FFA - Yarı RPG Sunucusu Yapım Başladı.. Rpg ve Ortacağ Hayatı Sevenler Önerilerinizi Bekliyorum

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
RPG sabır istiyor ki Türk oyuncuların genelinde sabır yok*
şöyle diyeym.. oyun traviandan alıntılar iceriyor.. travianda o kadar sabreden insanlar var.. yani hedef kitlemizde bu yönde olacak..gerekirse 5 krallık olur... ben şimdiden gerekli başlıkları açacagım yapım biiraz sürecek cünkü yapacak gerçekten çok iş var.. herşeyi orada yumurtlamadım örnekler vereyim
kışladan asker basacaksınız mesela .. asker basmak icin malzemeleri toplamanız gerekiyor.. Bu sistem biraz ugrastıracak..
Sura topu koyabileceginiz belli yerler var.. oralara wg atılması lazım..
30 - 40 ayrı madene tek tek özel ayar cekecegiz.. Ayrıca maden üretminize göre asker basabileceksiniz.. kendinize kuşanacagınız zırhlarıda oradan üreteceksiniz..

Paket olarak kuşatma kulesi inşa etme gibi bir şey deneyecegim.. Tabi epey pahalı olacak.. Kuşatma mühendisi diye bir sınıf koyup sadece bunu üretme yetenegini ona vermeyi düsünüyorum..

Özel silahlar zaten epey ugrastıracak.. 3 lü crosbow - üfleme cubugu - crosbow - balyoz - mızrak gibi silahları eklemeyi deneyecegim..

Yani ben günden güne buraya yazacagımm.. Sabırlarınızın karşılğını kesinlikle alacaksınız..

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
şöyle diyeym.. oyun traviandan alıntılar iceriyor.. travianda o kadar sabreden insanlar var.. yani hedef kitlemizde bu yönde olacak..gerekirse 5 krallık olur... ben şimdiden gerekli başlıkları açacagım yapım biiraz sürecek cünkü yapacak gerçekten çok iş var.. herşeyi orada yumurtlamadım örnekler vereyim
kışladan asker basacaksınız mesela .. asker basmak icin malzemeleri toplamanız gerekiyor.. Bu sistem biraz ugrastıracak..
30 - 40 ayrı madene tek tek özel ayar cekecegiz.. Ayrıca maden üretminize göre asker basabileceksiniz.. kendinize kuşanacagınız zırhlarıda oradan üreteceksiniz..

Paket olarak kuşatma kulesi inşa etme gibi bir şey deneyecegim.. Tabi epey pahalı olacak.. Kuşatma mühendisi diye bir sınıf koyup sadece bunu üretme yetenegini ona vermeyi düsünüyorum..

Özel silahlar zaten epey ugrastıracak.. 3 lü crosbow - üfleme cubugu - crosbow - balyoz - mızrak gibi silahları eklemeyi deneyecegim..

Yani ben günden güne buraya yazacagımm.. Sabırlarınızın karşılğını kesinlikle alacaksınız..
Travian'la bunun arasında dağlar kadar fark olacak, ki hem Travian'ı hem de minecraft'ı aynı anda oynayan biri görmedim daha :(

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Travian'la bunun arasında dağlar kadar fark olacak, ki hem Travian'ı hem de minecraft'ı aynı anda oynayan biri görmedim daha :(
ben :D uzun süre travianda minecraftta oynadım..
Tabi ki dağlar kadar fark olacak.. Bir kere o browser oyunu.. Ama üretim-Asker basma sonrada hep birlikte savaşa ggirme gibi şeyler var.. Travianda oyunu bitirmek için WOW kurup 100.seviye yapmalısıınz.. Burda da tüm haritayı feth etmeniz gerek.. Oyun bitiminde server resetleniyor.. Epey benzer şey var..

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ben :D uzun süre travianda minecraftta oynadım..
Tabi ki dağlar kadar fark olacak.. Bir kere o browser oyunu.. Ama üretim-Asker basma sonrada hep birlikte savaşa ggirme gibi şeyler var.. Travianda oyunu bitirmek için WOW kurup 100.seviye yapmalısıınz.. Burda da tüm haritayı feth etmeniz gerek.. Oyun bitiminde server resetleniyor.. Epey benzer şey var..
Ama yanlış anlamadıysam burada kendiniz seyahat edeceksiniz ? .-.

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Evet tabi kii.. Myhorse ta olacak.. At sırtında 3-4 dakikaya merkez kalenizde olursunuz tam gaz. belki süreyi 5-6 dakikada yapabiliriz..
Kuşatmaya tam olarak gitmek ise 10 - 12 dakikayı bulabilir.. Tabi çook uzakta bir yer olursada 15 - 20 dakika sürer moblarla oraya yürümeniz..
Dipnotlar: Yazıyorum unutmayayım..
Ayrıca dynmap koyacagımızdan meydan muharebeleride yaşanabilir..Belki karşı taraf digerlerinin geldigini görüp zaman kazanmak adına önden bir saldırı yapabilir..
Yani açıkçası çok çok abartmadık boyutu..
Birde 5. kaynak olarak hayvancılık olacak.. Asker üretmeyi demir + deri+ para ile yapacaksnz.. Tabi günde tek köyyden günde max 15 20 asker yada 2-3 top üretimi tam verimle mümkün olacak.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali

O kadar şey söyleyip wg kısmına takılıyorsan işin zor :)

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor,Eğer dediklerinizi yapabilirseniz ki yapabilecek gibi görünüyor,kendini RPG ye adamış biri olarak bu sunucuya katılmayı ve bir krallıkta rol almayı isteyebilirim rol bilen profesyonel bir ekip ve oyuncu kitlemle ^^..
Kaan abim varsa ben kesin varım

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Alım Başlığına 1 hafta sonra Başlatırız.. Kral olacakları belirledikten sonra kadro ve krallık isimlerini renklerini belirleriz..