Gece Muhabbeti - 2

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hadi buradan devam edelim o konu kirlendi fazla uzatmayalım da uyarı yemeyelim. - Bak bu çok güzel uydu. :D
@lider12

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
BUNUN YERİNE küfür edeceğimiz yani özel mesajtan yapsak iyi olmaz miydi :D [çünkü az önce mineplex'in gelmişini geçmişini sövdüm duramiyorum :D]

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BUNUN YERİNE küfür edeceğimiz yani özel mesajtan yapsak iyi olmaz miydi :D [çünkü az önce mineplex'in gelmişini geçmişini sövdüm duramiyorum :D]
Benim PING OVER 9000 hiç küfür ediyor muyum?Dur lan kız arkadaşıma haber vereyim pingden oyun oynayacağımı beni beklemesin yazık :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Benim PING OVER 9000 hiç küfür ediyor muyum?Dur lan kız arkadaşıma haber vereyim pingden oyun oynayacağımı beni beklemesin yazık :D
Hülooğ benim amerikadan kız arkadaşim var. havan kim'E [türkte var hangisini seçsem acaba :D]

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sen Polonyalı kzıalrın güzelliğin bilmiyorsun her hal de onlar da rus kzıları gibi ünlüdür güzellikleri
abi burayi terk et :D benim arkadaşim cem [computeramTR'nin Kurucusu] sevgilisini istanbulda tanışmışlardi kız polonyali resmini gösterdi AMAN TANRİM DİDİM. Keşke benimde olsa. :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Welcome m8 bana o sergune attığın hen-tai linkini atar mısın? Kendisi 5 yaşınd a ki çocuk triplerine girdi ve benim onu rapor edeceğimi sanıp tuvalete gitti.