GizemliCraft l Meslek l GizemliBilet l Şans Kutusu l Magaza l Gorev l ATM l Oto Event l GUI Destekli

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sunucunun geleceği var. Tarık arkadaşımız yine tartışmaya başlamış, polemiklere girmiyordun yine başlıyorsun yavaş yavaş...
Elimde ifşaların var, senin sunucunun slot buguna olduğuna dair istersen sen konuşma Tarık; http://i.hizliresim.com/l1NgBE.jpg @TarikMG

Sunucuya gelirsek, gayet iyi... Reklam konunuzu beğenmedim lütfen ortalayın.
Teşşekürler Online Sayimiz AZ Bizim Sunucumuzda Reklam Yapanlar'in kötü sunuculari bile 12 13 suan 3 aktifimiz var niye böyle asla anlayamadim yorumun için teşşekürler NOT: Konu Ortalamayi Bilmiyorum Öğretebilecek varmi?

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşşekürler Online Sayimiz AZ Bizim Sunucumuzda Reklam Yapanlar'in kötü sunuculari bile 12 13 suan 3 aktifimiz var niye böyle asla anlayamadim yorumun için teşşekürler NOT: Konu Ortalamayi Bilmiyorum Öğretebilecek varmi?
CTRL - A / Üstteki Menüden Üç Tane Alt Alta Çizgiye Tıklayıp Ortadakine Basınız.
Kötülemek Gibi Olmasında 26 Kişilik Sunucuyu 100 Diye Yutturmayınız Güzeldi :/ Şuandan İtibaren Sizde Gözümde Çöpsünüz.
## SS LER ##
[/url][/IMG]

ÜZDÜNÜZ..

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MaxPlayer Sunucunun Rekoru İnfoboard Özelliği Bence Biraz Araştirmalisin ? Ha.ha ha

Ve CTRL-A Olayini Anlamadim.

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen Sunucuyu Baltalamaya Niye Uğraşiyorsun Sunucumun Paketlerini Benden İyi Mi Bileceksin Gitte Sunucu Kur Ozaman Bizde Seni Övelim YANLİŞ BİRŞEY Yapmazsin Şimdi Baltalamayi Birakta Gitte kUmda oyna

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen Sunucuyu Baltalamaya Niye Uğraşiyorsun Sunucumun Paketlerini Benden İyi Mi Bileceksin Gitte Sunucu Kur Ozaman Bizde Seni Övelim YANLİŞ BİRŞEY Yapmazsin Şimdi Baltalamayi Birakta Gitte kUmda oyna

- Zaten konuya gereken cevabı vererek sorunu çözmüşsünüz.
Biraz önce tarafıma iletildi , sizinle daha fazla uğraşamayacagım.
2 Gün önce savunma için saol saol saol diyen , şimdi ise hatanızı / yanlışınızı / terbiyesizliğinizi belirtmemizden dolayı kuyruk acınızla gelip buraya kendinizi üste çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Yazık derler size yazık , siz çok oynamıssınız kumda heralde baltalayanları oraya gönderiyorsunuz . biz kumdada oynarız , haysiyetimize şerefimize leke geleceğine çocukta oluruz.
DİP NOT ;
Sunucu Slot Bugu Yapılmıştır , Pluginlerinde 100 Gösterip , Nitradonun Verdiği Slot 26 Olarak Belirlenmiştir.SSLer Yukarıdaki Yorumda Mevcuttur , Videosunuda Görmek İstiyenler Skypeden Ekleyip Rica Edebilirler.
Herkeze İyi Forumlar , Çöp Sunucuya Selamlar.

TarikMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim baltalama değil bu gerçekler. Tamam gel sunucuma göstereyim diyorum nasıl paket yapılırmış :) Skype adresim dranklorge_13

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Konuyu Bukadar Büyülttügünü Anlamiyorum BU 1
Niye Adam Gibi SUsup Eleştirini Yapmiyorsun 2
Slot Bugu Yapilmiştir diyorsun Ya Göster 3
MaxPlayer Sunucunun Rekoru Olarak Gösterildi Bunu Bilmen Gerek 4
Savunma İçin Sagol dedigmi hatirlamiyorum dediysemde yanliş kişiye demissim bukadar Terbiyesiz İnsana Söylenmez Normalde Bu Laflar 5
Konumu Terket Lütfen 6

GizemliCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim baltalama değil bu gerçekler. Tamam gel sunucuma göstereyim diyorum nasıl paket yapılırmış :) Skype adresim dranklorge_13
- Zaten konuya gereken cevabı vererek sorunu çözmüşsünüz.
Biraz önce tarafıma iletildi , sizinle daha fazla uğraşamayacagım.
2 Gün önce savunma için saol saol saol diyen , şimdi ise hatanızı / yanlışınızı / terbiyesizliğinizi belirtmemizden dolayı kuyruk acınızla gelip buraya kendinizi üste çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Yazık derler size yazık , siz çok oynamıssınız kumda heralde baltalayanları oraya gönderiyorsunuz . biz kumdada oynarız , haysiyetimize şerefimize leke geleceğine çocukta oluruz.
DİP NOT ;
Sunucu Slot Bugu Yapılmıştır , Pluginlerinde 100 Gösterip , Nitradonun Verdiği Slot 26 Olarak Belirlenmiştir.SSLer Yukarıdaki Yorumda Mevcuttur , Videosunuda Görmek İstiyenler Skypeden Ekleyip Rica Edebilirler.
Herkeze İyi Forumlar , Çöp Sunucuya Selamlar.
Moderatör'ler Bakabilirmi Bu 2insani Konudan Engelleyemiyormuyuz Veya Sunlarin Yorumunu Silelim Konu Kirleniyorda :)

Geçmiş, geçmiştir. Allah'a şükür maddi durumumuz düzeldi! Allah kimseye yokluk göstermesin!
Geçmiş Geçmiştede Gelecektede Görülücek Olanlarin Habercisidir İyi Oyunlar Konum Altinda Tartisma İstemiyorum

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör'ler Bakabilirmi Bu 2insani Konudan Engelleyemiyormuyuz Veya Sunlarin Yorumunu Silelim Konu Kirleniyorda :)

Geçmiş Geçmiştede Gelecektede Görülücek Olanlarin Habercisidir İyi Oyunlar Konum Altinda Tartisma İstemiyorum
Lütfen beklemede kalınız , birazdan youtube sesli ve görselli bir şekilde sunucu ifşanız yayınlanacaktır.

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkeze merhabalar ,
Gizemli Craft Adlı Sunucunun Slot Bugu Yaptığının Yukarıda Resimli İfşalarını Yayımlamıştık.
Şimdi İse TIKLA Butonuna Basarak Videomuza Gidebilirsiniz.
Hiçkimse Başkasının Hakkını Yiyemez
Konu EK Olarak Sunucu Şikayetlerine Konuldu.
TIKLA Butonuna Basarak Şikayet Konusuna Gİdebilirsiniz.

TarikMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
AHAHAHAHA /list yazınca 26 :) maxplayer 100 :D güzel bug güzel. Bir de bana diyorsun @TurkiyeNT ahahahah. :) Ayh koptum.

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
piyasada bu kadar emek verip bişeyler yapmaya çalışanlar varken slot bugu ile kendi kendini kandırmak hiç etik degil emek verilmemiş oyuncuların oynama sebebi yok -1