★★GERÇEK 1.16.3 SURVIVAL! | PremierCraft | %100 Emek! Arabalar, AVM, Klanlar, Açık Arttırma, Kasalar ve fazlası! (ASLA Sıfırlanmaz!) >>★YENİ NETHER★<<

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
moblar çok çıkıyo kısabilirmisiniz?

Selam, sunucumuz HARD modundadır ve emek sunucudur. Bu yüzden mob doğuşuna müdahalede bulunmamayı tercih ettik. Yine de bize iletmek istediğin bir şey veya yapmak istediğin bir öneri varsa sunucumuzun sitesindeki Destek bölümünden veya Discord sunucumuzdaki Destek kanalından ticket açarak bize her zaman iletebilirsin. PremierCraft'ta oynadığın için teşekkür ederiz :)

WtspBruh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar aga 2 gündür oynuyordumda şimdi bir hata alıyorum giremiyorum hiçbir şekilde hata şu :

could not connect to default or fallback

Ban falanmı yedim anlamadım yardımcı olursanız sevinirim
Ha birde konudaki dc ye tıklayınca açılmıyor haberiniz ola :D

WtspBruh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar aga 2 gündür oynuyordumda şimdi bir hata alıyorum giremiyorum hiçbir şekilde hata şu :

Oyundaki adım WtspBruh bu arada

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hub sistemine geçtik, ve lobiyi kurduğumuz hosting şirketinde sabah 7 saatlerinde sunucu kendi kendine kapanıyordu arada. Bugün de aynısı oldu, şimdilik lobiyi kapadık direkt survival sunucumuza giriş yapılıyor. Lobiyi taşıyoruz. (Şu an girilebiliyor yani, girebilirsiniz.)

MinecraftLove123Love

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlığa 1.4.2 yazmışsınız 1.4.2 sadece lobiniz kabul ediyor buna aldanıp girdin almadı yani onu düzeltseniz iyi olur

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlığa 1.4.2 yazmışsınız 1.4.2 sadece lobiniz kabul ediyor buna aldanıp girdin almadı yani onu düzeltseniz iyi olur

Aslında Survival sunucumuz da kabul ediyordu, ancak ufak bir açık keşfettiğimiz için geçici bir süre sadece 1.14.4 ile girilebiliyor. Geliştirici ile görüşüyoruz ve en kısa sürede tekrar aktif hale getireceğiz.

BaySeven

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server güzele benzıyordu AMA selam bile almayan bir şey sordugumda kimse beni tınlamayan rehberin bile alakası olmayan bir serverde oynayamam kg.

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server güzele benzıyordu AMA selam bile almayan bir şey sordugumda kimse beni tınlamayan rehberin bile alakası olmayan bir serverde oynayamam kg.

Selam, unutmayın ki insanlar genelde oyuna odaklı ve chate çok bakmıyor. 20 kişide bile dakikada 3-4 mesaj anca konuşulan bir sunucuyuz Survival olması sebebi ile.

Baktığım zaman nickinizin zFalserGOD olduğunu görüyorum. Bahsettiğinizi yazan tek oyuncu bu çünkü. Selamınızın da alınmış olduğunu görüyorum :DBurada: https://i.hizliresim.com/GZdnMN.jpg

Sorduğunuz sorudan sonra daha hiç yazı yazılmadan ve 16 saniye sonra bu yargıya varmışsınız. Burada: https://i.hizliresim.com/6DoRWE.jpg

En sonunda ragequit yapmışsınız. Sinirlenmiş olabilirsiniz normaldir ancak kabaca çıkmanız üzdü. Burada: https://i.hizliresim.com/yGBdZ9.jpg

Rehberler her zaman oyunda olmuyor. Sizin sunucuya girdiğiniz zaman görüyorum ki bir rehber mevcut ancak AFK konumunda. Yani oyunda değil aslında. Yetkilileri Discord üzerindeki hızlı destek ticket sistemimizle veya sitemiz üzerinden her zaman şikayet edebilirsiniz. Sonuçta sizler için varız. Bunun dışında gerek oyun içi bot rehberimiz olsun, gerek sunucu tasarımımız olsun en kolay anlaşılır şekilde dizayn edilmiş ve test edilmiştir.

Bu saatten sonra yapılabilecek bir şey yok sanırım. PremierNetwork olarak iyi oyunlar dileriz.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Modsuz araçlar biraz kötü. Yani serveri baştan modlu yapmak güzel olabilir. Modlu şekilde mesela 50 block sayılan uçak sadece 1 3 block sayılıp patlama vb durumlarında bile hasar alır.
Flans Mod.

PremierGaming

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modsuz araçlar biraz kötü. Yani serveri baştan modlu yapmak güzel olabilir. Modlu şekilde mesela 50 block sayılan uçak sadece 1 3 block sayılıp patlama vb durumlarında bile hasar alır.
Flans Mod.

Modlu sunucu planımız şimdilik yok. Sonradan indirilen eklentilerle yüksek online sayısı sağlamak daha zor oluyor. Bu yüzden sadece arabalar var. Onlara resource pack ile modifiye gelecek yakın gelecekte. Öneri için teşekkürler :1:

egenzl02

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.4.2 ile 1.14.4 sürümleri arası giriş yapabilirsiniz diyorsunuz ama 1.7.2 ile giremiyorum.
"Sunucu sadece 1.8/1.14.4 sürümlerini destekler" yazıyor.