Eriny - IV Kale - Lobi

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi olmayabilirler ama en iyisini yapmaya çalışıyorlar .Bide kendi ülkeni ezmen kötü olmuş türkler sadece hazıra alışıklar ,Pmc ye bakmanı tavsiye ederim :)
Tabikide en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Fakat Türkiye çapındalar. O yüzden biraz geriye düşüyorlar. Fakat gerçekten iyiler

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar böyle güzel bir yapının arşive gitmesini istemem.Haklı veya haksız tartışmayı bitirmenizi uygun görüyorum.İyi forumlar :)

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
:) Sizi bizimi var farkettiysen ben fıratların gurubunda bile olmayan bu işlerden bagımsız kendi swini yöneten bir vatandaşım. Sizi bizi yok burda sizin bu adamları çekemeyip bunlara karşı yaptıgı yorum ve halkın kendine göre yorumları var :) ve Ben bir halk gözüyle sizin yaptığınız internetten öğrenme mediavel tasarımlarım çok daha ötesinde diyorum Ben bu swi fıratlara yaptırmadan önce ekibinizde bulunan @WhoIsLance_ yaptırmıştım yaptıgı şeyin fotosunu buraya koyayım kim iyi millet karar versin :)

Buyrun WhoisLancenin 1 hafta boyunca uğraşıp bana yaptığı yapı
Adam sana bedava map yapmış sen gelip bir de laf ediyorsun. Ne kadar kötü insanlarsınız siz ya :) Zorla bu yapıdaki hataları ifşa ettireceksiniz. Susun artık. Konuda emek var ve arşive gitmesini istemiyorum.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet çok kıskanıyoruz zuahahaha
Artık nasıl kin beslediyseniz dün komple konuya çamur atmalar falan felan ... 2 gurubun arasındada olmadım neler oluyor bilmiyorum ama ben fıratın yada gözdenin sizin bir konunuza girip yorum yaptıgını gormedım
Bu arada kime gıcık olmuşsanız onun 'hatalarını bulup' kendi şahsına küfür edin.Ronine bulaşmayın.Konudan haberim yokken bana laf geliyor.Yusuf senden de bunu beklemezdim

.
Enescim kusurabakma bakma seninle aramı bozmak istemezdim fakat. Adamların içlerinde besledikleri kine sahip çıkamadılar ... gelipte benim gibi bir belaya sataşmasınlar ben bu işi mahkemelere kadar taşırım vergi levhasını ödeyen yani yasal olarak devlette şirket olarak gözüken bir sunucuya saldırı yapılırsa bende elimden gelen herşeyi yaparım. Hatta Enescim sen benimle konuşurken tario bizim gurubun sahibi ama buildlikten bir halt bile anlamıyor çoğu şeyi bize yaptırıyor anca emir vermesini biliyor gibisinden konuşmalarınıda hatırlıyorum. İçinizd Bizzat içerisinde parçalanan bir gurup nasıl Türkiyede en iyisi olmayı hedefleyebilirki. Farkettiyseniz televizyonda bir firma diğer firmaya direk ismini vererek saldıramaz isim vermeden sataşır . rakip firmalar der firma adını göstermezler çünkü bu bir şuçtur. Tüm bunları bilen hukuk okuyan 20 yaşında işsiz bir adamım ve hertürlü herşeye hazırım

Adam sana bedava map yapmış sen gelip bir de laf ediyorsun. Ne kadar kötü insanlarsınız siz ya :) Zorla bu yapıdaki hataları ifşa ettireceksiniz. Susun artık. Konuda emek var ve arşive gitmesini istemiyorum.
Benim sorunum enesle değil siz dün gelip ortada hiçbirşey yokken konuma girip hayır efendim onlarmı en iyi buildermış asıl en iyisi biziz gibi yorumlar yaparsanız her şey ifşa olur.
Kişilere göre görüşler değişir ben ferrari severim sen gallardo markasının tüm arabalarını seversin ve bana görede her daim Arbonis takımının yapıları harika gelipte benim konuma kıskanc kıskanc aaa onlarmı en iyi buildermıış bilmiyordum a sagoool aa biz degilmiydik gibi yorumlar yazan kimdi ? Ben fıratın ve gözdenin bir gün olsun sizin konularınıza giripte yorum yaptığına şahit olmadım be.

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şey ben shadersiz resim istemiştim acaba atabilir misiniz ? Yapıyı eleştirecektim fakat tam olarak net değil fotoğraflar eleştirmek için.Haksız yere eleştirmek istemem.

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın ama Global bir forumda 3 gün 1. Sırada duran Alamut'un builderlerine laf ediyorsunuz yabancı forumları okuyun adamlar Türkleri övüyor bu yapı güzel tamam fakat PMCye koyun bakalım ne oluyor. Burada Türkiye'yi Dünyada temsil eden bir grup var(Ronin Türkiye dısına çıkamıyor diyen arkadasa selamlar) gururunuz okşanmıyor mu? Bu bir oyun da olsa oyun mantığında çıkıp yapılar yapan bir grup bu en basit yapıları bile hayran bırakıcı. O bundan kötü olduğunu söylediğiniz Alamut'un yapımında geçen emek bile bu yapıdan daha değerli. Telefondan yazdım yazın yanlışı olursa dikkate almayın lütfen.

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın ama Global bir forumda 3 gün 1. Sırada duran Alamut'un builderlerine laf ediyorsunuz yabancı forumları okuyun adamlar Türkleri övüyor bu yapı güzel tamam fakat PMCye koyun bakalım ne oluyor. Burada Türkiye'yi Dünyada temsil eden bir grup var(Ronin Türkiye dısına çıkamıyor diyen arkadasa selamlar) gururunuz okşanmıyor mu? Bu bir oyun da olsa oyun mantığında çıkıp yapılar yapan bir grup bu en basit yapıları bile hayran bırakıcı. O bundan kötü olduğunu söylediğiniz Alamut'un yapımında geçen emek bile bu yapıdan daha değerli. Telefondan yazdım yazın yanlışı olursa dikkate almayın lütfen.
Helal olsun içimdekileri özetledin :D

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yüzsüz yüzsüz hakaret ediyor bir de. Mahalleden adam toplasaydın like atarlardı. Gururlanırdın azıcık.

SectionFire

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uzatmanın manası yok ben şikayetimi belirttim konu fazla uzadı. Gelip bu vatandaşlar daha ortada hiçbirşey yokken sunucu reklamımda karalama yapmaya çalıştılar sonra yüzsüzde hatalıda suçluda ben oldum helal olsun size. Neyse ne ben yazıcam ne siz yazın konu dahada kirlenmesin . Başım ağrıdı.