ve yeniden resme devam etmesini önermiş. Öğrenci resmi yeniden yapmış. Usta yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını ve yanına da insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı ile bırakmasını önermiş.

Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.

Usta ressam şöyle demiş:

"İlkinde insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün.Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı. İkincisinde onlardan yapıcı olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir.

Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi. Emeğinin karşılığını, ne yaptığından haberi olmayan insanlardan alamazsın. Sakın emeğini bilmeyenlere sunma ve asla bilmeyenle tartışma."

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özellikleri çok beğendim başarılar

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Görev yapmadan elmas kazamamak x- rayleri denetlemek için oyuncuları kontrol etmeye üşendikleri anlamına geliyor sanırım. Bunu gördükten sonra zaten başka bir şeye gerek olmadığını düşünüp bakmadım konuya. Eğer bir farklılık olsun diye konulmuşsada şunu söyleyeyim bunu yaparak Minecraft'ı değiştirmiş oluyorsunuz ve bu hiç hoş değil.
Ne demek istiyorsunuz anlayamadım? Görev sistemimiz yok ve oyuncular elmas kazabiliyor.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi açtığınız konuyu okumadınız mı? "Madenci seviye birden başlayıp 12 saat süre ile 1 adet demir vermektedir
Madencide 9 Seviye bulunmaktadır
Seviye atladıkça alma süresi kısalmaktadır ve yeni madenler açılmaktadır
Son seviye gelmek epey bir gayret gerektirecektir :) "
Tabikide okudum. Siz yanlış anlamışsınız. Madenden istediğiniz şeyi kırabilirsiniz ek olarak menüden seviyenize göre örneğin 3 levelsiniz menüden demir alıyorsunuz bu demek değil ki madenden elmas kazamıyorsunuz. Tabikide kazabiliyorsunuz. Herhangi bir kısıtlama yok. Tam tersine ekstra maden alıyorsunuz.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tabikide okudum. Siz yanlış anlamışsınız. Madenden istediğiniz şeyi kırabilirsiniz ek olarak menüden seviyenize göre örneğin 3 levelsiniz menüden demir alıyorsunuz bu demek değil ki madenden elmas kazamıyorsunuz. Tabikide kazabiliyorsunuz. Herhangi bir kısıtlama yok. Tam tersine ekstra maden alıyorsunuz.
O halde kusura bakmayın mesajlarımı kaldırdım tam olarak anlayamadığımdan dolayı. Şimdi daha düzgün bir şekilde yazmaya çalışacağım. Bağış olayının doğruluğuna emin olamayız ayrıca bu tarz birşeyi kullanarak prim yapmaya çalışıyorsanız hoş değil. Banka sistemi biraz GTA V online alıntısı gibi olmuş kötü diyemem fakat factions olayına ters. Benim bildiğim factions'da raiding olur ve insanlar bir şeylerini kaybetme korkusuyla oynarlar bu yüzden pvp daha ön plandadır. Ayrıca para gönderebilmek için sadece havale olması eşya takaslarını engellemez mi? Bu da oyuncular arası ticaretin düşük olmasına sebep olur bence.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O halde kusura bakmayın mesajlarımı kaldırdım tam olarak anlayamadığımdan dolayı. Şimdi daha düzgün bir şekilde yazmaya çalışacağım. Bağış olayının doğruluğuna emin olamayız ayrıca bu tarz birşeyi kullanarak prim yapmaya çalışıyorsanız hoş değil. Banka sistemi biraz GTA V online alıntısı gibi olmuş kötü diyemem fakat factions olayına ters. Benim bildiğim factions'da raiding olur ve insanlar bir şeylerini kaybetme korkusuyla oynarlar bu yüzden pvp daha ön plandadır. Ayrıca para gönderebilmek için sadece havale olması eşya takaslarını engellemez mi? Bu da oyuncular arası ticaretin düşük olmasına sebep olur bence.
Ticaret konusunda tamamen katılıyorum, havale olayı kesinlikle saçma.

"casus" adlı kişi her kimse beni kıskandığı için bana iftira atıp küfür etti. Buradan da söylüyorum: "Çe o me a re"

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Elysium denince aklıma @JusticeWhips'in Milenyum isimli sunucusu aklıma geldi :D Sunucuyu geç açtı diye aramızda bir tartışma olmuştu :D Sunucuya gelecek olursak yani şöyle diyeyim çokzel bi sunucu atminler çok ilgili (Çaktırmayın sunucuya girmedi.) nasıl desem Hypixel yerine buna girip oyun oynamak daha eyi.(ÇARPILDI.) (Burada verilmek istenen mesaj : Atmin abeğğğ bana viaypiğğğ veğğğ yoksa titios atarım 200 kbps'lik internetiğğğğmmle tağaaamm mı?)

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakimdayiz kisa surede tekrar aktif olacagiz :)

leagues1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
silahlı faction olsu pls artık türk servelrde silahlı faction ekliyo pls

Yusufkl00ni64

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yetkili alımı yapıyormusunz Rehber yada mod olabilirm

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Güncellendi Sunucu Tekrardan Aktif :)

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel. Ancak boşuna uğraşılmış. Türk oyuncuları artık lapissiz veya zor sunucularda oynamıyor. Boşuna emek, boşuna para harcıyorsunuz.
Yinede başarılar..