❖Fallen Kingdom Role Play |♣Efsane Dönüyor!♣| - 1.8! - AÇILIŞ PERŞEMBE 19.30

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yukarıda sistemle ilgili bir tartışma dönmüş 2 side doğru rol ana parçası olduğu gibi sistemlerde rolü daha zevkli ve gerçekçi hale getiren parçacıklar herhangi birine gereksiz diyemeyiz.Sistemlere ağırlık vermeniz gerekir diğerlerinden farklı ve geniş içeriğe sahip olursa sizi bir adım önce çıkarır.Ayrıca dahada önemlisi oyunculardır sırf baltalamak için giren oyunculara rastlıyoruz burada okuduğum kadarıyla whitelist olmayacak her nasıl bir sistem uygulanacaksa buna çok özen gösterilmesi gerekir.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar eğer bir sorun çıkmazsa(ki çıkmayacak gibi duruyor) cumartesi günü sunucumuzu açacağız.

Ercan'ın açıklaması için teşekkürler. Büyük ihtimalle Cumartesi'den sarkacak gibi duruyor. Yapılması gereken bir kaç işimiz daha var. Ancak sizi fazla bekletmeyeceğimize söz veriyorum.

hemen açın bekliyorum

Teşekkürler elimizden geleni yapmaya çalıştığımıza emin olabilirsiniz.

Yukarıda sistemle ilgili bir tartışma dönmüş 2 side doğru rol ana parçası olduğu gibi sistemlerde rolü daha zevkli ve gerçekçi hale getiren parçacıklar herhangi birine gereksiz diyemeyiz.Sistemlere ağırlık vermeniz gerekir diğerlerinden farklı ve geniş içeriğe sahip olursa sizi bir adım önce çıkarır.Ayrıca dahada önemlisi oyunculardır sırf baltalamak için giren oyunculara rastlıyoruz burada okuduğum kadarıyla whitelist olmayacak her nasıl bir sistem uygulanacaksa buna çok özen gösterilmesi gerekir.

Sistemler elbette önemlidir. Ben SA-MP piyasasından gelmeyim buraya, role play dalında. Yurt dışı sunucularında da çok fazla bulundum ve rol benim için ayrı bir aşktır. Ancak takdir edersiniz ki 8 9 yıldır role play yapan birisi için, bazı yenilikleri kabullenmek çok zor oluyor. Ben role ilk başladığımda gerek SA-MP olsun gerek Minecraft olsun hiçbir sistem yoktu. Her şeyi biz kendi hayal gücümüzle yansıtırdık oyuna, emotelerle. Ve bu bende çok güçlü bir role play aşkı meydana getirdi. Hayalimde ki her şeyi oyuna aktarıp karşımdakinin anlamasını sağladı.
Ama artık piyasaya bakıyorum HANİ ŞU SİSTEM YOK BÖYLE OLUR MU bilmem ne. Çok abartılıyor. Sistemlere önem verdiğimize emin olabilirsiniz. Yeni sistemler kodlandıkça ekleyeceğim. Ayrıca mantıklı sözlerin için de teşekkür ederim. Hepsine bizzat dikkat edeceğim.

Şu sıralar şehir dışındayım sunucuda düzenleme yapamıyorum. O yüzden eklemede yapamıyorum, kusura bakmayın..

TEŞEKKÜRLER DESTEKLERİNİZ İÇİN. BİZİ ARKADAŞLARINIZLA DA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİZ.

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese ilgisinden ötürü çok teşekkürler. Sizleri hayal kırıklığına uğratmayacağımızdan emin olabilirsiniz.. Sabredin, az kaldı.

Kumashige

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Önceki sunucularınız faction sunuculardan farksızdı bundada pek bir değişiklik olcağını sanmıyorum.

RTLSwindler

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Eskilerden beri en sağlam rol sunucusu buydu, en köklü olanda buydu. Açılır umarım bir an önce.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
açılsın artık bıktım beklemekten