1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Garantili telefon önerisi

Konusu 'Mobil Cihazlar' forumundadır ve z0rinizm tarafından 6 Aralık 2017 başlatılmıştır.

1. z0rinizm Ağaç Yumruklayıcı

Reklam
    Esenlikler...

Elimdeki 2014 model Samsung Galaxy Alpha artık bana uygun bir telefon değil. Kasmaya, ısınmaya ve en önemlisi bataryası çok çabuk bitmeye başladı. Batarya değişimi yapmama rağmen Samsung'un özen göstermeyip Android 5.0.1'da bıraktığı telefon, 20nm işlemcisiyle bataryayı adeta sömürüyor. %50 ekran parlaklığında ve güç tasarrufu modunda bir el Mobile Legends atıyorum, %30 şarjım gidiyor. Her zaman yanımda powerbank taşımak istemiyorum.

Distribütör garantili telefon istemiyorum. Ben elimdeki cihazı insan gibi kullanmadığım için mutlaka en az bir kez garantiye göndermek zorunda kalıyorum. Distribütörün garantisine de güven olmaz.
    1500~2000 lira arası bir telefon uygun olur. Sizin kullandığınız bu fiyat aralığında telefonunuz varsa görüşlerinizi ve neden alıp almamamı söyleyiniz.

2. KarakuleMC Kızıltaş Madencisi

Steam:
    Karakule
    Minecraft:
    Karakule
    Kaliteli bir telefon'da alsan telefon gibi pil ile çalışan cihazlarda kart ve 2d resimli oyunlar dışında oyun oynamanızı önermem.
    Bu tarz oyunlar telefonun pil ömrünü çürütüyor. Isındığı için diğer malzemelere etki ediyor.
    Yeni telefon alacaksanız oynadığınız oyunların telefonu yormayacak oyunlar olmasını öneririm.

3. Heraldic Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    HeraldicX
    Samsung J7 önerimdir (kullandığım) veya A7 2017 önerimdir.
    J7 telefonumda hiç oyun yok, genel olarak yazılım programları vs. bulunuyor kasma yaşamadım.
    İlk aldığım vakit uzun bir süre şarjda bıraktım, gece şarja bıraktım sabaha kadar alışsın :D

Hızlı şarj doluyor, en geç 1,5 saat içerisinde fulleniyor şarj. Oyun yüklemiştim ilk aldığım günlerde, mağazada gördüğüm en ağır savaş oyununu yükledim ve çok rahat oynadım tabii sonra sildim. Oyunlar aslında telefonlar için değildir (string bazilari_haric = 'para';), tablet oyunlar için idealdir.

4. z0rinizm Ağaç Yumruklayıcı

Gayet zorlayıcı 3D oyunları 15 dakika çalıştırıp iyi batarya performanslı veren telefonlar var gerçi. Benim Mobile Legends'daki ortalama bir maçım 20 dakika sürüyor bir penta atıp çıkıyorum. Sıkıntı yok yani. Herhangi alacağım bir telefon şu anki telefonumdan her uygulama üzerinde daha iyi pil performansı gösterecektir.
    J7'yi beğenmiyorum. Bana göre bir telefon değil.
    A7 2017 için tam bir karar veremedim. Grafik işlemcisinden şüpheliyim. O telefon beni götürmeyebilir. Ama overall olarak çok kaliteli telefon suya dayanıklılık falan.

5. Heraldic Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    HeraldicX
    LG marka telefonların bataryaları iyi oluyor genelde, garantili ve dayanıklı şarj istiyorsan LG markasını da tercih edebilirsin.

6. z0rinizm Ağaç Yumruklayıcı

LG'nin telefonları hep arızalı çıkıyor. LG kullanan tüm tanıdıklarımın telefonları aynı sonu paylaştı.

7. Heraldic Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    HeraldicX
    O zaman yeni yeni markaları deneyeceksin, Huawei markasını deneyebilirsin son çıkan telefonu P10 güzel bir telefon ve fiyatı iyi.

8. z0rinizm Ağaç Yumruklayıcı

Aynen hoşuma gitti o.

Heraldic bunu beğendi.
  9. MegaCrafter Obsidyen Madencisi

Steam:
    megacrafter12
    Minecraft:
    _MegaCrafter
    Xiaomi Mi5 veya Mi6 olabilir. Kendisi babamda var ve test ettiğim kadarıyla gerçekten hızlı bir telefon. Ayrıca nadiren şarja takılı görüyorum. Tabi üstünde hiç oyun oynanmasını görmedim. Ama Mi6'nın vaad ettiği özelliklere göre piyasadaki telefonların çoğunu 3B oyunlarda performans açısından devirebilir.

z0rinizm, TurkiyeNT ve Heraldic bunu beğendi.
  10. ShortPallMall Play.SonCraftTr.com SonCraftTr.BatiHost.com Sponsor

Minecraft:
    ShortPallMall
    s7 der geçerim aga kasmaymış donmaymış bi gramı yok kamerası desen dillere destan şarjı mükemmel 1 saatte şarjı fulleniyor, 1 gün kullanıyorum elimden telefon düşmez

11. Hüseyin09123 Kızıltaş Madencisi Sponsor Stajyer

Steam:
    QuiqShotter
    Minecraft:
    DaltonBey
    Ben reeder kullanıyorum kap felan bulması biraz sıkıntı oluyor ama nette çok güzel kapları var kasma derdi hiçbir şey yok çok güzel özellikleri var.

12. z0rinizm Ağaç Yumruklayıcı

Türkiye garantili olana kadar almayacağım hiçbir telefon. Çok büyük sıkıntı çıkar.
    O telefon elime geçti. Birkaç dakika kullandım iyice kurcaladım. Hayran kaldım. İlk çıktığında almak istiyordum nasip olmadı. İçimde kaldı. Hala da yok. Muhteşem ötesi telefon ya.

Mediatek kullanan telefona para vermem.

13. Batuhannxdm Taş Madencisi

Turkcell T60 Önerimdir hocam ben kullanıyorum hiç sıkıntı çekmiyorum.

14. Hyroeth Çözülmesi en zor suçlar, nedensiz işlenenlerdir. Editör

Steam:
    hyroeth523
    Minecraft:
    Hyroeth
    General Mobile GM 5 Plus önerebilirim, kullanıyorum ve çok sağlam bir telefon.

15. ShortPallMall Play.SonCraftTr.com SonCraftTr.BatiHost.com Sponsor

Minecraft:
    ShortPallMall
    Allahım en kısa sürede nasip eder inşallah ben çalışıyorum ve 1 aylık param ile aldım

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

z0rinizm bunu beğendi.
  16. nicat000 Zombi Katili

Steam:
    NicaTAliabadov
    A5 2017 çıktığı günden kullanıyorum şuana kadar bir soruna rast gelmedim. Önerirmiyim tabii ki 32 GB disk / 3 GB Ram beni tatmin ediyor

17. Logarech Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    Logarech
    Minecraft:
    Logarech
    Huawei p10 lite tavsiye ederim yaklaşık 1500 tl gibi bir fiyata göre performansı oldukça iyi üstelik garantisi de var.
    Diğer önerim xiaomi mi6 şu anda 2000 küsür civarı ve o fiyata en iyi performanslı telefon o. Garanti vermiyorum ama yakında indirime girip kvk garantisi de alabilir.

z0rinizm bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş