Ets2 opengl ile başlatma

xMooNLight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, benim 9800gt 1gb 256 bit bir ekran kartım var geçen gün ets2'yi yüklemek istedim 8 - 10 ay öncesinde (1.3.5) sürümünü indirmiştim çalışmıştı ve bende yeniden indireyim dedim indirmeyi başlattım ve (sağlam indir)'den (crack 1.3.6) sürümünü indirdim ama malesef oyun açılıyor ve siyah ekran verip kapanıyor biraz araştırdım ve herkes opengl ile başlat dx10 desteklemiyor diyor şimdi ben ekran kartı alacagım ama ekran kartı alana kadar bekleyemem bu oyunu ben nasıl opengl ile başlatırım bende steam yok genelikle herkes steam üzerinden oyunu başlatırken seçim ile yapıyor ben bunu nasıl crackde yaparım? (eklenti: arkadaşlar ben 1.3.7'yi yüklediğimde oyun rahatca açılıyordu ama bundada oyunda haritayı seçtikten sonra siyah ekran verip kapatıyordu ama 1.3.6'da hiç görüntü dahi vermiyor nedeni nedir acaba)

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1 GB Ekran kartının günümüzde hayatta kalması biraz zor...

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bende ekran kartı yok ancak yinede açılıyor :hmm1:

xMooNLight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bir sorum daha olacak kusura bakmayın bende birde bir laptop var amd radeon hd 7600m dx11 bir kart dxdiagda ekran bölümüne geldiğimde orada yazıyor peki bunda neden açmış acaba win 10 destekli değilmi intel kart var birde içinde oda dx11