[EtsizGaming]GERÇEKTEN SAF SURVİVAL MarketYok/LapisYok/Kafa Düşürme/Timber/İpeksi/Mob Cash Ve Dahası

ParionMine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

:creeper: AÇILIŞ TARİHİ: 14.07.2015 :creeper:
:notch:YETKİLİLER: EtliOYUNCU:notch:
:zombi:Sunucu Zorluğu : Hard:zombi:
:koyun:Sürüm: 1.7.X:koyun:
:domuz::iskelet:IP: 46.20.1.139:1123:iskelet::domuz:
:lav::lav:Skype: mgmkurucusu:lav::lav:

Pvp Skor Tablosu
Timber Plugini
İpeksi İle Spawner Alabilme
Öldürdüğünüz Oyuncunun Kafası Düşer
Meslekler
Düellodan Kaçma Engeli
Claim Plugini
Team Plugini İle Arkadaşlarınızla Takım Olabilirsiniz
ChestShop İle Kendi Marketinizi Kurabilirsiniz

Herhangi bir yetkiliden item/para tarzı şeyler istemek kesinlikle yasak.
Rehberler oyun içinde ticaret yapabilir,oyuncu kesebilir veya takım olabilir Rehberlerin oyun içinde herhangi bir yetkisi yoktur.
İnsanların yapılarının veya evlerinin etrafını kapatmak tam dibine claim atmak yasaktır direk olarak hesabı engellenir.
Herhangi bir hakaret günlerce mute yemenize sebep olabilir bu yüzden birbirinize ve yetkililere saygılı olun.
Hile ve hırsızlık yasaktır.
Tp tuzağı tarzı tuzakları kullanabilirsiniz,Sonuçta hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.
Oyunu bırakıyorum tarzı yorumlar yapıp oyuncuları kışkırtmak direk olarak ban veya mute sebebidir.
Oyun içi aşırı derece küfür yasak ve en az derecede hakaret bile olsa ban sebebidir.
SUNUCUDA YETKİNİZ NE OLURSA OLSUN(Vip vs.) KURALLARA UYMADIĞINIZ TAKDİRDE HUNHARCA BANLANIRSINIZ.

KURALLARI OKUNUĞUNUZU VARSAYARAK SUNUCUMUZUN SPAWNINA GEÇELİM

EĞER SUNUCUMUZA GİRMEDEN SIRF MESAJ KASMAK İÇİN SUNUCMUZA İYİ VEYA KÖTÜ YORUM YAPANLAR RAPOR EDİLECEKTİR.

SUNUCUYU BEĞENMEMİŞ OLABİLİRSİNİZ VEYA SEVMEMİŞ,
AMA EMEKLERİMİZE VE BİZE SAYGI DUYMAK ZORUNDASINIZ

KONUMUZU OKUYUP SUNUCUMUZA GİRDİYSENİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

ParionMine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bayram gezisine çıkıcaksan neden server açıyorsun dostum serverle kim ilgilenicek ?
Sunucuyla ilgileneceğim merak etmeyin sadece 3 gün boyunca oyun içerisinde pek olamam internet kafe bulabilirim heralde onun yerine skype üzerinden mesaj atabilirsiniz

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
"EĞER SUNUCUMUZA GİRMEDEN SIRF MESAJ KASMAK İÇİN SUNUCMUZA İYİ VEYA KÖTÜ YORUM YAPANLAR RAPOR EDİLECEKTİR."
Nereden bileceksin bizim girip girmediğimizi? Sen forumdaki herkesin her yerde aynı nicki mi kullandığını düşünüyorsun? '_'
Sunucuyla ilgileneceğim merak etmeyin sadece 3 gün boyunca oyun içerisinde pek olamam internet kafe bulabilirim heralde onun yerine skype üzerinden mesaj atabilirsiniz

İnternet kafede genelde 1.5.2 olur :( bir program vardı telefondan chatı takip edip panele erişebiliyordun.

ParionMine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
"EĞER SUNUCUMUZA GİRMEDEN SIRF MESAJ KASMAK İÇİN SUNUCMUZA İYİ VEYA KÖTÜ YORUM YAPANLAR RAPOR EDİLECEKTİR."
Nereden bileceksin bizim girip girmediğimizi? Sen forumdaki herkesin her yerde aynı nicki mi kullandığını düşünüyorsun? '_'

İnternet kafede genelde 1.5.2 olur :( bir program vardı telefondan chatı takip edip panele erişebiliyordun.
Attığı mesajdan belli olur zaten [emoji1] birde cafede indiririz sıkıntı olmaz sanırım [emoji1]

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Serverı beğenmedim ve sevmedim. Pluginlerle alakası olmayan ben bile; bu plugin paketini 1 saat içinde yapabilirim. Spawna zaten bir şey demiyorum. Berbatında ötesinde. Bu konuyu açarken bile daha çok emek sarf ettiğini söyleyebilirim. Kısacası 10 üzerinden puanım 0.

Not: Dalga geçmiyorum; görüşlerimi söyledim.

ParionMine

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverı beğenmedim ve sevmedim. Pluginlerle alakası olmayan ben bile; bu plugin paketini 1 saat içinde yapabilirim. Spawna zaten bir şey demiyorum. Berbatında ötesinde. Bu konuyu açarken bile daha çok emek sarf ettiğini söyleyebilirim. Kısacası 10 üzerinden puanım 0.

Not: Dalga geçmiyorum; görüşlerimi söyledim.
Benim survival anlayışımla sizinki çok farklı sanırım, plugin paketine laf söylemek yerine birşeyler önerip yardımcı olabilirsiniz ama yorumun için teşekkür ederim bayramdan sonra spawnı değiştireceğim teşekkürler iyi forumlar