entity 303

1. Rumbarina

Herobrine gerçek midir?

Herobrine herkes tarafından tartışılıyor çünkü gerçekten bizi ve herkesi korkutan SCREENSHOOT (Ekran Görüntüleri) mevcut. Bunlara dayanamayan Mojang Team Herobrine kaldırdı Bu oyuncuları ürpetti. Çünkü herobrine gerçekten varmyıdı? Herobrine diye bir şey yoktur. Sadece Steve vardır. Steve...
  2. Mucosoft

Skript ile Hareket Eden Eşyalar

Skript konusunda birçok kod yazıyorum. Fakat bu sefer aklıma şöyle bir fikir geldi. Hani Hypixel sunucusunda veya benzeri sunucularda ödül sistemi vardır. Bu sistemde ender sandığına tıklayınca yukarıya doğru bir kafa çıkar. Bu kafa hareketli bir şekilde yukarı çıktıktan sonra ödül verir. Benim...
  3. EnesFearless

ss

s
  4. EnesFearless

s

...
  5. MantisWrath

Mantity

1 yıl önce etrafta entity 303 muhabbeti dönerken dalga geçmek için mantity 31 diye bir şey uydurmuştum ciddiye alan olmuş :p http://www.mine************. com/konu/herobrine-entity-303-part-2-hjalp.11107/ Belki o da dalga geçmiş olabilir bilmiyorum
  6. WhyCoconut

entity 303 hikayesi

Hadi Bakalım İlk Hikayemede Burdan Başlıyorum. :yaprak::fırın:Başlangıç:fırın::yaprak: Steve minecraft'ta evini bitirdiği ve döşediği gün, madene inmeyi düşündü. son olarak en sadık dostu köpeği boncuğa evindeki bir düzine etinden bir tane çıkarıp verdi. boncuk sevimli bir şekilde havladı. steve...
  7. Firzen16

(Şaka Amaçlı) Minecraft Entity 303 Bulundu %100 proof gerçek

deleted deleted deleted deleted deleted
  8. PesEtmeyen

Entity 303 sorunum!!!!

Beyler inanamayacaksınız ama cidden entity 303 var. Bir gün multiplayer oynuyorduk arkadaşımla. Arkadaşım, chesti açıp bakıyordu. Birden kayboldu. Chestte açık kaldı. Yeniden baktım arkadaşım orda. DOSYALAR VAR!!! DOSYALAR ŞÖYLE Entity303_Dat Entity303_json lütfen yardım edin. O dosyaları...
  9. Beyazlord

Minecraft Açıklanamayan Olaylar #1 Entity 303

Biliyorum hepiniz çok duydunuz bu ismi bende bilinen bir şeyden başlamak istedim. İlerki günlerde daha fazla açıklanamayan olay gelecek ve önerilerinizi de açığım elbet. Seri şeklinde ilerleyecek bu olayları takip etmeyi unutmayın derim.
  10. Beyazlord

Entity 303 Minecraft Türk Dizi Fragmanı! [BOMBA!] [Alım var]

Eski projelere devam etmektense şimdi yeni bir projeye başlamayı tercih ettim.İşte karşınızda çok yakında gelecek olan yeni bir Türk dizisi ENTITY 303! Diziye oyuncu alımları vardır dilerseniz açıklama kısmındaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.
  11. Mertka

Minecraft ta tuhaf şeyler oluyor bu ağaçta ne ? o_o

Bugün bir sunucuda survival oynarken böyle bir ağaç gördüm ve şaşırdım ve ağacın yanında kale var kalenin yapımcısı kaleyi inşa ederken o taraflarda entity 303 adlı bir yaratığı görüyormuş işte fotoğraflar arkadaşım entity 303 adlı yaratığı görüğünü idda ediyor. zaten kalenin yapımcısı ile...
  12. Casio007

1