GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

Nasıl buldunuz ?

• Muhteşemdi! Başarılarınızın devamını dilerim,

Kullanılan: 68 89.5%
  • kötüy,

Kullanılan: 8 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    76

MrBlack

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok güzel yapmışsın fakat ben indirdim ama mavi m yazılı görevde ben n görüyom başka m yok :D

MrBlack

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok saol 2 dk önce bitirdim ve çok mükemmel harita yapmışsın hikayene bayıldım fakat direk 4ü indirdim pek bişi anlamadım o yüzden 1,2,3 indircem ^_^[DOUBLEPOST=1386597682,1386596860][/DOUBLEPOST]Ya v1 veya v2 veya v3 :D yokmu :ha:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
hayır, videoların sonunu izlersen ekibimizi göre bilirsiniz bu ekibimizin ilk haritasıdır diğer haritaları ben tek yapıyordum,[DOUBLEPOST=1386159728,1385815763][/DOUBLEPOST]diğer haritaları imzadaki siteden indirebilirsiniz[DOUBLEPOST=1386414495][/DOUBLEPOST]+güncel
yalnız imzalar görükmüyor :D

FurkanElite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Kadar Güzel Bi Map Bu Kadar Da Müthiş Komut Blokları Çok Kullanılması Güzel Tmm Da Kardeşim Lütfen 5v Beraber Yapalım Hypixel Bile Kötü Bunu O Kadar Sevdimki Eski Sevgili Babil vb. Müthişti Başarılarının Devamını Dilerim.Sonu Üzücüydü Nerdeyse Ağlıcaktım.Bi 2 Damla Süzüldü.Dünyadaki En Güzel Map Sensin Kardeşim Lütfen Beraber Bütün Mapları Beraber Yapalım... Facebook: https://www.facebook.com/furkansenols Beni Ekle Lütfen ... :,(

geos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi yeni map çıkar lan :D

ANNE! lütfen git lan:D

MrBlack

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya abi v1 v2 v3 falan yokmu beğendim mapını Başarılarının devamını dilerim ^_^^_^^_^

antalyalee :D

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
gangstarlar 3 ankarada şehrin halini *** ettimdim face ver özelden gönderem

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Bence şu Babil haritasından sonra biraz mimari olarak saçmalamışsın. Senin dirt evde daha ileri gidebilecek bir mimar grubuna ihtiyacın var. Bu konuda yeteneklisin ama biraz aceleye geldiğiniz düşünüyorum.

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
NiggA kesme görevi istiyoz :lol: lol.
bir dahaki seride bol bol keseceksin merak etme :)[DOUBLEPOST=1387461500,1387461119][/DOUBLEPOST]
Bence şu Babil haritasından sonra biraz mimari olarak saçmalamışsın. Senin dirt evde daha ileri gidebilecek bir mimar grubuna ihtiyacın var. Bu konuda yeteneklisin ama biraz aceleye geldiğiniz düşünüyorum.
dediğine birazda olsa katılıyorum, biraz harita aceleye geldi, çok beklendiği ve tam zamanında yetiştiremediğimiz için böyle oldu, ama böyle olmasına rağmen müthiş ibr iş çıkardığımızı söylemek lazım bu yoğunlukta böyle harita kolay kolay çıkmaz..[DOUBLEPOST=1387461778][/DOUBLEPOST]
abi yeni map çıkar lan :D

ANNE! lütfen git lan:D
yeni bir harita geliyor, Bu haritadan 3 kat daha büyük, minecraft haritaları arasında en uzun, yaptığımız mimarilerden daha öte bir harita geliştirdik, 2 farklı haritayı ve 2 farklı hikayeyi bir araya koyduk, belki minecrafttürk dünyasında en iyi harita olacak şekilde tasarlıyoruz, size düşen şey ise takipte kalmak, çünkü böyle bir haritayı kaçırmak istemezsiniz!!!![DOUBLEPOST=1387461991][/DOUBLEPOST]
Bu Kadar Güzel Bi Map Bu Kadar Da Müthiş Komut Blokları Çok Kullanılması Güzel Tmm Da Kardeşim Lütfen 5v Beraber Yapalım Hypixel Bile Kötü Bunu O Kadar Sevdimki Eski Sevgili Babil vb. Müthişti Başarılarının Devamını Dilerim.Sonu Üzücüydü Nerdeyse Ağlıcaktım.Bi 2 Damla Süzüldü.Dünyadaki En Güzel Map Sensin Kardeşim Lütfen Beraber Bütün Mapları Beraber Yapalım... Facebook: https://www.facebook.com/furkansenols Beni Ekle Lütfen ... :,(
dostum şu an grubumuza kisi almıyoruz, bize destek olabilirsin (haritalarımızı indirerek paylaşarak, beğenerek) sana tavsiyem takipte kal belki bir süpriz çıkabilir,