Gereksiz fotoğraflarımı buraya koydum :D

MertOrMErocks86

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam. Ben Mert :D Bi süredir gereksiz fotoğraflarımı saklıyorum. Bakınca eski anılar geliyor aklıma işte. Ben bugün acaba paylaşsam kim hangisine güler diye düşündüm ve paylaşmaya karar verdim. 26 tane fotoğraf var. 1-2 Tanesi dışında hepsi benim yapımım (bkz: Paint, Şotofok) Umarım bakarsanız bazılarına gülersiniz :D

Fotoğraflar: http://imgur.com/a/jXr7p

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Hala transformice oynayan var mı ya?
neyse şimdi yazıcak bir şey bulamadım bu yüzden bir bardak su tarifi vericem:
İçerik:
-Bardak
-Su
Yapılış:
Bardağın içine suyu dökün.
Şimdi su yapmayı biliyorsunuz, Afiyet olsun. Nerde kalmıştım? he doğru yorumu bitiricektim.
DragonBall Z'nin sonraki bölümünde:
Anime izlemiyorum ve bu yorumu bitiremiyorum. Lanet olsun bitirin bu yorumu.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 Bardak Suyun Tarifi 1 Bardak H2O Degilmiydi ._.
Hala transformice oynayan var mı ya?
neyse şimdi yazıcak bir şey bulamadım bu yüzden bir bardak su tarifi vericem:
İçerik:
-Bardak
-Su
Yapılış:
Bardağın içine suyu dökün.
Şimdi su yapmayı biliyorsunuz, Afiyet olsun. Nerde kalmıştım? he doğru yorumu bitiricektim.
DragonBall Z'nin sonraki bölümünde:
Anime izlemiyorum ve bu yorumu bitiremiyorum. Lanet olsun bitirin bu yorumu.

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
1 Bardak Suyun Tarifi 1 Bardak H2O Degilmiydi ._.
Böyle daha kolay hem su yazmak daha kolay. Bir keresinde kendini su sanan bir kolayla tanıştım, eğlenceli biriydi. Birde suyu siyah sanıyordu. Aslında onun konuşup konuşmadığındanda emin değilim. Ne diyodum? Unuttum. Her neyse bu yorumu nasıl bitiriceğimi bulmaya çalışıyorum. Belki bir hikaye ile sonlandırabilirim.
Bir zamanlar Kötü kalpli bir penguen kral varmış. Bu penguen ondan önceki krala(büyücü) suikast düzenleyip kral olmuş. Bu penguenin birde ordusu varmış. Penguenden oluşan durdurulamaz bir ordu. Bu ordu ile dünyayı ele geçirmeye çalışıyormuş. Sonra bir gün Minecrafttürk forumlarını görmüş ve üye olmuş artık propogandalarını orda yapıyor ve komik olmayan şakalar yapıyordu. Evet bir rüyayı yaşıyordu, bir penguen rüyasını. Zamanla ordusu ona küsmeye başladı ama penguen hepsine 1 hafta dondurma yasağı verip hepsini eski mutsuz ve durduralamaz penguen ordusuna çevirdi. Ve sonsuza dek mutsuz yaşadılar. Teşekkür ederim bu hikayeyi sizlere borçluyum (yalan)
Ve şimdi bitirebilirim galiba. olm tamam alın beni klavye başından. Yeterli bu gün. Yardım pls.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle daha kolay hem su yazmak daha kolay. Bir keresinde kendini su sanan bir kolayla tanıştım, eğlenceli biriydi. Birde suyu siyah sanıyordu. Aslında onun konuşup konuşmadığındanda emin değilim. Ne diyodum? Unuttum. Her neyse bu yorumu nasıl bitiriceğimi bulmaya çalışıyorum. Belki bir hikaye ile sonlandırabilirim.
Bir zamanlar Kötü kalpli bir penguen kral varmış. Bu penguen ondan önceki krala(büyücü) suikast düzenleyip kral olmuş. Bu penguenin birde ordusu varmış. Penguenden oluşan durdurulamaz bir ordu. Bu ordu ile dünyayı ele geçirmeye çalışıyormuş. Sonra bir gün Minecrafttürk forumlarını görmüş ve üye olmuş artık propogandalarını orda yapıyor ve komik olmayan şakalar yapıyordu. Evet bir rüyayı yaşıyordu, bir penguen rüyasını. Zamanla ordusu ona küsmeye başladı ama penguen hepsine 1 hafta dondurma yasağı verip hepsini eski mutsuz ve durduralamaz penguen ordusuna çevirdi. Ve sonsuza dek mutsuz yaşadılar. Teşekkür ederim bu hikayeyi sizlere borçluyum (yalan)
Ve şimdi bitirebilirim galiba. olm tamam alın beni klavye başından. Yeterli bu gün. Yardım pls.
Klavyeyi Kır Kasaya Tekme At Sorun Çözülür ._.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benden daha güzel resim çiziyorsun onu farkettim.
(Dalga geçmiyorum ciddiyim*)