Game Bilişim Rezaleti

anhora

Play.HerocrafTR.com Turkmen Bashi
En iyi cevaplar
0
Bu Olay DDOS değil. Dos. bunu bidefa kabullen. Bunun dışındada AMMA VELAKİN diyip durma. AMA VE LAKİN şeklinde yazılır. Resmi konuşma ayakları sana hiç uymuyo. Gerçekte nasılsan öyle davran.

-He bide bu DDOS olayını sen çok yanlış anlamışsın. Olay öyle değil.Çıkar onu aklından. Ve CHAT teki adam gayet açıklamış sana.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu Olay DDOS değil. Dos. bunu bidefa kabullen. Bunun dışındada AMMA VELAKİN diyip durma. AMA VE LAKİN şeklinde yazılır. Resmi konuşma ayakları sana hiç uymuyo. Gerçekte nasılsan öyle davran.

-He bide bu DDOS olayını sen çok yanlış anlamışsın. Olay öyle değil.Çıkar onu aklından. Ve CHAT teki adam gayet açıklamış sana.
*amma velakin doğru kullanımdır.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ne bilmişlik tasliyorsunuz yeter

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendilerini bir şey zannedenler olur ya ha işte tamda burda bir orneğine rastlıyoruz. Kelimleri nasıl kullanıcığıma sen değil ben karar veririm buda seni dertleyen bir olay değildir :)
Ben zaten gereken acıklamayı yaptım bunu bilmiyor isen buda senin sorunundur (Forumlar ve Skype üzerinden herzaman resmi konuşurum Skype üzerinde sesli cağrılarda eğer bir yerde arkadaş gruplarım harici resmi konuşuyorum) dediğim gibi bu seni dertleyen bir olay değil :)