Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

OffcialZZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, size bir sorunumdan bahsedeceğim. Öyle şekilli mekilli yazmayacağım.

Bilgisayarımda, nedense minecraft ve zula hariç, herhangi bir oyun veya program (örn. Cs1.6, Cinema 4D, L4D2,Blender vb.) açtığım zaman ''Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Başarı ile Kurtuldu.'' yazıyor. Bunun sebebini ve çözümünü (varsa formatsız) söyleyebilecek, anlatabilecek bilgili kişiler varmı?

Daha Detaylı Hata:
(x) Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu durumdan başarı ile kurtuldu.
Nvidia Kernel Mode Driver 3.5 (ya da 3.05 de olabilir) yanıt vermeyi kesti ve bu durumda başarı ile kurtuldu.

Gerekirse Bilgisayar Özelliklerim
(PC'im kötü farkındayım)

-Windows 10
-4 GB Ram
-2 GB Ekran Kartı
-500 GB hafıza
(Başka özellik yazmam gerekiyorsa belirtin.)

Yardım ederseniz çok sevinirim :)

Bazı arkadaşlarımızın dedikleri;

-Driver Booster'ı Kurabilirsin @McWeb

Denendi Fakat Bilgisayar siyah ekranda kaldığı için fişi çekip yeniden başlatmak zorunda kaldım. (Siyah Ekran tam tamına 14 saat sürdü. Bütün Gece açık kaldı yani bilgisayar.)

-İntelin Sitesinden Driveri indirebilirsin @EfeOfficial1

Denendi, sorunsuzca yüklendi diyor. Ama sürüme bakıldığında Hala eski sürüm (10.1..) olarak gösteriyor ve şuanki en yeni sürüm ise 15.3... müş.

- Kartınıza uygun driver sürücüsü bulup güncelleyebilirsin @Yigit1202

Tam anlayamadım. Rica etsem daha detaylı anlatabilir misiniz?

-Plushy-

Son düzenleme:

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı sürümünüz güncel değilse bu sorun olabilir

OffcialZZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı sürümünüz güncel değilse bu sorun olabilir
Nasıl Güncelleyebilirim. Bununla ilgili YouTube'da videolar izlemiştim. Bi programla ekran kartlarını kaldırıyordu. Sonra sitesinden en güncel olanı indiriyordu. Acaba bu güvenli midir?

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben driverbooster kullanıyorum sizde kullanabilirsiniz
(Bu program kendi güncelliyor hepsini)

OffcialZZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler. Ayrıca bir sorum olacak. Bu program kaldırmadan güncelliyor değil mi?

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direk ekran kartını güncelliyor

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kartınızın driver sürücüsünü bulup güncelleyebilirsiniz yada CPU dediğimiz miktar yetersiz gelmiş olabilir en temizi kartınızın modeline göre bir driver indirip kartı güncellemek.

OffcialZZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
McWeb kardeşim dediğin gibi yaptım şu an telefondan yaziyorum. PC açık çalışıyor ama siyah ekranda kaldı. Guncellerkende diyodu siyah ekran olabilir diye ama 15 dakika oldu hala siyah ekran

-Plushy-

OffcialZZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tam bunu yazarken siyah ekran gitti. İlginç *İlluminati müziği* :)

-Plushy-

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
McWeb kardeşim dediğin gibi yaptım şu an telefondan yaziyorum. PC açık çalışıyor ama siyah ekranda kaldı. Guncellerkende diyodu siyah ekran olabilir diye ama 15 dakika oldu hala siyah ekran

-Plushy-
ekran kartı modelinize ait olan driverı indirmek daha yararlıdır her zaman :/

EfeOfficial1

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Nasıl Güncelleyebilirim. Bununla ilgili YouTube'da videolar izlemiştim. Bi programla ekran kartlarını kaldırıyordu. Sonra sitesinden en güncel olanı indiriyordu. Acaba bu güvenli midir?
Merhaba, bunu güncellemek için sizin ekran kartınızın bilginizi öğrenmeniz gerekiyor (windows+r) yapıp çıkan Çalıştır programına dxdiag.exe yazın ordan görüntü özelliklerine bakın örneğin sizinki intel "http://www.intel.com/content/www/us/en/support/detect.html" bu siteden, kendi driverinizi indirip güncellemelerden haberdar olabilirsin.

OffcialZZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın dediği program otomatik bulup indiriyormus

-Plushy-