Entity303 modu yükledim başıma gelmeyen kalmadı

fixmebaba140

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm arkadaşlar öncellikle ben fixmebaba140 namıdeğer fixmefather0101_

Bildiğiniz gibi piyasada gezen modlar mevcut araba modu ev modu vs fakat malesef hiçbiri beni tatmin edemedi bir hafta önce Entity 303 modunda bir mod buldum modda indirdiğim sitede 0 downloaddı fakat hiçbir açıklamasını okumadan modu indirdim indirdikten sonra oyuna geçtim oyuna geçtikten sonra ilginç bir şekilde mod çalıştı 0 download alan bir modun çalışacağını ummuyordum açıkçası.Çalışmasa daha iyi olacaktır çalıştıktan sonra minecraft kapandı tekrar açmaya çalıştığımda Entity 303 inside gibi birşeyler yazıyordu malesef ki tam hatırlayamıyorum.Bu yazıyı gördükten sonra gerçekten de çok korktum umarım başıma bir şey gelmez diyerekten bilgisayarı kapattım ertesi gün bilgisayarı açtığımda tüm dosyaların adı Entity 303.1,2,3,4 olarak sıralanmış masaüstündekiler değil tüm dosyalar ve masaüstümün arkaplanı entity 303 dü ve bilgisayardan ilginç sesler geliyordu gizemli sesler ardından
format atmaya karar verdim formatçıdan bir format usb-s'si aldım geri getirmeli aldıktan sonra başarıyla formatımı attım herşeyi yeniden kurdum aldığım usb-s'yi formatçıya geri verdim.Ertesi gün uyandığımda bilgisayarı tekrar açmak için uyandım malesef ki bilgisayar açılmadı sebebini bilmiyorum tekrardan bilgisayarcıya gittim usb-s ödünç aldığım yer gittikten sonra bilgisayarcının tüm bilgisayarlarına entity 303 virüsü bulaşmış hiçbir bilgisayarıda açılmıyordu flashın içinede sızmış virüs yapabilecek herhangi bir şeyimizin olmadığını anlayınca yeni bilgisayar alıp entity 303 virüsünden kurtulmuş oldum.

Gamer62527

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah yardımcın olsun. Uyardığın için çok thank you çok very much