Faction sunucu açmayı planlıyorum plugin editleyebilcek birileri var mı?

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar dediğim gibi faction sunucu açmayı planlıyorum fakar plugin işine pek girmek istemiyorum belli başlı pluginleri bana özel editleyebilcek birisi var mı?

R

Reloven

Ziyaretçi
Bir Sunucu Açmak İstiyorsan Plugin Editlemeyi Az Düzeydede Olsa Yazmayı Bilmen Lazım Yoksa En Ufak Hata/Saldırıda Sunucun Çöker Ve bir şey Yapamazsın. Oyuzden Bunları Hazır İstemek Yerine Kendin Uğraş Editlemek Çok Basit Bir İşlem DirtyJoe Adlı Programı İndirip Pluginin İçindeki Class Dosyalarını Açıp Editleyebilirsin.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir Sunucu Açmak İstiyorsan Plugin Editlemeyi Az Düzeydede Olsa Yazmayı Bilmen Lazım Yoksa En Ufak Hata/Saldırıda Sunucun Çöker Ve bir şey Yapamazsın. Oyuzden Bunları Hazır İstemek Yerine Kendin Uğraş Editlemek Çok Basit Bir İşlem DirtyJoe Adlı Programı İndirip Pluginin İçindeki Class Dosyalarını Açıp Editleyebilirsin.
aslında haklısın ama şöyle bir durum var kendime göre editleyip kullanmaktan korkuyorum ya sunucuya bir şey olursa, sunucuda açık varmıdır ? korkusu oluşuyor bu sefer

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
aslında haklısın ama şöyle bir durum var kendime göre editleyip kullanmaktan korkuyorum ya sunucuya bir şey olursa, sunucuda açık varmıdır ? korkusu oluşuyor bu sefer
Merhaba bende faction sunucu açıyorum serverin warpları yapılmakta bende pluginlerini yapmaktayım, eğer istersen ortak olabiliriz?