FireSurvival - 1.7 / 1.8 FireSurvival.Nitrado.Net /Sanal Market/Açık Artırma/Ticaret/Spawner Kazma

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucu Bilgileri ;

Sunucu Ip Adresi ;
FireSurvival.Nitrado.Net
Sunucu Sürümü ;
1.7 / 1.8
Sunucu Kişi Kapasitesi
24 Slot
Sunucu Belleği

4 GB

Sunucudan Özellikler

Sanal Market

Köylü Ticaret

Açık artırma

Spawner Kazma

Ticaret

Enchli Elma Yasak

/Sat

Ve Daha Fazlası

Yetkililer

HzLeo

Server Sahibi

Pluginer,Mimar,Destek

Mhmd_Trol
Kurucu
Pluginer,Mimar,Oyun İçi Destek

Son düzenleme:

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Vip Sattıktan Sonra Kapanıcak Sunuculardan Bir Tane Daha Leonellus , HzLeo (Turgut) Bu İştede Eğer Bu Arkadaş Varsa Vip Satıp Kapanır LeoSurvival EfsaneSurvival GameSurvival BirÇok Sunucu 2Hafta İçinde Kapanıyor Ve Emeklerimiz Boşa Gidiyor Bu Seferde Kapatıcaksanız Eğer Söyleyinde Ona Göre Girelim Sunucuya İyi Forumlar!

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vip Sattıktan Sonra Kapanıcak Sunuculardan Bir Tane Daha Leonellus , HzLeo (Turgut) Bu İştede Eğer Bu Arkadaş Varsa Vip Satıp Kapanır LeoSurvival EfsaneSurvival GameSurvival BirÇok Sunucu 2Hafta İçinde Kapanıyor Ve Emeklerimiz Boşa Gidiyor Bu Seferde Kapatıcaksanız Eğer Söyleyinde Ona Göre Girelim Sunucuya İyi Forumlar!

bir şey Dicemde Biz Sunucuları Kapatmıyorduk Sıfırlıyorduk Oda İstek Üzerine AlestaSurvival 2.5 Ay dayandı Siz Burda 2 Hafta Diyemezsiniz Kendiniz İsterseniz Başka Sunucularda Oynarsınız

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bir şey Dicemde Biz Sunucuları Kapatmıyorduk Sıfırlıyorduk Oda İstek Üzerine AlestaSurvival 2.5 Ay dayandı Siz Burda 2 Hafta Diyemezsiniz Kendiniz İsterseniz Başka Sunucularda Oynarsınız
Sunu Soylemek İstiyorum Ki Ben Bu Sunucuda Sifirlanicakmi?
Sifirlanicaksa Oynamicam!

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunu Soylemek İstiyorum Ki Ben Bu Sunucuda Sifirlanicakmi?
Sifirlanicaksa Oynamicam!
genelde bu işler istek üzerine oluyor oyuncular kasıldı baya iş yaptı iş hayatta kalmaktan başka bir hal olunca elbette her server sıfırlamak zorunda kalıyor.

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
aslında hayır server kendinden geçip artık yapacak bir şey kalmayınca sıfırlanabilir istek üzerine
Ozaman ben Yanıma 10 Kişi Alırım Server Zaten 24 Kişilik Israr Ederz Sıfırlayın Felan Diye Ozmaan Sıfırlanır Hocam Bnece Cok Sacma Emeklerin Gitmesi Sıfırlanınca Yeni Kişiler Gelir Eskiler Gider Eğer iyi Yerlere gelmek İstiyorsanız İstek Üzerine Bile Sıfırlamayın!

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ozaman ben Yanıma 10 Kişi Alırım Server Zaten 24 Kişilik Israr Ederz Sıfırlayın Felan Diye Ozmaan Sıfırlanır Hocam Bnece Cok Sacma Emeklerin Gitmesi Sıfırlanınca Yeni Kişiler Gelir Eskiler Gider Eğer iyi Yerlere gelmek İstiyorsanız İstek Üzerine Bile Sıfırlamayın!
sıfırlamayıp ne yapalım hocam yeniler geldi adam p4 set pat gelir gelmez öldü ve gitti ee milletde sıkıldı yapacak bir şey yok çıktı o zaman ne yapalım :D

YusufDC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sıfırlamayıp ne yapalım hocam yeniler geldi adam p4 set pat gelir gelmez öldü ve gitti ee milletde sıkıldı yapacak bir şey yok çıktı o zaman ne yapalım :D
Yanlıs Dusunuyorsunuz Bakın ********* 'ye Sıfırlamıyolar Online Kaç Yeni Orman Acıyorlar Neyse Siz Cok Yanlıs Dusunuyorsunuz Genede Basarılar Dilerim İyi Forumlar Bosa Girip Emek Veremem Nasıl Olsa Sıfırlanıcak!

MhmdAkgn01

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuzun Slotu 50'ye Çıkarılmıştır

Güncelleme >>

Yeni Rehber Alındı
Trade Kaldırıldı
Xp Saklama Kaldırıldı
Köylü Ticaret Ayarlandı

ALIMLAR TUKENDİ

Sunucumuzun motd da server full gözüksede giriniz bot koruması yaptık lakin motda öyle gözüküyor giriniz sıkıntı yoktur.
spamdan dolayı otomatik ban yiyenler mesaj atsın kaldırılıcaktır.

Güncel

Güncel

Güncel+1 Hata olanlar aşağıdan yazsın isimlerini

güncel

zBedirhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Aga ben serverde drehber Bedirhann spamdan ban yedım bı acarmısın

harunxdemir

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Serveri kapattınız, sıfırladınız bütün emeklerimiz gitti.. ee ozaman neden bizler oynuyoruz boşu boşuna bu serverda saçmalığa bak..