Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Selamun Aleyküm

2 Sorunum Var :
2 Gün Önce Serverimizi Açtık Ancak 2.Gününde serverin Dolu Olmasını Çekemeyen Müslüman Arkadaşlarımız Serverimize Bot Saldırısnda Bulundu . Bunun Çözümünü Fake Lobby Olduğunu Biliyordum Ancak 2.Gün Gibi Kısa Bir Sürede Böyle Bir Saldırı Olacağını Düşünmedik . Benim Yetkili Veya Bilgili Arkadaşlarımızdan İstediğim :

- Fake Lobby Yapmak İstiyorum , Sunucu Bize Ait Yani Makine Tamamen Bizim , Nitrado - BatiHosting Felan Değil Bunu Belirteyim Öncelikle . Fake Lobby Kurmak İstiyorum Madde Madde Ne Yapmam Gerektiğini Detaylı Şekilde Anlatıcak Arkadaşım Varmıdır ? Veya Skype Adresi Varsa Ordan da İletişime Geçebilirim ..

- AhmeMelihTR Plugin Paketinden Essentials Pluginini ALdım Ancak Sorun Ondamı Yoksa Farklı Bir Plugindemi Bilmiyorum Şöyleki Market Kurduğumuzda Örneğin Diamond Dıamond Yapmak Zorunda Kalıyoruz Ve Adamlar Bu Dıamond Marketinden Ne Satış Yapabiliyor Ne De Satın Alabiliyor , Bilgi Verirseniz Çok Minnettar Kalırım .

Şimdiden Yardım Eden Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Bunun için illaki fakelobby yapmana gerek yok bot engelleyen Pluginler var plugin yerine skript istiyorsan atabilirim

2- daha detaylı anlatirmisin resimde koyabilirsin

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Authme'nin bot ayarlarını karıştırın, AntiJoinBot gibi bot-proxy'i engellemeye yardımcı olan pluginler kullanın. Gerekirse bot atan ipyi bulup, elle banlayın. Lobi kurmanızda sizin yararınıza.

Alıntı ess kullanmayın, kendiniz editlemeye çalışsanız daha iyi olacak.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bot engelinde skripte bulaşmayın. Skript ile yazılan basit kodlar bunun çözümü değildir. Proxy engelleyen pluginler kullanabilirsin bunların en iyilerinden birisi MineSec'dir. Ayrıca AuthMe'nin bölge ayarını yaparsan proxylerin büyük çoğunluğu giremez.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot engelinde skripte bulaşmayın. Skript ile yazılan basit kodlar bunun çözümü değildir. Proxy engelleyen pluginler kullanabilirsin bunların en iyilerinden birisi MineSec'dir. Ayrıca AuthMe'nin bölge ayarını yaparsan proxylerin büyük çoğunluğu giremez.
Skript de. Bir yere kadar olur. Ama lag da olabilir plugin her zaman iyidr

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Skript de. Bir yere kadar olur. Ama lag da olabilir plugin her zaman iyidr
Skript ile tüm oyuncuları teker teker looplayıp işlem gerçekleştirmek kesinlikle sistemi yorar. Ayrıca bot engellemektede işe yaramaz. Çünkü botlar iki kez giriş yapabilme özelliğine sahiptir.

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki Market Sorunu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Peki Bu Plugin Bütün EssentialsChat EssentialsSpawn Felan Geçerlimi ? Yani Essentialsa Ait Bütün Dosyaları Silicem Yerine 1 Tane Jar Yüklicem Hepsini KApsıcak ..
Hayır o şekilde değil. Tüm Essentials jar dosyalarını sileceksin evet fakat bir jar dosyasını hepsini kapsamıyor... EssentialsX'i indirdikten sonra "http://ci.drtshock.net/job/essentialsx/" adresinden diğer eklentilerini indirebilirsin.

optin

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba , Skype Adresinizi Öğrenebilir miyim ?
Dostum arkadaşların dediklerini yapmana hiç gerke yok yapsanda olmaz.Sorununu şöyle çözebilirsin:
1-Elinde bir sunucuya kurduysan yani vdsye vdsnin dilini sadece türkçe kalsın başka bir dil olmasın.
2-Herhangi bir hosting firmasından aldıysan desteğe bildir.Sistem dilinin sadece Türkçe olmasını iste.
Sorunun çözülür.Aynısı 1 hafta önce başıma geldi.O yüzden yazıyorum.

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@optin ustam sunucu ve hosting bize ait herhangi bir firmadan alınmadı konuda belirttim yanlış anlaışlma olabilir sıkıntı yok , iştelim dilimiz zaten türkçe o konuda bir sıkıntı olabiilir mi bilmiyorum .

caylak29y

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucunuzda bu ismleri herzeman banlayın
market
buy
adminshop
admin
Shop
birde arkadaşların dedi gibi autme gibi şeyleri karıştırın güncell pluginler kullanın