[ Fetih1453 ] OITC/Faction/PVP/1vs1/Boss/Kafa Düşürme/Tabela Ench

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Konu güncel

Konu güncel

Konu güncel

konu güncel

konu güncel

Konu güncel

Konu güncel

Konu güncel

konu güncel

Konu güncel

Konu güncel

oto lapis satışı eklenmiştir.

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir aralar güzeldi. Fakat sunucu şu anda rezalet.

furekean

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rezillik diz boyu sizde birazcık gurur olsa yaptığım maplari kullanmazsiniz ama kullanırlar .. bu serverin sahibi oğluyla vs atani banliyordur ve yaptığım maplarida kullanarak seviyenizi belli ettiniz tanımayanlar için serverdaki bütün maplar bana aittir , bu arada pvp serverinize benim yaptığım haritayı kullanmamissiniz ve sonuç ortada neyse beceri 0 kullanın en azından muhtacsiniz.

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Rezillik diz boyu sizde birazcık gurur olsa yaptığım maplari kullanmazsiniz ama kullanırlar .. bu serverin sahibi oğluyla vs atani banliyordur ve yaptığım maplarida kullanarak seviyenizi belli ettiniz tanımayanlar için serverdaki bütün maplar bana aittir , bu arada pvp serverinize benim yaptığım haritayı kullanmamissiniz ve sonuç ortada neyse beceri 0 kullanın en azından muhtacsiniz.
siz boşyere ithamlarda bulunmayınız.Sunucuda niçin yetkinizin alındıgını bütün cumle alem biliyor.Hala gelmiş burda utanmadan yazıyorsunuz.maplaerin hepsı benım dıyorsunuz :) girip tekrar bi bakın derim.buılder takımına ücret karsılıgı yaptırdıgım maplar var hala serverımde.aslında cevap vermeye bıle değmezsınız ama yinede küçük bir dipnot düşmek istedim.kurucu sze sunucuya emanet ettgınızde kurucu 15 gun sunucuda olamadıgında neler yaptıgınız ortada.Arkadaslarınıza item,para ve ada leveli kastırmak gibi.Bence gidin başka yerde havlayınız.

Oyuncularınızın yaş kitlesinin 5 yaşında olması. Ve chatte rahatsız edici mesajların korumasının olmaması.
bundan sonra sunucuya girişte kimlik kontrolü yaparız,sizin hatrınız için..!

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Efsane server ya eskiden oynardım ama şu an oynamıyorum :)

Blade

Önce İnsan
En iyi cevaplar
0
Tam 2 yıldır ara vermeden hiç sıfırlanmadan sizlerleyiz...

Mapler başarısız :(
Şu çok komik olmuş,mapların kendisine ait olduğunu ileri süren 'canlı',maplar başarısız yorumunuza like atıyor :) Acaba maplar onunsa kendi beceriksizliğinimi beğenmiş oluyor yoksa maplar bize ait olduğu için kötülemek maksadıylamı like atıyor.işte bizim orda buna tutarsızlık derler.Bir önceki yorumunu kendi kendine baltalamış oluyor.her şey affedilir ama İHANET asla..!

konak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve sonunda rütbe sistemi eklenmiştir.

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel server başarılarınızın devamını dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...