Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survival V0.3 Sürümüne Güncellenmiştir.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
V0.4 TABLAR VE DAHA FAZLASI GÜNCELLENDİ.

Pearlescent

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten acınası bir halde bir server oynayan oyuncuların bunun nasıl farkına varmadığını anlamıyorum büyük ihtimal ile yaş ile alakalı yanlış anlamayın henüz yaşları küçük diye tam olgunlaşmış değiller wtf yazdığım için 2 saat mute yedim "hassiktir" anlamına geliyormuş ve küfür kategorisiymiş . Genel olarak kurucular isteklerine göre ban atıyor ve bunu örtbas yapıyorlar sevmedikleri biri olunca hile kullanımı diye banlayabiliyorlar
helpop kullanarak mute sebebimi sordum ve sanki ailevi değerline küfretmiş gibi bir tavır sergilediler ve ayrıca Rehberlerin log görebilme izni var kim bilir daha ne yetkileri vardır ve ban yememin neden küfür ve hakaret etmeye devam etmiştir ve 2. kez vurguluyorum BAN yedim nedenini sorduğum için mute bile değil bunu yazdıktan sonra banımı açacaklar büyük ihtimalle kötü gösterim olmasın diye ama bunu kabul etmeyeceğim. Bütün yetkililer pervasızca davranıyor vurdumduymaz hepsi, söylenecek binlerce lafım var daha ama kısa tutmaya çalışacağım
kurallar çok dengesiz bir adamı kesmek istiyorsanız ona tp tuzağı yapıp keserseniz 14 gün ban ama hile kullanırsanız 7 gün ban yiyeceksiniz... Gerçekten acınası bir durum burda oynamadan 40 kere daha düşünün ve genel olarak serverda optimize abartılmış mob bulmanız imkansız hard server olmasının tek yanı difficulty hardda olması
sonuç olarak cezalar çok pervasızca veriliyor itiraz edemiyorsun itiraz edip hakkını savunmaya çalışırsan cezanı arttırıyorlar.... acınası server

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten acınası bir halde bir server oynayan oyuncuların bunun nasıl farkına varmadığını anlamıyorum büyük ihtimal ile yaş ile alakalı yanlış anlamayın henüz yaşları küçük diye tam olgunlaşmış değiller wtf yazdığım için 2 saat mute yedim "hassiktir" anlamına geliyormuş ve küfür kategorisiymiş . Genel olarak kurucular isteklerine göre ban atıyor ve bunu örtbas yapıyorlar sevmedikleri biri olunca hile kullanımı diye banlayabiliyorlar
helpop kullanarak mute sebebimi sordum ve sanki ailevi değerline küfretmiş gibi bir tavır sergilediler ve ayrıca Rehberlerin log görebilme izni var kim bilir daha ne yetkileri vardır ve ban yememin neden küfür ve hakaret etmeye devam etmiştir ve 2. kez vurguluyorum BAN yedim nedenini sorduğum için mute bile değil bunu yazdıktan sonra banımı açacaklar büyük ihtimalle kötü gösterim olmasın diye ama bunu kabul etmeyeceğim. Bütün yetkililer pervasızca davranıyor vurdumduymaz hepsi, söylenecek binlerce lafım var daha ama kısa tutmaya çalışacağım
kurallar çok dengesiz bir adamı kesmek istiyorsanız ona tp tuzağı yapıp keserseniz 14 gün ban ama hile kullanırsanız 7 gün ban yiyeceksiniz... Gerçekten acınası bir durum burda oynamadan 40 kere daha düşünün ve genel olarak serverda optimize abartılmış mob bulmanız imkansız hard server olmasının tek yanı difficulty hardda olması
sonuç olarak cezalar çok pervasızca veriliyor itiraz edemiyorsun itiraz edip hakkını savunmaya çalışırsan cezanı arttırıyorlar.... acınası server
kurallar da yabancı türkçe küfür fark etmez küfür küfürdür ayrıca hile kullananlar affı yok kurallara göre ban veya mute atılmakta sunucuda mute veya ban yemişsiniz galiba bunu burda yazarak kendinizi temize çıkarıp bizi kötülemeye çalışmak yerine ben nerde hata yapıyorum diyebilirsiniz önce küfür sonra hile açıp gelip burda ellerinizi yormanıza gerek yok yani. Küfüre ve Hileye Tahamülümüz YOK asla olmucak.

