Forge Mod Sunucularına Plugin Eklenir mi*

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Forge Mod ile açtığım sunucuya plugin ekleme şansım var mı? Üye kayıt mod'u bulamadım bir türlü internette. 1.7.10 versiyonlu sunucum var, yardımlarınızı bekliyorum.

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler dostum, mods klasörü içerisine .jar'ı atmak yeterli mi? N edense iconomy ve vault attım ancak çalışmadı.. Bildiğin bir rehber var mı?
reiz bi eklenti vardı o modları ve pluginleri alıyordu ve nitradoda var %1000000 eminim. o eklentiyide ve nitradodaki şeyide hatırlamıyorum.

@MrUnioDex yardımcı olur

Rainman

Cenk Sarikaya
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Cauldron yada MCPC kullanarak plugin ekleyebilirsin. Vanilla Server ve Bukkit Server arasındaki fark gibi bunlar da.

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk

Teşekkürler arkadaşlar ilginize. Şimdi dışarı çıkmam gerek, bakamayacağım mobil'den bakarım yazışmalara. Bu Cauldron veya MCPC dediklerimiz bir eklenti mi yani program gibi bir şey mi yoksa plugin mi? Biraz vaktin varsa detaylı yazarsan çok sevinirim. Kusura bakma uğraştırıyorum seni de ancak işim başımdan aşkın..

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler arkadaşlar ilginize. Şimdi dışarı çıkmam gerek, bakamayacağım mobil'den bakarım yazışmalara. Bu Cauldron veya MCPC dediklerimiz bir eklenti mi yani program gibi bir şey mi yoksa plugin mi? Biraz vaktin varsa detaylı yazarsan çok sevinirim. Kusura bakma uğraştırıyorum seni de ancak işim başımdan aşkın..
minecraft_server.jar yada benzeri sunucuyu başlatmak için olan dosyanı onlarla değiştirebilirsin

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk