Altın [EN GÜNCEL] [1.16 - 1.18] OYNA.NONYCRAFT.COM - Survival Sunucusu - Olympos & Nony - Pixel Tab - Seviyeler - Kanlı Ay - Minyon - Ekonomi Survival

NexusRIP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya 3-4 önce girdim ve çok sardı hem sürükleyici, hem sunucu ortamı mükemmel. Üstüne yakında skyblock açılacakmış Pog.

Cheaxper

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server genel olarak güzel eskiden beri oynardım fakat sanki sp olaylarının değişmesi lazım çok kolay sp elde etmek

mustafa212727

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

TheoKaiseR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
cok guzel bir sonucu arkadasimla girmistim cok aktif bir sonucu her zaman giryom
Sunucuyu seviyorum baya beğendim gerekse oyun içi piyasası gerekse sistemleri ile baya olması gerektiği gibi bir sunucu tabi ki detaylarda 1-2 eksik var ama çok büyük sorun teşkil etmiyorlar.

suzuyaki

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
gayet güzel bir sunucu uzun zamandır oynuyorum zaten son zamanlarda ana sürümü 1.16.5 olan bir sunucu bulmak zor sürekli oyunda görebileceğiniz ve nazik kişiler var sunucuda eğer yeni başladıysanız ve eşya yardımı istiyorsanız seviyesi yüksek olanlara nazik bir dille sorduğunuzda yardım edeceğinden emin olabilirsiniz

Demir_Dk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hard seviyede güzel bir survival sunucusu insanları kibar ve muhabbeti saran insanlar ayrıca sunucu p2w değildir

LozY

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serverimiz Cidden Mükemmeldir Gelmenizi Şiddetle Tavsiye Ederim Sunucumuzda Eventler Etkinlikler VB şeyler oluyor

emrullahonder

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben xJezzQ yani eski adı ile AtariKafa5601 uzun zamandır canım sıkılıyordu oynayacak sunucu arıyordum karşıma bu efsane sunucu çıktı bi başlayayım gezeyim dedim sunucuya aşık olmuştum baya mükemmel bir sunucuydu özellikleriyle sistemleriyle ve daha birçok güzel etkinlikleri olan bu sunucuyu 7/24 oynamaya başladım sunucuya her oy verdiğimde zengin oluyordum baya mükemmel bir sunucu şu an seve seve oynuyorum sizinde gelmenizi tavsiye ederim yeni başlayan olursa /tpa xJezzQ yazarak benden hediyelerini alabilirler! haydi ne duruyorun aramıza katıl!