Pearlescent

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kurallar da yabancı türkçe küfür fark etmez küfür küfürdür ayrıca hile kullananlar affı yok kurallara göre ban veya mute atılmakta sunucuda mute veya ban yemişsiniz galiba bunu burda yazarak kendinizi temize çıkarıp bizi kötülemeye çalışmak yerine ben nerde hata yapıyorum diyebilirsiniz önce küfür sonra hile açıp gelip burda ellerinizi yormanıza gerek yok yani. Küfüre ve Hileye Tahamülümüz YOK asla olmucak.
attığım yorumu okumadığınız o kadar bariz ki zerre bir şey anlamamışsınız hile açtım gibi bir şey yazmıyor ve küfür etmediğimi öne sürüyorum "wtf" kelimesini küfür olarak kategorilizeştiren sizlere acıyorum gerçekten acınası bir durumdasınız malesef küçük yaş kitlesi bunun farkına varamayacak. Orda demek istediğim olay öldürmek istediğin kişiye tpa tuzağı yapıp 14 gün ban yiyeceğine hile açıp kestiğinde 7 gün ban yersin daha kârlı gibi bir şey anlatmaya çalıştım ama malesef anlamakta zorluk çekiyorsunuz ingilizce gibi türkçeyede sıçramış hastalık

ibliskizi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba ilk öncelikle sunucu hakkında bilgi sundum girer girmez baya zor sistem var sunucu da rank atlamın ilki bile 300 dk ve son rank olana akadar sunucu sıfırlanır son rankı göremeden veya tadına bakamadan sıfırdan başlanır ben bunu söyleyince ban ile karşşılaştım eleştirilere acık olmalısınız tteşşekürler "resistancey"

"
1632175760324.png

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
öncelikle sunucuyu kötüleme amaçlı girmiş olduğunuz apaçık ortada isterseniz logları atıyım ama gerek yok eleştiri diyorsunuz sunucu sıfırlanır diyosunuz biz sıfırlamıyoruz 14 aydır açığız ve sıfırlamıcaz 1 sene sonra tekrar girin ve bakın. iyi günler

xSkyz32

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sunucunuza yetkili olarak başvuru yapmak istiyorum her konuda bana güvenebilirisiniz çoğu zaman aktif olurum ve sunucunuzda sorulan sorulara yanıt verip,adalet ile ban mute ve kick vb. işlemler yapabilrim eğer sunucunuza yetkili arıyorsanız beni tercih edebilirsiniz :)

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar sunucunuza yetkili olarak başvuru yapmak istiyorum her konuda bana güvenebilirisiniz çoğu zaman aktif olurum ve sunucunuzda sorulan sorulara yanıt verip,adalet ile ban mute ve kick vb. işlemler yapabilrim eğer sunucunuza yetkili arıyorsanız beni tercih edebilirsiniz :)
yetkili alımı her zaman mevcut stok sistemi var yetkili alımlarımızda istersen TIKLA konusuna gidip başvuru yapabilirsin.

NonyCraft

oyna.nonycraft.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SURVIVAL NONY v0.9 Güncellemesi

- Youtube ve Twitch Yetkileri Eklendi Özel Pixel TAG ve TAB tasarlandı.
- /warp minyon Güncellendi.
- Minyon Koruyucuları Değiştirildi.
- Satış Çubukları Güncellendi.
- Minyonlara Ek Özellik Eklendi (OtoSatış,Yakıt,OtoEritme,Kompresör)
* Satış Çubuğu Seviye 1 Özellikleri
- Kullanım Adeti 10 Olarak Ayarlandı.
- Çarpan x1 katı olarak Ayarlandı.
* Satış Çubuğu Seviye 2 Özellikleri
- Kullanım Adeti 20 Olarak Ayarlandı.
- Çarpan x1.5 katı olarak Ayarlandı.
* Satış Çubuğu Seviye 3 Özellikleri
- Kullanım Adeti 30 Olarak Ayarlandı.
- Çarpan x1.8 katı olarak Ayarlandı.
* Satış Çubuğu Seviye 4 Özellikleri
- Kullanım Adeti 40 Olarak Ayarlandı.
- Çarpan x2 katı olarak Ayarlandı. Minyon Koruyucuları Özellikleri Minyon Koruyucu
- Tür Oyuncu olarak ayarlandı ve skinleri değiştirildi.
- Canları 500 olarak ayarlandı.
- Hasarları 10 olarak ayarlandı.
Kral Minyon Koruyucu
- Tür Oyuncu olarak ayarlandı ve skinleri değiştirildi.
- Canları 1000 olarak ayarlandı.
- Hasarları 20 olarak ayarlandı. Minyon Bölge Güncellemesi
- Minyon Marketi 2 Eklendi.
- Minyon Takas Eklendi.​