HasaNZondra

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.9
Merhaba Benim faction sunucum var ve bu sunucumda laips kirarken direk envantere gelmesini istiyorum yada herangi bi blogu fark etmez bunu nasil yapacam yani kisaca bir blogu kirinca env duscek direk

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
autopickup adlı pl yi kullanabilirsin kullanımı cok kolay + olarak demir altın gibi madenleri oto ısıtma sistemi yada 9 tane örn bi demir olursa direk demir bloga cevirme sistemi olarak +2 sistem daha bulunduran bi pl öneririm

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Merhabalar, sunucunuza AutoPickUp eklentisini kurduktan sonra oyuncularınızın eylemi gerçekleştirebilmesi için Group Manager'dan AutoPickup.Enabled permini istediğimiz gruba ekliyoruz. Sonrasında ayarladığınız itemi kırdığınızda direk envantere düşecektir.

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
ayarlanmasına gerek yok diye biliyorum benim sunucumda direk indirdigim an kurulmuştu her itemide alıyodu
Merhabalar, sunucunuza AutoPickUp eklentisini kurduktan sonra oyuncularınızın eylemi gerçekleştirebilmesi için Group Manager'dan AutoPickup.Enabled permini istediğimiz gruba ekliyoruz. Sonrasında ayarladığınız itemi kırdığınızda direk envantere düşecektir.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
ayarlanmasına gerek yok diye biliyorum benim sunucumda direk indirdigim an kurulmuştu her itemide alıyodu
Sadece lapis içinse gerek yok onun dışındaki bloklar için ayarlama gerekiyor.