Anket Görüş ve Öneri Formu!

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

Merhabalar!

Forum yönetimi olarak forum aktifliğini arttırmak ve foruma yeni özellikler getirmek için yakın zamanda çalışmalara başlama düşüncesindeyiz. Daha önce olduğu gibi, sizin düşüncelerinize ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Yapacağımız değişiklikler ve ekleyeceğimiz yeni özelliklerin yanında, sizinde foruma eklenmesini veya değişmesini istediğiniz bir özellik veya herhangi bir şikayetinizi bize bu formda belirtebileceksiniz. Forma gelen cevaplar tek bir konuda birleştirilip tarafımızca incelenecek ve görüşleriniz doğrultusunda forumda düzenleme ve eklemeler yapmaya çalışacağız. Bu anket, diğer anketlerde kullanılan Google Form ile değil, forum üzerinde sadece yöneticilerin görebildiği bir bölüm üzerine açacağınız konular ile yapılacak. Açacağınız konuyu aşağıda verilen sorulara göre cevaplayabilirsiniz, ayrıca şunu da belirtelim; forum adına yapacağınız olumsuz yorumların forum hesabınıza hiçbir etkisi olmayacaktır.

Formu açacağınız bölüme gitmek için tıklayın. (Konu başlığına "Anket Yanıtı" yazabilirsiniz.)
Anketin son günü 1 Aralık'dır.

Form:
1-) Foruma eklenmesini, değiştirilmesini veya kaldırılmasını istediğiniz bir özellik bulunuyor mu?:
2-) Herhangi bir etkinlik fikriniz bulunuyor mu?:
3-) Herhangi bir üyeden veya durumdan şikayetçi misiniz?:
4-) Forum aktifliğini arttırmak hakkında fikriniz bulunuyor mu?:
5-) Kaldırılmasını veya hafiftletilmesini istediğiniz forum kuralı bulunuyor mu?:
6-) Varsa eklemek istedikleriniz:

İyi forumlar dileriz!
Gamer Yönetim Ekibi.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Ya sadece formun gri rengini değiştirin çok kötü olmuş mesela yeşil yapsanız çok güzel olur.
şöyle birşeyde yapsalar güzel olur mesela forum da kullanmak istediğimiz temayı kendimiz seçebilsek efsane olmazmı dur lan ben bunu yazam :D

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski temayı geri istiyoruz
mad.jpg

yigitreyizzz_yigit60

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumun eski teması geri gelsin ama tema seçme olsun xenforo galiba zaten öyle bir şey yapabılırsınız eski temayı isteyenler eski yeni temayı isteyenler yeni

DizzzzY

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GÜZEL DÜŞÜNCE

Son düzenleme:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
reklam fiyatları çok uçuk ve ******* kullananlar anasayfadaki sunucu reklamını göremiyor ve sırf bu yüzden reklam basmıyorum benim gibi düşünenlerde vardır elbet, bunu düzeltmelisiniz. Uyarı puanları 2ay boyunca uyarı alınmaz ise sıfırlanabilir, 1 yıl infaz verilir 1 yıl içinde uyarı alırsa eski uyarıları geri alınmaksızın yüklenir. Kendinize özgü bir sunucu açabilirsiniz 1 haftalık ve 1 hafta zaman sürecinde oyunun en iyi ilk 3 üne ödüller verilebilir.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden kullanıcı ayarlı tema yapmıyorsunuz ?
Mesela ben siyah tema seviyorum, Gözümün ayarı bozuk olduğundan biraz rahatsız oluyorum.

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Yukarıdaki logonun olduğu kısım bence gereksiz geniş. Biraz daha kısa olabilir.

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum temasını birçok üyenin aksine ben sevdim. Bence temayı seçebilmek için bir özellik getirilmeli. Bu sayede herkes hoşuna giden temayı kullanabilir.

• Beğen
Reactions: DIO