Garip bir ses duydum mağara sesi falanda değil!!

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak ARkadaşım yemiyo anladım seni yemiyo.bak nekadar falza argo kelime kullanırsan zeka seviyenin okadar düşük olduğunu gösteririsn.dilne beni sen beni azarlayazsın.bir herobrine yüzünden bana küfr edemezsn.bunu bil senin gibi kabadayı olmadığım için küfür etmiyorum anladınmı.olabilir belki ben oyunu minecraft 1.2.5 de oynadım sen indevde satın aldın olabilir illla ilk sen satın aldın diye oyunu benden iyi bilemezsin.bunu aklına sok.bak gece oldu git yatağına yat bak yarın okul var annen baban dövr yoksa hadi git

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen hayatta Sadece Bir kuklasın ben iSe hayata KukLa Satan Bir ticaretciyim. adam ol

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

• Seni Nefretimle Değil Sessizliğimle Kapak Ederim Seni Sözlerimle Değil hareketlerimle Yalan Ederim.

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rabbim Sana Güzellik vermiş Akılda Vermiş Ama o Akılı Kullanma Yetenegini Hala Keşfedememişsin.

nicimpisces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
trixie bi yürü git lan evet bu arada herobrine beta ve alpha da var bide küfür ediyor pislik bu arada küfür etmek gibi olmasın ama pony ingilizcede diğer anlamı ** demek. çok meraklısın galiba böyle şeylere

minecocuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende modunu yüklemiştim caırdım totemini yaptım yaptım olmadı sonra bölümü sildim ardından yeni bölüm actım birden ghast sesine benzer bir sesle içimden gecti iyiki yaratıcı moddaydım korktum hemen kapattım caırmadan geldi

serkuzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
of amerika ne sikime ufacık bir herobrine dedik herkes mal gibi ok ok konuşuyor bir susun herobrine sikime benziyor zaten siktir et bi susun ya

serkuzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
pony sana diyorum bak iyi pony sana diyorum bak iyi dinle: siktir amerika herobrine her zaman vardı minecraft cahili derdin nedir?dinle: siktir amerika herobrine her zaman vardı minecraft cahili derdin nedir?

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pony yada Trixie biraz daha kibar davranabilir misin ?

serkuzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
valla bende küfür etiğimden pişmanım özür dilerim hepinizden (dalga geçmiyorum yeminlen pişmanım)

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani insan boşyere bir insana bukadarmı küfür edermiş kardeşim ya.insan bukadarmı adi olur