Gece Muhabbeti - 2

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
craft_man izliyor bizi beğenmiş. :p [bu yorum'u bestia çok aşırı extreme cool oldun. :D]
Her gün İngilizce konuşup sadece ingilzice konuşanalrla her gece takılınca böyle bozuk cümleler krua biliyor insan.
Aboouuvv craft_man benim emsajımı beğenmiş durda ss alayım. :lol:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
  • Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mesela phen. Kurduğum cümlelerde şifre var ama bülmuyyorsun bunu ./^/. Her birini ayri bir gizem taşıyor [iyice saçmaladim]
O değil de bazen Polonyalı kız arkadaşım lehçe bir şeyler yazıyor 5 dk onun çevirisiyle uğraşıyorum.İngilzice yazamıyor mesela en son ''Yaşasın yarın cumartasi ve annemin en sevdiğim krepleri yapacakyehhuu!'' abi bunu çevirmek için 5 dk uğraştım oyuna lat + tab çekerek.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
O değil de bazen Polonyalı kız arkadaşım lehçe bir şeyler yazıyor 5 dk onun çevirisiyle uğraşıyorum.İngilzice yazamıyor mesela en son ''Yaşasın yarın cumartasi ve annemin en sevdiğim krepleri yapacakyehhuu!'' abi bunu çevirmek için 5 dk uğraştım oyuna lat + tab çekerek.
Hunharca üzülme keyfi saten lise 4 geçince ben paris veya tokyaya gidecem. Anime kızlari ile tanışma ihtimalim. %50.

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hunharca üzülme keyfi saten lise 4 geçince ben paris veya tokyaya gidecem. Anime kızlari ile tanışma ihtimalim. %50.
Ehueheuhuehu Üniversiteyi Japonya da kazanmayı planlıyorum. :alay: cidden.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ehueheuhuehu Üniversiteyi Japonya da kazanmayı planlıyorum. :alay: cidden.
Ben İngiltere yada amerika :D 4 sınıf bitcek üniversite başlayana kadar japonyada kalacam sonra ya ing yada amerikaya. :D

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben İngiltere yada amerika :D 4 sınıf bitcek üniversite başlayana kadar japonyada kalacam sonra ya ing yada amerikaya. :D
Aslında ben bir Japon ile evlenmeyi istiyorum bu benim hayalimdir çok güzel bir Japon bayan ile. :alay:
bayan dedim de şu reklamı çıka i-Part sitesin de gördüğüm 47 yaşın d aki bayanın selfiesi geldi aklıma içim bir tuhaf oldu ürperdim lan. :(

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Aslında ben bir Japon ile evlenmeyi istiyorum bu benim hayalimdir çok güzel bir Japon bayan ile. :alay:
bayan dedim de şu reklamı çıka i-Part sitesin de gördüğüm 47 yaşın d aki bayanın selfiesi geldi aklıma içim bir tuhaf oldu ürperdim lan. :(
Ben büyük ihtimalle Polonyali bi kızla evlenecem [çok güzelmişler ya :D]

hakkettende güzel birkaç'i :D

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben büyük ihtimalle Polonyali bi kızla evlenecem [çok güzelmişler ya :D]

hakkettende güzel birkaç'i :D
Ben bu hatunları sanki daha önceden ''Alman Güzelleri.'' adlı bir şey de gördüydüm gibime geldi. :D

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ben bu hatunları sanki daha önceden ''Alman Güzelleri.'' adlı bir şey de gördüydüm gibime geldi. :D
google polonyali kızlar yazdim bunlar çıktı :D[DOUBLEPOST=1412550787,1412550697][/DOUBLEPOST]

Google polonyali kızlar yaz ama biraz aşırı cinsel resimlerde var.

• Beğen

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
google polonyali kızlar yazdim bunlar çıktı :D[DOUBLEPOST=1412550787,1412550697][/DOUBLEPOST]

Google polonyali kızlar yaz ama biraz aşırı cinsel resimlerde var.
Gerek yok ben daha çok Beyaz Tenli ve Japon kızlara karşı ilgi duyuyorum. B)