Eskileri Yaşayalım 1.7.2 Online! Okumadan geçme!

Server'ın betası nasıl?

• Güzel be.

Kullanılan: 2 13.3%
  • İdare eder :P

Kullanılan: 1 6.7%
  • E bu nedir yaw! Milleti kandirıysınız!

Kullanılan: 9 60.0%
  • Muhteşem!!!!!!!!!!!

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

MinecraftDelisi2004

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
.(SERVER IPTAL OLDU MINECRAFT'I BIRAKIYORUM PROFESYONEL FOTOGRAFCILIK VE SENARYO YAZIMLARINA BAŞLIYORUM IYI FORUMLAR)

Son düzenleme:

Aliefeasd123

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben çok begendim bence deneyin süper yeni lerde bosslar
filan kötü bu güzel deneyin :)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiler dediğiniz sunucuları acaba daha önce gördünüz mü ? O Tür sunucularda Lapis , hammadde , viphammadde bulunmaz ..
Event Günü denilen özel günlerde maden eventi açılmaz .. Parkur ve benzeri yada yaratıcı oyuncuyu zorlayan bir takım testler hazırlanır buna event denir ..
Eskiler dediğiniz sunucuda '' /warp orman '' olmaz .. Spawn Ormandır ve kenarlardan ormana atlayıp vahşi doğaya giriş yaparsınız ..

Önce eskileri özledik dediğin sunucu türlerini araştır sonra icraata geçmeyi dene ..

Yaptığın eski türdeki sunuculara bir hakarettir ..

MinecraftDelisi2004

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eskiler dediğiniz sunucuları acaba daha önce gördünüz mü ? O Tür sunucularda Lapis , hammadde , viphammadde bulunmaz ..
Event Günü denilen özel günlerde maden eventi açılmaz .. Parkur ve benzeri yada yaratıcı oyuncuyu zorlayan bir takım testler hazırlanır buna event denir ..
Eskiler dediğiniz sunucuda '' /warp orman '' olmaz .. Spawn Ormandır ve kenarlardan ormana atlayıp vahşi doğaya giriş yaparsınız ..

Önce eskileri özledik dediğin sunucu türlerini araştır sonra icraata geçmeyi dene ..
Yaptığın eski türdeki sunuculara bir hakarettir ..

Eski dedim ama o kadar da eski değil. Faction gelişmeye başladığındaki eskiden bahsediyorum. Yani hammadde lapis orman yeni bulunan serverlardan. Görüşünüze saygı duyuyorum ve duymak zorundayım fakat size hak vermiyorum bu konuda. Bazı serverlar vardır emek server derler fakat mapler hazır olur. Lanet olası bosslar yapılır oyuncular ölür itemlarını kaybedip serverdan çıkarlar. Veya küçük küçük yerler yapıp kocaman bir spawn yaparlar. Ve sırf spawn yüzünden server popüler olur. Bunun gibi bir server olmasın diye çalıştım. Yine de eleştiriniz için teşekkürler.
Edit: Bu arada lapis olup olmayacağına tam karar veremedim. Çok kolay olmasını tabi ki istemem bu oyuncu kitlesinin isteğine bağlı. Bu yüzden lapis şuanda var fakat kapanma şansıda var. Bu yüzden server şuanda beta aşamasında. Daha düzgünce kurulmadı bile.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski dedim ama o kadar da eski değil. Faction gelişmeye başladığındaki eskiden bahsediyorum. Yani hammadde lapis orman yeni bulunan serverlardan. Görüşünüze saygı duyuyorum ve duymak zorundayım fakat size hak vermiyorum bu konuda. Bazı serverlar vardır emek server derler fakat mapler hazır olur. Lanet olası bosslar yapılır oyuncular ölür itemlarını kaybedip serverdan çıkarlar. Veya küçük küçük yerler yapıp kocaman bir spawn yaparlar. Ve sırf spawn yüzünden server popüler olur. Bunun gibi bir server olmasın diye çalıştım. Yine de eleştiriniz için teşekkürler.
Eskiler diyince bir hakaret algıladım gibi o nedenle böyle bir açıklama gereği duydum saygılar iyi forumlar ..

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Onlara Göre;
Lapisli Sunucu :

Lapissiz Sunucu:

Bize Göre tam tersi acaba neden ?

MinecraftDelisi2004

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lapis kaldırılacak kimse lapisle alakalı olumlu bakmadı biraz daha eskilere gitmeye çalışacağız.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Buildler çok başarılı değil ayrıca eski server olsaydı kesinlikle warp diye bir şey olmazdı.

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Spawn internetten alıntı. Yapımcısıda benim. Serverimden çalıp internete koydular.