entity 303 hikayesi

WhyCoconut

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hadi Bakalım İlk Hikayemede Burdan Başlıyorum.
:yaprak::fırın:Başlangıç:fırın::yaprak:

Steve minecraft'ta evini bitirdiği ve döşediği gün, madene inmeyi düşündü. son olarak en sadık dostu köpeği boncuğa evindeki bir düzine etinden bir tane çıkarıp verdi. boncuk sevimli bir şekilde havladı. steve bitkileride ektikten sonra hazırlı bir şekilde madene indi. ilk dikkatini çeken bir zombi oldu ki steve kuşandığı demir kılıcını zombiye sapladı. aklından 'anlaşılan bu kolay olmayacak' diye geçirdi.. önünden geçen ışık hızında biri gördü ve kişi yok oldu. steve başında bir bela olduğunu düşündü. Sadece kişinin beyaz bir varlık olduğunu hatırlıyordu. gerisi boş. gördüğü tüm madenleri toplayan steve. bol servet ile evine geri dönmüştü. demirleri, altınları pişiriyordu. altın külçeler ile uzaktaki minecraft haritasının en ticari köyü olan 'Alex Köyü' ne gelmişti. altınlarıyla ticaret yapıyor, esnafları zengin ediyor, kendisi en iyi şekilde kuşanıyordu. artık önünde kimse duramayacaktı. Steve'yi gören tommy stevenin yanına geldi. kaşları çatık emin bir şekilde steve'ya "Hey!" demişti. steve ifadesiz bir şekilde arkasını döndüğünde "Ne var?" demişti.. 16 yaşında olan tommy emin ifadesini takınmaya devam ederek "Lütfen beni öğrenciniz olarak kabul edin!" steve mal gibi bir ifade ile "Tamam benimle gel." dedi. ikiside kendi tekneleri ile kıyıdan 100 metre uzaklıktaki normal büyüklükteki ıssız adasına gitti ve evine geldi...
:cam:(2 Yıl Ay Sonra Sabah):cam:
"Usta! artık o baş belasını öldürmek için can atıyorum!"
:yaprak:"Tek başıma mağaraya indiğimde yerde bir kağıtta yazı vardı; "Temmuz 1. akşam.; seni öldüreceğim." yazıyordu. SIKIYSA ÖLDÜRSÜN!"
:çerçeve:entity 303 den bir görünüm:çerçeve:

:yaprak:Zaman steve için hızlıca geçmektedir ve akşam olmuştur. bu 2 yıl içerisinde kendisine bir sürü müttefik bulmuştu. ona inanan 6 kişi ile birlikte 8 kişi olarak 'Steve Lion Takımı' nı oluşturdu.
:VV:1856'dan beri stevenin soyundaki herkesin başına bela olan entity 303 ü steve bu işi sonlandıracağını düşünüyordu. öyle de oldu.:VV: steve :VV:entity 303 hikayesini 2016 da bitirdi.:VV:
:ecehver: WhyCoconut'un ilk hikayesine hoş geldin :) :ecehver:

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Coh iyiymş
(Okumadım Krdş Penguenden Ne Beklersin)

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
İşsizlik kasmışın