Gördüğüm Garip Rüya

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rüyamda; matematik öğretmeninin sınav kağıtlarını getirdiğini gördüm. Ve sonra dedi ki, "araya çanta koyun." :(

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben boğulana kadar fındıklı kek yemiştim, hahaha.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben son 5 gündür çok garip ve karışık; tabiri caizse "Rüya İçinde Rüyalar" görüyorum. İlk defa böyle oluyor ve ilerleyen zamanlarda kesin bir olay olacak. Ben bir böyle saçma (Aslında saçma değil, her yaşanan olay ve her görülen rüya bir şeylerle bağlantılı. Tabii bana göre.) şeyler yaşadığım zaman bir de içimde bir sıkıntı, mutsuzluk vs olduğu zaman muhakkak kötü bir şey olur. Sezgilerim mi kuvvetli ne :S

LordWanter600

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben son 5 gündür çok garip ve karışık; tabiri caizse "Rüya İçinde Rüyalar" görüyorum. İlk defa böyle oluyor ve ilerleyen zamanlarda kesin bir olay olacak. Ben bir böyle saçma (Aslında saçma değil, her yaşanan olay ve her görülen rüya bir şeylerle bağlantılı. Tabii bana göre.) şeyler yaşadığım zaman bir de içimde bir sıkıntı, mutsuzluk vs olduğu zaman muhakkak kötü bir şey olur. Sezgilerim mi kuvvetli ne :S
Rüya sonrası Deja Vu söz konusu mu?

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rüya sonrası Deja Vu söz konusu mu?
Hayır Deja Vu daha önce yaşanmış gibi hissetmek, hatırlamak oluyor. Bende direk rüyayı görüyorum, bir süre sonra gerçekten o rüya ya tamamen yahut da başka şekillerde çıkıyor. Her zaman olmuyor tabii bu.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuyu görünce aklıma kötü bir rüyam(kabusum) geldi. O zaman çok korkmuştum. Şu an bile aklıma gelirken irkiliyorum.
Rüyam da 2 katlı bir evdeyim, duvarlar gri renkli ama neyden yapıldığını anlayamadım. Ev de geldiğim an bir anda küçük ışıklar çıkıyor , ama ışıklar etrafı aydınlatacak gibi değil sadece görünecek derecede ışık var. Yukarı kata çıkarken bir kadın gördüm. Alt tarafı yılan gibiydi. Yüzüne bakamadan yok oldu ve arkamda hissettim. Arkama döndüğümde yok olmuştu. Sürekli arkamda biri var gibi hissediyordum ama göremiyorum. Cidden çok kötü bir his ti :(