Forum mu virüslü?

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onları yapan İllüminati onları asla yok edemezsin bel ki vardır çaresi ben de sıklıkla görüyordum.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Onları yapan İllüminati onları asla yok edemezsin bel ki vardır çaresi ben de sıklıkla görüyordum.

Adware Cleaner yükle. Sonuna kadar taratıp virüsleri sildir.Pc kendine reset atacak hiçbirşeyini elleme. Eğer internet açılmazsa programla tekrar tarama yapıp sil ve işlemin tamamlanmasını bekle. Ben yaptım artık hiçbir reklam gözükmüyor. Rahat bir internet...

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çak bi ******** plus anlaşmalı lar haricinde tüm reklamlar silinoyor (mesela bu forumun wolf team reaklamı gibi onlarda elle kaldırılabiliyor) olmadı sende sorun var portal sepeti gibi tarayıcı korsanlarıda yüklenmiş olabilir (yorumları falan okumadım direk daldım hee ona göre)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
wat ta fuck!Forumun ilümünati başkani benim onlara ne oluyor!Gidip will i amla konuşmam gerek
Ben o mesajı yazdıktan hemen sonra internet bağlantım koptu durduk yere ve pc sorunu belirleyemedi ve bu 2 gün sürdü.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben o mesajı yazdıktan hemen sonra internet bağlantım koptu durduk yere ve pc sorunu belirleyemedi ve bu 2 gün sürdü.
will i ** p***o izliyordur internetinle.Ama ilumunati şu an türkiyeyle çok ilgileniyor.Bende masaüstü fotorağim İlumunatiden mesaj.Bizimle ilgili fazla bilgi toplama.Uyuyumassin.Piramidin gözü herkesi izler oldu.Sonra pc de arkada şu ilumunati şeysini söylerken arkada keman sesli şarki varya o çikti sonrada pc kapandi.Girerken İlumunatinin gücü yazdi.Ve pc çöktü.Yenisini aldim.Ve wifiyide değiştirdim.Bidahada onlarla bilgi edinmedim.