Forum Gamer Yetkilisi'nin Karanlık Kalbi!

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Eğer siz "Kürt müsün?" sorusunun sadece bir soru olduğunu düşünüyorsanız ben de (sadece örnek olması amacıyla yazıldı) "Gerizekalı mısın?" diye soru sorayım herkese.

Ne de olsa soru adı altında insanlara hakaret etmek çok basit.
Geri-zekalı Aklı, gerçeği görüp ona göre davranmaya elverişli olmayan, anlayışı kıt anlamına gelmektedir. Ve Bu Tanı Doğtuştan Konulur.
Yani Geri Zekalı Bir Hakaret Değil Bir Tanıdır.

Kullanılmış Olan "Sen Kürtmüsün?" cümlesi ise soru olarak'da sorulmuş olabilir.
Hakaret Olarak Da Kullanılmış Olabilir.
Bunun gerçeği @Majoras Tarafından Açıklanısa Öğrenilebilir.​

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
özür dilerim Aklı, gerçeği görüp ona göre davranmaya elverişli olmayan, anlayışı kıt anlamına gelmektedir. Ve Bu Tanı Doğtuştan Konulur.
Yani Geri Zekalı Bir Hakaret Değil Bir Tanıdır.

Hakaret Olarak Da Kullanılmış Olabilir.
Bunun gerçeği @Majoras Tarafından Açıklanısa Öğrenilebilir.​

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Eğer siz "Kürt müsün?" sorusunun sadece bir soru olduğunu düşünüyorsanız ben de (sadece örnek olması amacıyla yazıldı) "Gerizekalı mısın?" diye soru sorayım herkese.

Ne de olsa soru adı altında insanlara hakaret etmek çok basit.
Evet kimisine göre gayet basit :) Ve yine evet, fotoğraflardaki soru sadece bir soru, yani hakaret türünden falan değil en azından her şeyin direkt olumsuz tarafına değil olumlu tarafına bakan benim görüşüm böyle. Tabii soruyu soran kişinin hangi amaçla sorduğu ve özellikle soru sorulan kişinin nasıl düşündüğüne bağlı.
"Hakaret Olarak Da Kullanılmış Olabilir." -> Bu kısım maalesef ki doğru. Sebebi ise toplumumuz. Batıl inanç muhabbeti nasılsa bu da öyle.
Bunun gerçeği @Majoras Tarafından Açıklanısa Öğrenilebilir.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Burak sırf benimle tartışamadığı için gidip araya başkalarının da girmesine izin veriyor ben bile bir şey demiyorken artık başka kişiler tartışıyor. @BurakLgX benim karanlık kalbimi sizin gibi kötüler görebilir. Ben senin her cümlendeki küfürleri paylaşmıyorum gidip emir kayanın saçmalıklarını orada burada paylaşmıyorum direk yüzünüze söylüyorum. Sana adam akıllı bile hakaret etmedim etmezken bile bunları yapıyorsun. Böyle davranmam herkesi şaşırttı evet şaşırıyorsunuz çünkü daha önce kimseye böyle davranmadım. Bu konuyu açmakla uğraşacağına kime nasıl davrandığımı araştırsan keşke, siz adam gibi davranıyorsunuz da biz mi gevşeklik yapıyoruz. Tartışmadan önceki konuştuğumuz son konun bile dalga geçer gibiydi, bahsettiğim çocuklardan farkın kalmamış seninde.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tartışılan konuya bak gerçekten garip :p

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
"laflara bak kürt müsün" söylemi soru sordum diyerek basitleştirilemez, bildiğin ırkçılık yapılmış burada, -ki "kürt müsün" söylemi zaten internet mecrasında kullanılıyor bir süredir her ne kadar yanlış olsa da- savunulacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Bilginin kaynağının özel olması da durumu meşru kılmaz.
Tabii konu sahibinin özel konuşmaları sızdırması, belki de bunu planlı programlı yapması da pek kabul edilebilir bir şey değil. Eğer bir yaptırım bekleniyorsa bu iki tarafa da uygulanmalı.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
"laflara bak kürt müsün" söylemi soru sordum diyerek basitleştirilemez, bildiğin ırkçılık yapılmış burada, -ki "kürt müsün" söylemi zaten internet mecrasında kullanılıyor bir süredir her ne kadar yanlış olsa da- savunulacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Bilginin kaynağının özel olması da durumu meşru kılmaz.
Tabii konu sahibinin özel konuşmaları sızdırması, belki de bunu planlı programlı yapması da pek kabul edilebilir bir şey değil. Eğer bir yaptırım bekleniyorsa bu iki tarafa da uygulanmalı.
Irkçı olan benim sorun olan benim başkasına ne oluyor. Siz müslümansınız cennete gideceksiniz ben gâvur cehenneme ben gideceğim mantık bu, ırkçı olmam hayatınızı ne gibi etkiliyor acaba, benim sorunum ne zaman sizin sorununuz oldu. Başka forumla olan aramdaki sorunu buraya taşıması çok açık şekilde yetkimin alınmasını istemesidir. Yetkim belki alınmayabilir ama yetkiye kananları şoka uğratmak için istifa etmek çok kolay.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Irkçı olan benim sorun olan benim başkasına ne oluyor. Siz müslümansınız cennete gideceksiniz ben gâvur cehenneme ben gideceğim mantık bu, ırkçı olmam hayatınızı ne gibi etkiliyor acaba, benim sorunum ne zaman sizin sorununuz oldu. Başka forumla olan aramdaki sorunu buraya taşıması çok açık şekilde yetkimin alınmasını istemesidir. Yetkim belki alınmayabilir ama yetkiye kananları şoka uğratmak için istifa etmek çok kolay.
Buradaki sorun şu ki, kişisel olarak ırkçı olmanız çok da sıkıntı olmazdı evet, ancak yetki sahibi birinin ırkçılık yapması işi biraz farklı boyuta taşıyor, bunun yolu yetkiyi kötüye kullanmaya kadar gidebilir mesela, anlatmaya çalıştığım bu. Konu sahibi kişinin niyeti bariz ortada, yaptığı yanlış. Her ne kadar ortaya çıkma şekli yanlış olsa da burada yayılmış bir konuşma var. Ortaya çıkan konuşmalar doğrultusunda sizin de yetkilerinizin gözden geçirilme ihtimalinin olası olduğunu düşünüyorum.
Bu arada, özür dileyip istifa etmek şu noktada yapılabilecek en erdemli davranış olurdu bana kalırsa.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Buradaki sorun şu ki, kişisel olarak ırkçı olmanız çok da sıkıntı olmazdı evet, ancak yetki sahibi birinin ırkçılık yapması işi biraz farklı boyuta taşıyor, bunun yolu yetkiyi kötüye kullanmaya kadar gidebilir mesela, anlatmaya çalıştığım bu. Konu sahibi kişinin niyeti bariz ortada, yaptığı yanlış. Her ne kadar ortaya çıkma şekli yanlış olsa da burada yayılmış bir konuşma var. Ortaya çıkan konuşmalar doğrultusunda sizin de yetkilerinizin gözden geçirilme ihtimalinin olası olduğunu düşünüyorum.
Bu arada, özür dileyip istifa etmek şu noktada yapılabilecek en erdemli davranış olurdu bana kalırsa.
Gördüklerimi söyledim diye özür dileyecek değilim, benim yetkim grafiker ve grafik ile ilgili konularda yönetim ekibine yardımcı oluyorum bunun dışında söz sahibi değilim anlamadım yetkimle bunun ne alakası var. Grafiker yetkisi için bana teklif sunuldu kabul ettim. Forum yönetimi benim yetkili olmamda sakınca bulsaydı böyle bir teklifte bulunmazdı zaten. İşin ilginç yanı da sanki Burak bu forumun üyesi de ben ona yetkime güvenerek hakaret etmişim gibi gerçekten şaka gibisiniz. Git biraz geçmişimi araştır bir hakaretimi dahi bulamazsın yıllar boyunca. İnsan da bir sorgular yıllardır hakaret etmeyen biri neden bunları dedi diye. Gerçekten beni tanımayanlar bu konuyu görse kötü biri olarak tanır ama beni tanıyanlara bu konuyu gösterdiğim de gülüyor resmen. O kadar iyi biriyim ki bunları diyerek burağı bile şaşırttım. Ekran görüntüsündekiler kadar kötü olsam burak benim kötü olduğuma şaşırmazdı. Yine düşünmeden konuşuyorsunuz gerçekten sinirlenmeye başlıyorum.

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gördüklerimi söyledim diye özür dileyecek değilim, benim yetkim grafiker ve grafik ile ilgili konularda yönetim ekibine yardımcı oluyorum bunun dışında söz sahibi değilim anlamadım yetkimle bunun ne alakası var. Grafiker yetkisi için bana teklif sunuldu kabul ettim. Forum yönetimi benim yetkili olmamda sakınca bulsaydı böyle bir teklifte bulunmazdı zaten. İşin ilginç yanı da sanki Burak bu forumun üyesi de ben ona yetkime güvenerek hakaret etmişim gibi gerçekten şaka gibisiniz. Git biraz geçmişimi araştır bir hakaretimi dahi bulamazsın yıllar boyunca. İnsan da bir sorgular yıllardır hakaret etmeyen biri neden bunları dedi diye. Gerçekten beni tanımayanlar bu konuyu görse kötü biri olarak tanır ama beni tanıyanlara bu konuyu gösterdiğim de gülüyor resmen. O kadar iyi biriyim ki bunları diyerek burağı bile şaşırttım. Ekran görüntüsündekiler kadar kötü olsam burak benim kötü olduğuma şaşırmazdı. Yine düşünmeden konuşuyorsunuz gerçekten sinirlenmeye başlıyorum.
İyi olduğunuzu da kimse söyleyemez Discord kanalımda siz ve arkadaşlarınızın yaptıklarından sonra. Müşteri taklidi yapıp reklam yapılması hoş bir davranış değildi.

Yetkisinin alınması saçma olur, bu forumda yaptığı bir eylem olmadığı için. Forum içi hareketlerinden sorumlu olabilir ama forum dışı forum yönetimini çok da ilgilendirmez muhtemelen.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
İyi olduğunuzu da kimse söyleyemez Discord kanalımda siz ve arkadaşlarınızın yaptıklarından sonra. Müşteri taklidi yapıp reklam yapılması hoş bir davranış değildi.

Yetkisinin alınması saçma olur, bu forumda yaptığı bir eylem olmadığı için. Forum içi hareketlerinden sorumlu olabilir ama forum dışı forum yönetimini çok da ilgilendirmez muhtemelen.
Reklam falan yaptığımız yok scriptinizin tasarımı uğraşılmamış ve gerçekten çok kötüydü daha iyi tasarımlı bir Minecraft web sitesi göstermek için kendi sitemizi örnek göstermek için sizlere attık. Scripti satmıyorduk bile halen daha satmıyoruz satsak sanki müşterilere özelden reklam yapamayız allah aşkına. Ne yaptım biliyor musunuz? Herkese yaptığımı size de yaptım hatalarınızı direk yüzünüze söyledim siz de beni öyle kötü bellediniz. Ne vardı yani bana kulak asıp tasarıma önem verseniz.

Son düzenleme:

JaveDesigns

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence burada @E_N_E_S Doğru söylüyor bu olay sen ve arkadaşın arasında geçen bir sohbet ve özeldir. Senin Sadece @Majoras 'ın yazdıklarını alıp buraya koyman ve onu ifşalamak istemen senin kendi arkadaşına yaptığın kötülüktür.Buda arkadaşının kötülüğünü düşündüğün anlamına geliyor ve ırkçı olması onun kendi görüşüdür bunu ifşalamaman gerekir çünkü kişiseldir sende buna karşı duruyorsan özel olarak konuşabilirsin @Majoras ı eskiden beri biliyorum forumda ve iyi bir insan sadece biraz sert bir eleştiri yapmış ve bunun farkında olduğunuda belirtmiş.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Karakterinizle alakalı bir yorum yapmadım, ayrıca forumda sizi ilk defa gören biri olarak kötü biri olduğunuzu da düşünmüyorum.
Ancak, ifşa eden kişi kim olursa olsun ortada tatsız bir durum var takdir edersiniz ki. Dolayısıyla bu durumda her türlü karar alınabileceği düşüncesindeyim ve objektif bakmaya çalışırsanız bana hak vereceğinizi tahmin ediyorum. İyi biri olabilirsiniz, iyi işler yapmış olabilirsiniz ancak içinde bulunduğunuz konum biraz kötü. Bu arada ekran görüntülerinin tamamı adına değil sadece "kürt müsün" lafına yönelik konuşuyorum. Hoş bir söz olmadığı konusunda hemfikiriz sanırım. Herhangi birinin bu sözü meşru göreceğini de düşünmüyorum. Anlatmaya çalıştığım şey bu.
Yetki konusunda da söylemeye çalıştığım şey siz bir yetkili olarak forumu temsil ediyorsunuz ve söylemlerinize dikkat etmeniz etik olarak en doğrusu, ki anladığım kadarıyla bu zamana kadar etmişsiniz de. Ancak konu sahibinin uygunsuz bir şekilde bu konuşmaları ifşa etmesi "skandal" tarzı bir düşünceyle irdelenmeli kanaatindeyim. Son karar tabii ki yönetimin, ben sadece yorum yapıyorum.

GLORYWebscript

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Reklam falan yaptığımız yok scriptinizin tasarımı uğraşılmamış ve gerçekten çok kötüydü daha iyi tasarımlı bir Minecraft web sitesi göstermek için kendi sitemizi örnek göstermek için sizlere attık. Scripti satmıyorduk bile halen daha satmıyoruz satsak sanki müşterilere özelden reklam yapamayız allah aşkına. Ne yaptım biliyor musunuz? Herkese yaptığımı size de yaptım hatalarınızı direk yüzünüze söyledim siz de beni öyle kötü bellediniz. Ne vardı yani bana kulak asıp tasarıma önem verseniz.

1-Eleştiri yapmak için "müşteri taklidi" yapmanıza gerek yok.
2-Bana sorulan sorular "Dosyalar şifreliyse neden satın alalım? Düzenlemeye hakkımız yok mu para verdiğimiz şeyi vb." Bu tasarım eleştirmesine benziyor mu? Yoksa "dosyaları şifresiz şekilde dağıt da rahat rahat çalalım"a mı benziyor?
3-GLORY Webscript diğer scriptlerden farklı olarak tasarımı yönetim panelinden düzenlenebilir bir yapıya sahip olduğu için varsayılan teması sadedir. İsteyen düzenleyip farklı görüntü elde edebilir.

Hadi benim web scripti eleştirdiniz. Dream-Team'in web scripti yoktu. Orada neden reklam yaptınız?

Bas bayağı reklam yaptınız. Ben banladıkça farklı hesaplarla tekrar geldiniz farklı günlerde.

1544805081184.png

1544805137857.png

1544805602049.png

1544805339048.png

1544805535664.png

1544805438077.png

Bu da sizin ekibinizdi değil mi? Hepiniz ayrı ayrı mı geliyorsunuz eleştirmek için? Yoksa farklı zamanlarda reklam yapıp, aynı anda yasaklanmamak için değil yani :)

1544805465364.png

Ben objektif bir yorum yaptım ama hala yalan söylüyorsunuz.

Son düzenleme:

Pluginer_Mert

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-Eleştiri yapmak için "müşteri taklidi" yapmanıza gerek yok.
2-Bana sorulan sorular "Dosyalar şifreliyse neden satın alalım? Düzenlemeye hakkımız yok mu para verdiğimiz şeyi vb." Bu tasarım eleştirmesine benziyor mu? Yoksa "dosyaları şifresiz şekilde dağıt da rahat rahat çalalım"a mı benziyor?
3-GLORY Webscript diğer scriptlerden farklı olarak tasarımı yönetim panelinden düzenlenebilir bir yapıya sahip olduğu için varsayılan teması sadedir. İsteyen düzenleyip farklı görüntü elde edebilir.

Hadi benim web scripti eleştirdiniz. Dream-Team'in web scripti yoktu. Orada neden reklam yaptınız?

Bas bayağı reklam yaptınız. Ben banladıkça farklı hesaplarla tekrar geldiniz farklı günlerde.

Ekli dosyayı görüntüle 105530
Ekli dosyayı görüntüle 105532
Ekli dosyayı görüntüle 105540
Ekli dosyayı görüntüle 105533
Ekli dosyayı görüntüle 105539
Ekli dosyayı görüntüle 105536
Bu da sizin ekibinizdi değil mi? Hepiniz ayrı ayrı mı geliyorsunuz eleştirmek için? Yoksa farklı zamanlarda reklam yapıp, aynı anda yasaklanmamak için değil yani :)

Ekli dosyayı görüntüle 105537

Ben objektif bir yorum yaptım ama hala yalan söylüyorsunuz.
Yekcan Yalan Atıp Durma Ettiğin Küfürler Hala Elimde. bir şey Yapmadığım Halde Laf Sokmaya Yer Arıyorsun ve Discord Sunucusunda Laf Sokup Durdun Ve Sana Karşılık Verince Yediremeyip Durduk Yere Banladın. Sizin Web Scriptinizi Niye Çalalım Biz Berbat Rezalet Bir Web Scripten İbaretsiniz Eklediğiniz Sistemler Farklı Bile Değil.Ayrıca Sitenizi Geliştirmeniz İçin ''ÖNERİ''de Bulundum. Siz Asla Adil ve Dürüst Olmadınız. Küfür Edip Banlayan YEKCAN Olucak Şahıs Çocuktan İbaret Bir De Dream BT'nin Ele Başı Olucak Kişi Kemal ÖZEL'in Kişiliğini Görmüş Olduk Bu Arada. Bu da benim Objektif Yorumum Ve Hala Yalan İftira Atmaya Devam Ediyorsun.

Ekran Görüntüsün De Olduğu Gibi Tartışma Çıkarmadığımız Halde YEKCAN Adlı Kişi Tartışmaya Yer Arıyor.

Son düzenleme: