[Fikir Alınır] Sw için harita yapımı

Tahbel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha önce birçok harita düzenledim zombi sw için ama içime pek sinmediği için sildim ve bu projemde ilk başlangıç ufak bir şehir ve ilerde kasabalar çiftlikler vs güzel yapılar yapacağım bi twd sunucusu tarzı bir sw açma planında yım texturpack biraz eski görünüme alınacaktır. böyle kalmayacaktır. şehrimde yer altında kanalizasyon vardır ve resmen labirent gibidir her yerden yol geçiyor ve dikkat edin aylaklar gelebilir.

SW destek olmak isteyen arkadaşlar yardımlarınızı beklerim.
FİKİRLER ALABİLİRİM YAPABİLECEĞİM YAPI RESİMLERİ ATABİLİRSİNİZ ÖRNEKLER VERE BİLİRSENİZ SEVİNİRİM şimdiden teşekkür ederim kardeşlerim.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir çayını alırım. :cay:

Kendi değimim ile "plotlama" hatasını çok kullanmışsın.
Hani lapisli sunucularda arsalar olur ya, yollar ve arsalar her şey bellidir, Her şey aynı ölçüdedir..
İşte onu yapma.. Yaptığın en büyük hata bu. Yollar hiç kıvrılmıyor, evler ise bir plot şeklinde belirli blok sayısının içine karemsi, dikdörtgenimsi dizilmiş.. :pala:

Sana önerim; yollarını kıvırmayı dene, Asimetrik yapılar kullanmayı dene, Ve son olarak her evi ayrı ayrı yapma. Aynı plotun içinde 2-3 farklı bitişik-ayrık ev olmalı ..

Texture packını da çok yanlış seçmişsin :/ Değiştirmeyi düşünüyor musun? :para:

Fikirin güzel, Seni farklı sunucular açma konusunda destekliyorum. Herhangi bir sorun olduğunda ( Eklenti,Skript,Map ) Bana özelden ulaşabilirsin.
Başarılar.. :keyif:

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel bir proje olabilir. Başarılarının devamı ile. Gerçek hayat sunucusu gibi bir şey mi olacak?

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mezarlık yapabilirsin.
Binaları kırık dökük havasına sokabilirsin. Etrafı korku ve gerilim kategorisine sokmak için.
Hypixeldeki mg den örnek alabilirsin mesela ordaki hikayelidir. Ucaktan düşüyorsun ve hayatta kalmaya çalışıyorsun. Sende buna benzer bi hikayeyle oyunu başlatabilirsin.
__

Tahbel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir çayını alırım. :cay:

Kendi değimim ile "plotlama" hatasını çok kullanmışsın.
Hani lapisli sunucularda arsalar olur ya, yollar ve arsalar her şey bellidir, Her şey aynı ölçüdedir..
İşte onu yapma.. Yaptığın en büyük hata bu. Yollar hiç kıvrılmıyor, evler ise bir plot şeklinde belirli blok sayısının içine karemsi, dikdörtgenimsi dizilmiş.. :pala:

Sana önerim; yollarını kıvırmayı dene, Asimetrik yapılar kullanmayı dene, Ve son olarak her evi ayrı ayrı yapma. Aynı plotun içinde 2-3 farklı bitişik-ayrık ev olmalı ..

bu konuya dikkat ediceğim diğer şehirlerimde teşekkür ederim
Texture packını da çok yanlış seçmişsin :/ Değiştirmeyi düşünüyor musun? :para:
eski bir görünüme sokmayı düşünüyorum önere bileceğin bir texture pac varmı?
Fikirin güzel, Seni farklı sunucular açma konusunda destekliyorum. Herhangi bir sorun olduğunda ( Eklenti,Skript,Map ) Bana özelden ulaşabilirsin.
Başarılar.. :keyif:
Teşekkür ederim bir sorunum olduğunda özelden yazarım kardeşim.

Mezarlık yapabilirsin.
Binaları kırık dökük havasına sokabilirsin. Etrafı korku ve gerilim kategorisine sokmak için.
Hypixeldeki mg den örnek alabilirsin mesela ordaki hikayelidir. Ucaktan düşüyorsun ve hayatta kalmaya çalışıyorsun. Sende buna benzer bi hikayeyle oyunu başlatabilirsin.
__
olabilir kardeşim teşekkür ederim önerin için :D

Gerçekten güzel bir proje olabilir. Başarılarının devamı ile. Gerçek hayat sunucusu gibi bir şey mi olacak?
evet gerçek hayat sunucusu gibi olucak biraz zorlamayı planlıyorum kolaya alışmış oyuncularımız. ben seçkin oyuncu arıyorum zorlanmayı seven belki hitim çok olmaz ama güzel oyuncularla oynarız. Sıkıldım çünkü her serverde lapis para kas ve ev yap bitti başka amaç yok benim sw de zombiler çoğunluk olcak şehirlerde daha fazla olcak tabikide yer altında ve üstünde yolumuz var blok kıramiycağız bunun için ev yaparken dikkatli olunmalı yanlışınızın geri dönüşü olmaya bilir öyle durumlarda bir şikayet kutusu yapıp oraya yanlış yapılmış evlerinizin kordinatını ve isminizi yazarak bana haber vere bilir ve ben orayı düzeltebilirim. blokları kırıp yerine yenilerini verebilirim düşüncem çok şimdilik şehirler filan için uğraşıyorum 1 kaç haftaya düzenlemeyi bitirrim inşallah.
Teşekkür ederim kardeşim desteğin için

YENİ BİR ARAZİ DEVAMLARI GELECEKTİR. MEZARLIK YAPILACAKTIR. ÖNERİSİ OLAN ARKADAŞLAR.