Eternal&Souls / 1.16.5 / Hard Survival / Arkadaş arıyorum

RyceX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adım
Furkan
Yaşım
18
Oynadığım Oyunlar
Minecraft
ip: play.eternalsouls.ank.web.tr. / sürüm 1.16.5

Eternal&Souls

Bütün oyunculara selamlar.
Hard Survival 1.16.5 Sürümünde ki sunucumuz açılmıştır.

Server ekonomisi zordur. Survival serverlerin genelinde para pek değerli değildir fakat bu sunucuda hakkettiği niteliğe sahip olacaktır. Doğru orantılı olarakta para kazanma zorluğu yüksektir.

Local (Yerel) sohbet vardır. Kendi etrafınızda en fazla 100 blok içinde ki oyuncular sizi duyabilir. Fakat genel sohpette mevcut.

Sunucumuzda claim sistemi vardır. Claim hakkını sadece para ile satın alabilirsiniz. 1 adet claim blok fiyatı 150$'dır.
Geri kalan özellikler ise şunlardır:
-Köylüler ile takas ve ticaret,
-Meslekler (12 tane meslek vardır) ,
-Klan kurmak, -Sandık ile pazar oluşturma,
-Çek oluşturma ve dahası sizler ile birlikte.

TNT'ler açıktır. Claimli alanları patlatılabilirsiniz. Yangınlar, yıldırımlar aktiftir. Spawner kazmak gibi bir olay yoktur. Spawner satıyorum vs. diyenlere inanmayınız.

Hile koruma sistemi vardır.
Peki sunucudaki korumalar nelerdir?
-Xray koruması,
-Hile koruması,
-Combatlog ve genel olarak diğer hileler.

Sunucuda nasıl para kazanabilirim?
Tarım ürünlerinden, dericilikten, arıcılıktan, sütçülükten ve seçtiğiniz meslekten para kazanabilirsiniz. Seçtiğiniz mesleği değiştirmek isterseniz kastığınız meslek levelleri sıfırlanacaktır.

İster tek başınıza ister ekibinizle beraber mesleğinizi, klanınızı ve genel olarak daha birçok şeyi hedefleyerek ilerleyebilrisiniz. Daha birçok sistem gelecektir.

Nether yani Cehennem haftada 1 gün açılacaktır ve geri dönüş olmayacaktır. Sadece /warp ile dünyaya geri dönebileceksiniz. Her hafta sıfırlanacaktır.

Akşam vakitlerinde veya genel zamanlarda hoş vakit geçirebileceğiniz aile ortamına hepinizi bekliyoruz.
---SADECE EBEDİ RUHLAR HAYATTA KALIR--
Bol Şans

ip: play.eternalsouls.ank.web.tr. / sürüm 1.16.5
Discord: https://**********/2nYXdjj5Gq
standard.gif

Ekli dosyalar

• 2021-06-17_23.39.36.png
    2021-06-17_23.39.36.png
    932.3 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme: