Anket Görüş ve Öneri Formu!

Swuupie

son cosas de la vida
Takım Lideri
Ruh Hali
Steam
Mobil Portal #1

Merhabalar!

Forum yönetimi olarak forum aktifliğini arttırmak ve foruma yeni özellikler getirmek için yakın zamanda çalışmalara başlama düşüncesindeyiz. Daha önce olduğu gibi, sizin düşüncelerinize ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Yapacağımız değişiklikler ve ekleyeceğimiz yeni özelliklerin yanında, sizinde foruma eklenmesini veya değişmesini istediğiniz bir özellik veya herhangi bir şikayetinizi bize bu formda belirtebileceksiniz. Forma gelen cevaplar tek bir konuda birleştirilip tarafımızca incelenecek ve görüşleriniz doğrultusunda forumda düzenleme ve eklemeler yapmaya çalışacağız. Bu anket, diğer anketlerde kullanılan Google Form ile değil, forum üzerinde sadece yöneticilerin görebildiği bir bölüm üzerine açacağınız konular ile yapılacak. Açacağınız konuyu aşağıda verilen sorulara göre cevaplayabilirsiniz, ayrıca şunu da belirtelim; forum adına yapacağınız olumsuz yorumların forum hesabınıza hiçbir etkisi olmayacaktır.

Formu açacağınız bölüme gitmek için tıklayın. (Konu başlığına "Anket Yanıtı" yazabilirsiniz.)
Anketin son günü 1 Aralık'dır.

Form:
1-) Foruma eklenmesini, değiştirilmesini veya kaldırılmasını istediğiniz bir özellik bulunuyor mu?:
2-) Herhangi bir etkinlik fikriniz bulunuyor mu?:
3-) Herhangi bir üyeden veya durumdan şikayetçi misiniz?:
4-) Forum aktifliğini arttırmak hakkında fikriniz bulunuyor mu?:
5-) Kaldırılmasını veya hafiftletilmesini istediğiniz forum kuralı bulunuyor mu?:
6-) Varsa eklemek istedikleriniz:

İyi forumlar dileriz!
Gamer Türkiye Yönetim Ekibi.

Black Desert Online

yigitreyizzz_yigit60

Ağaç Yumruklayıcı
Forumun eski teması geri gelsin ama tema seçme olsun xenforo galiba zaten öyle bir şey yapabılırsınız eski temayı isteyenler eski yeni temayı isteyenler yeni

ShortPallMall

Elmas Madencisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
reklam fiyatları çok uçuk ve ******* kullananlar anasayfadaki sunucu reklamını göremiyor ve sırf bu yüzden reklam basmıyorum benim gibi düşünenlerde vardır elbet, bunu düzeltmelisiniz. Uyarı puanları 2ay boyunca uyarı alınmaz ise sıfırlanabilir, 1 yıl infaz verilir 1 yıl içinde uyarı alırsa eski uyarıları geri alınmaksızın yüklenir. Kendinize özgü bir sunucu açabilirsiniz 1 haftalık ve 1 hafta zaman sürecinde oyunun en iyi ilk 3 üne ödüller verilebilir.

successed

Kızıltaş Madencisi
Stajyer
Ruh Hali
Minecraft
Neden kullanıcı ayarlı tema yapmıyorsunuz ?
Mesela ben siyah tema seviyorum, Gözümün ayarı bozuk olduğundan biraz rahatsız oluyorum.

ToprakM

LifeMC
Bölüm Moderatörü
Ruh Hali
Steam
Xbox
ToprakMeric
Yukarıdaki logonun olduğu kısım bence gereksiz geniş. Biraz daha kısa olabilir.

UgurS

Marangoz
Ruh Hali
Forum temasını birçok üyenin aksine ben sevdim. Bence temayı seçebilmek için bir özellik getirilmeli. Bu sayede herkes hoşuna giden temayı kullanabilir.

_Alecks_

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
Xbox
kALoFdOti
PSN
OyunMerkezi
1543504937203.png

Gerçekten AŞIRI derecede boşluk var. %40 ı boşluk zaten. Bence birşeyler eklenılmesi lazım :/
(Mavi çizgiler[Fotoraf kesme]mühendislik hatası )
(Size göre boşluk yoksa k.b benim ekranım 1600x1200 sizinki 1920x1080 falan olabilir :D)

Son düzenleme: