Global Gamer Minecraft - Survival - SkyWars - MCSG/KOHİ FFA - Minigame - Creative-Silahlı PVP

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
Hakkımızda
2014'den bu yana sektörde başta Role Play tabanlı oyunlar olmak üzere, çeşitli oyun sunucuları hizmeti sağlamaktayız. Tamamen ücretsiz olarak kayıt olup faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde temel hedefimiz keyifli bir eğlence ortamı yaratmaktır. Aktif sunucu yetkilileri ile sizlere en adil hizmet ortamını sağlamaktayız. Sunucu alt yapılarımızın tamamında anti-hile sistemlerine öncelik vermekteyiz. Alabileceğiniz en iyi oyun deneyimini yaşayabilmeniz için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Çalışmalarımızı sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz. Sosyal medyada bizi bulmak için en alt menüde yer alan hızlı linkleri kullanabilirsiniz. Destekleriniz için teşekkür ederiz.
Misyonumuz Türkiye'de tek olan 2vs2 - 1vs1 - FFA sistemini geliştirmek ve bunun yanında birçok Online - Multiplayer yan oyun sistemi kurup yıllarca hizmet verebilmektir...

Sunucu Bilgileri
Sunucu adresi: 46.20.1.66:1160 / eu.globalgamer.com (EU isimli IP henüz aktif değildir)
Sunucu Sürümü: 1.7.x- 1.8.x
Sunucu türü: Çok seçenekli

Kadro

Batuhan Bingöl(17) - Forum Yönetim + Skript Coder + Sunucu Güvenliği + İnsan Kaynakları + Admin Sorumlusu(Yönetim) + Satış Görevlisi
Doğaç Aral (19) - Forum Yönetim + Java/Skript Coder + Sunucu Güvenliği + İnsan Kaynakları + Admin Sorumlusu(Yönetim) + Satış Görevlisi

Alper İnan (16) - Oyuncu Şikayetleri Sorumlusu (Yönetim) + TeamSpeak3 Sorumlusu (Yönetim) + Helper Sorumlusu (Yönetim) + Sunucu Ceza-i İşlem(Kural) Sorumlusu (Yönetim)

Alper Kenar (16) - Düzen sağlayıcı + Oyun yetkilisi + Sunucu güvenliği + Oyuncu sorumlusu (Yönetim)
Kadromuz şuanlık 4 kişiden oluşmaktadır, ihtiyaç halinde bir takım transferler göz önünde bulundurulabilir, düzen değişimi gösterilebilir.

Turgut Atamantay Uzun (15) - Harita sağlayıcı
Kadromuz şuanlık 5 kişiden oluşmaktadır, ihtiyaç halinde bir takım transferler göz önünde bulundurulabilir, düzen değişimi gösterilebilir.

Rehber
Giriş lobisi

Öncelikle sunucuya girdiğinizde geçici bir lobide başlarsınız. Bu lobide sunucumuzda bulunan oyunlardan birisini tercih etmelisiniz. Tekrardan /lobi yazarak başka bir oyuna geçiş hakkına sahipsiniz.
Oyuna hazırlık
Giriş lobisinde bir seçim yaptığınızdan sonra oyundan otomatik olarak atılırsınız, tekrar girişinizi yaptıktan sonra "Oyuna hazırlık" olarak belirtilen yerde spawn olursunuz.Burada sunucu komutları, kuralları yer alır. Birkaç adım attıktan sonra oyuna giriş için bir tabela göz önüne gelir. Bu tabelaya tıkladığınızda tercih ettiğiniz oyuna giriş yaparsınız ve oyunun zevkine Global Gamer'da varırsınız..

Bozulan survival adı altında açılan sunucuların tersine,kendi emeklerinizin konuşacağı takım ruhunu canlandırabileceğiniz bir sunucu.Karar sizin kazanmak yada kaybetmek.. Kılıcınız keskin olsun!
Sunucumuza ait birkaç özellik;

Aldığınız GGP'leri burada harcayabilirsiniz.
• Depocu
• Görev sistemi
• Seyis sistemi
• Takım kurma sistemi

Günümüzün popüler oyunlarından birisi olan SkyWars tadı artık Global Gamer'da! İyi olan kazansın!
• GGP ile kit alabilme
• SkyWars'ta edindiğiniz puanlar ile kit alabilme. (250'den başlar.)
• TOP 10 sistemi
• Kral benim! sistemi

Bilinmesi gereken birkaç komuta ait kod;
/sw leave; Bu komut ile katılmış olduğunuz bir skywars oyunundan çıkış yapabilirsiniz.
/sw score; Bu komut ile oynamış olduğunuz oyunlardan kazandığınız puanları görebilirsiniz.
/sw kit; Bu komut ile kazanmış olduğunuz puanlar yeterli ise oyun başlangıcında bir sefere mahsus olmak üzere kit alabilirsiniz.

Oyuna girdikten sonra belirli bir alana atanırsınız ve chestleri toplayarak hayatta kalma mücadelesi vermeye çalışırsınız, dikkat etmeniz gereken bir şey var oda düşmanlarınız!
• GGP ile kit alabilme
• TOP 10 sistemi
• Kral benim! sistemi
Bilinmesi gereken birkaç komuta ait kod;

/lobi; Bu komut ile katılmış olduğunuz bir FFA oyunundan çıkış yapabilirsiniz.
Sunucuya ait oyunlar zamanla güncelleme gösterecektir.
Sunucuya eklenmesi planlanan oyunlar sırasıyla aşağıdaki gibidir;
Skyblock - Creative(2) - Faction(3) - OITC(5)

Multimedia
Güncellenecektir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sunucumuza gg puanı , vip alarak yada bağışçı olarak maddi destekte bulunabilirsiniz. Bu işlemi banka(atm) - telefon - kredi kartı - paypal gibi seçeneklerle gerçekleştirebilirsiniz.

Davetli listemiz;
@LegendWH @Gökçemis @zRedDragon @NeonSpade @Rayandu @Minecraftplayerr @KebabReyiz @yoloman @denizcan @TheKordon @BurnerTroll @Miyooo @PluginciJoJuK @Monkeygunner5000 @Uchiha_Madara @uzumakimazuri @EminGny @Avetrox @Skrillox @PnowsMC @Külse02 @MantisWrath @Kovalski @KübraERG @Bay ZZ @Neria @B35T14 @Tnehow @fyreUK @adenzu54 @_EmreEge @Zorin @Mr_TeneKe @MeapBoy @DeathLightt @Rookies @Wasdefd @mciltrot34 @Enfalx @Forumİmamı @ErenBeyazkurt @Anjo_TR @NemesisX @Vienicome @FakeAngel @Helter @ByClearBy @BuzzyRai @Erenbulbul @Mr_TeneKe @Krumb069 @Epistomoloji @Zorin @Rayandu @fyreUK @Frostyk @toymachine22 @LordTs @LegendWH @Gökçemis @zRedDragon @NeonSpade @Rayandu @Minecraftplayerr @KebabReyiz @yoloman @denizcan @TheKordon @BurnerTroll @Miyooo @PluginciJoJuK @Monkeygunner5000 @Uchiha_Madara @uzumakimazuri @EminGny @Avetrox @Skrillox @PnowsMC @Külse02 @MantisWrath @Kovalski @KübraERG @Bay ZZ @Tzadiqel @B35T14 @Tnehow @fyreUK @adenzu54 @_EmreEge @Zorin @Mr_TeneKe @MeapBoy @DeathLightt @Rookies @Wasdefd @mciltrot34 @Enfalx @Forumİmamı @ErenBeyazkurt @Anjo_TR @NemesisX @Vienicome @toymachine22 @LordTs @KRHN @Architect_ @Mockingjayyv3 @Mockingjayy @OneMoreTime @MantisWrath @Kaan697 @İnanılmaz @yentibaba @yentiana @InnocentBunny @Ultravision @Tnehow @MrDeichor @Mr1KinG @YohAsakura @TrustNoONE @MrHappy @BraveHero @RanKod @EfePvp1

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel,fakat taglistde 10 kişiden fazla etiketlenince bildirim gitmiyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsimleri tekrarlamışsın :) Güzel Sunucu !

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türk sunucularda oynasam gelirdim :/ Güzele benziyor.

(Tag listte ben hariç herkes var :| )

EfePvp1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende yokum tag listesinde :/

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok Mükemmel Bir Sunucuya Benziyor Hemen Geliyorum [1 Saat Taglistte Kendini Aradı] .

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınız için teşekkürler, taglist'e ekleyemediklerimiz için üzgünüm. Belirttiğiniz için teşekkürler sizleride ekledim.
Birazdan aşağıya gün içerisinde çekilen screenshotlar atılacak en sona güncelleme notları girilerek gün sonu verilecektir.

(25.10.2015 - Başlıyoruz)
Resimlerin devamı spoiler içerisinde belirtilmiş olunup gün bitene kadar (24 saat boyunca) yetkililer tarafından çekilmiş olan görüntüler yer alacaktır.

25.10.2015 Güncelleme notları
  • Tablistteki karmaşık görünüm yerini sade bir görünüme bıraktı,Her sunucuya ait özel tablist getirildi.
  • Veri taban güncellemesi gerçekleştirildi.
  • Tüm sunuculara /report komutu eklendi. Artık açık yetkililere daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Tüm sunuculara /soru komutu eklendi.Kafanıza takılan soruları helperlara ve yöneticilere iletebilirsiniz.
  • Survival sunucusuna yönelik etkileşim sorunları giderildi.
  • Skyblock için alt yapı atıldı. - @Mockingjayy
  • PVP Sunucuları için yeni arenalar eklendi. (Arena 4)

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock ekleme şansınız var mı ;_; @umut_

Sent from my iPhone using Tapatalk

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
çok güzele benziyor